VakıfBank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda kampanyalarından ve krediden yararlanmak için gerekli şartlardan bahsedeceğiz.

Vakifbank Ev Hanımlarına Kredi

Vakifbank Ev Hanımlarına Kredi

Bir ev hanımı olarak acil nakite ihtiyacınız olduğu bir anda ne yaparsınız? Evet tanıdık bir dostunuzdan borç istemenin dışında….  Bir çok ev hanımının yaşadığı o çaresizlik duygusunu siz yaşamak istemiyorsanız, ihtiyaçlarınızı ve planlarınızı erteleme taraftarı değil isenize vakit kaybetmeden Vakıfbank ev hanımlarına kredi kampanyalarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Düzenli bir gelirleri olmadığı için kredi almada en çok onlar zorluk yaşayan ev hanımları artık bu kabustan kurtuldu. Kimilerinin evleri kendinin olsa bile bankalar sigortası gözükmediği veya gelir belgesi olmadığı için kredi vermezlerdi. Üstünde mal varlığı bulunmasına rağmen birçok ev hanımı kredi almada zorluklar yaşamıştı. Artık bu sorun çözüldü ve Vakıfbank ev hanımlarına kredi imkanı sundu.

gold-musterilerine-ozel-taksitli-ihtiyac-kredisi-822_m

Evet artık planlarınıza ve hayallerinize Vakıfbankı da dahil etmeniz gerekiyor. Her türlü nakit ihtiyacınız da sizi bir sürü evrak işlemleri ile boğuşturmadan kredi imkanı veriyor. Şimdi Vakıfbankın şartlarından bahsedelim.

Birkez mutlaka bir kefil isteniyor bu da yüksek kredi notuna sahip olması gerekiyor. Yani kefil olacak kişi daha önce kredi çekmiş ve gününü geçirmeden düzenli bir ödeme yapmış olması şart. Veya kredi kartının düzenli ödemelerinden de kontrol ediliyor. Bunun dışında mevduat hesabınızın olduğu bankalardan kredi çekmek isterseniz size kolaylık yapma ihtimalleri vardır.

Üstünüze mal varlığı olması lazım. Mesela araba,ev veya dükkan gibi. Hatta eğer bu gibi mal varlığınızdan kira alıyorsanız bankalar bunu düzenli gelir yerine sayıyor. Bu gibi durumlarda kredi alma ihtimaliniz yükseldiği gibi çekmek istediğiniz tutarı da yukarı çıkartabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi eskiden bu şartlar altında kredi almanız imkansızdı. Ama artık bu fırsatı Vakıfbank size sunuyor. Şimdi vakıfbankın kredi kampanyalarından bahsedelim.

kobilere-yaz-kredisi-838_m

Vakıfbanktan ev hanımlarının da kullanabileceği yaz kredisi kampanyası var. 50.000 TL ye kadar 36 ay vade imkanları ile size sunulan bu fırsatı YAZ boşluk bırakıp T.C. kimlik nonuzu yazarak 5724 E kısa mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun dışında mutlaka size en yakın vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Ayrıca vakıfbank Kosgeb ve kobi ile işbirliği içinde. Kosgeb tarafından onaylanan tüm projelerinize kredi veriyor. İş kurmak için bir krediye ihtiyacınız var ise eğer en yakın vakıfbank şubesine gitmenizi öneriyoruz. Size uygun ödeme planı oluşturmak ve ne kadar krediye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için mutlaka şubeye gidip bire bir yüz yüze bir görüşme yapmanız gerekmektedir.

Bu yazımızda Vakıfbank ev hanımlarına kredi imkanlarından ve şartlarından bahsettik. Kosgeb ve kobi destekli projelerde nasıl kredi kullanabileceğinize dair bilgiler paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize yazarak iletebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Finansbank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "ev hanımlarına en uygun kredi, Finansbank ev hanımlarına kredi ve finansbank girişimci kadınlar kampanyası" hakkında bilgiler verilmektedir.