Yapı Kredi Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Yapı kredi bankası ev hanımlarına kredi seçeneklerinden ve bu fırsatlardan yararlanma şartlarından bahsedeceğiz.

yapikredi.png

Bir ev hanımı olarak söz konusu kredi olduğunda bir çok detay ve evrak istenir. İhtiyaç anında ve acil olan nakit ihtiyacınız çoğu zaman bu istenilen evraklar ve düzenli bir gelir belgeniz olmadığı için genellikle olumsuz sonuçlanırdı. Yapı kredi birçok bankanın aksine ev hanımlarının kolay bir şekilde kredi kullanmasını ön plana çıkartan bir bankadır. Bu demek oluyor ki artık bir ev hanımı olarak kredi kullanmak istediğinizde yapı  krediyi tercih ederseniz hiçbir zorlukla karşılaşmayacaksınız anlamına geliyor.

seçeneklerinden şimdi size tek tek bahsedelim.

Öncelikle anında şubesiz kredi fırsatlarından bahsedelim. cepten veya netten başvurusunu yaptığınız bu kredi seçeneğinde 5.000 ile 15.000 TL arasında kredi limitinizi belirleyebilirsiniz. 24 ay veya 36 ay vade imkanı sunan bu kredi de istenilen şartlardan biri de bu bankada bir hesabınızın olması. Ayrıca üstünüze kayıtlı herhangi bir mal varlığının bulunması. Ayrıca hafta sonu dahi olsa söz konusu kredi hesabınıza anında geçiyor. Bu kampanya sayesinde çaresiz ve nakitsiz kaldığınız anda yapı kredi sizi yalnız bırakmıyor.

http://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/kredi-urunlerimiz/bireysel-ihtiyac-kredileri/mobilden-ve-internetten-aninda-kredi.aspx adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci kampanya ise Düşük faizli kredi fırsatı. Bu kredi seçeneğinde 5.000 TL den başlayan en fazla 15.000 TL ye kadar kredi çekebiliyorsunuz.  5.000 TL de 24 ay vade %1,32 faiz oranı ile ödeme planınız oluşturuluyor. 10.000 ve 15.000 TL ye kadar olan kredi limitinde 36 ay vade %1,29 faiz oranı ile geri ödeme yapabiliyorsunuz. Bu kampanya da istenilen evraklar ise ikametgah belgesi veya elektrik su gibi adresinizi gösterecek son 3 aya ait fatura bilgisi ve üstünüze ait mal varlığı. Var ise kira geliriniz.

images

Bu şartlara sahip iseniz yukarıda bahsettiğiniz evraklarınız da tamam ise https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz 444 0 444 numaralı Telefon bankacılığından kredi başvurusu da yapabilirsiniz. En yakın Yapı Kredi şubesine giderek başvuruda bulunabileceğiniz gibi Yapı kredi ATM sinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bir çok imkanı Yapı Kredi size bir çırpıda sunuyor. Ayrıca evrak sıkıntısıyla sizi uğraştırmayan Yapı kredi bankası hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için her kolaylığı göstermekte. İster ev dekorasyonunuz için isterseniz bireysel ihtiyaçlarınız için kullanın. İsterseniz tatile çıkın isterseniz bu fırsatlarla kendinize küçük bir iş yeri açın. Her zaman düşük faizleriyle 36 aya varan vade imkanlarıyla sizi geri ödemede zorlamayan bir kredi fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda Yapı Kredi ev hanımlarına kredi seçeneklerinden,kampanyalarından bahsettik. Bir ev hanımı olarak söz konusu kredi fırsatlarından hangi şartlarda faydalanabileceğiniz hakkında bilgileri sizinle paylaştık. Konu hakkında bize sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan VakıfBank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "vakıfbank ev hanımlarına kredi, vakıfbank gelir belgesiz kredi ve vakıfbank iş kadınları için kredi" hakkında bilgiler verilmektedir.