Tekstil Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Tekstil Bankası ev hanımlarına kredi imkanlarından ve şartlarından bahsedeceğiz.

bkrediniz_tekstilbankta

Bilindiği gibi kredi çekmek artık çok kolay. Birçok banka düşük miktardaki kredileri çok kolay müşterilerine artık veriyor. Ama söz konusu ev hanımı olduğunda istenilen evraklar genelde yetersiz olarak adlandırılıp kredi onayı çıkmamakta. Bu durum ev hanımı statüsündeki kadınların tüm hayallerini yıkmakta hatta kendilerine güvenlerini de sarsmaktadır.

Bir düşünsenize bir ev hanımı olarak hayallerinizi gerçekleştiremiyorsunuz, iş kurmanın ise hayallerde bile yeri yok. Çünkü maddi bir desteği olmayan ev hanımları adeta zor durumlarda çaresizler. Acil nakite ihtiyaçları olduğu anda ne kadar çaresiz olduklarını bir kez daha anlıyorlar.

Ama atık bu duruma bir son verildi. Tıpkı çalışanlar gibi rahatlıkla kredi başvurularında bulunup kredi kullanma yetkileri kampanyasında size sunuluyor.

Şimdi siz tekstil bankasından ihtiyaç kredisi kullanmak isterseniz öncelikle size sunulan fırsatları bilmeniz gerekiyor. Tekstil bank ihtiyaç kredisinde 1 aydan 36 aya kadar vade imkanı var. Ayrıca geri ödeme planını kendiniz oluşturabilirsiniz. Yani istediğiniz takdirde kalan borcunuzu vadesini beklemeden kapatabilir ayrıca 3 ay kadar taksit erteleme imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi birçok bankanın sunmadığı fırsatları size tekstil bank sunuyor. Seçmiş olduğunuz kredi limitine ne kadar faiz işleyeceğini veya vade imkanlarıyla ödeme planlarını nasıl oluşturacağınızı görmek isterseniz http://www.tekstilbank.com.tr/portal/bireysel/kredi-hesaplama.html?id=id_1_10  linkinden kredi hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.

Bu krediye sahip olmak için öncelikle tekstil bankasının bazı istekleri var. Bir ev hanımı olarak gelir belgeniz olmadığı için üzerinize kayıtlı bir mal varlığınız bulunmalı. İster araba ister ev ister dükkan bu mal varlığı sizin geliriniz yerine geçeceği için önemli şartların başında yer alıyor. Eğer bu imkanınız yok ise kredi notu yüksek bir kefil. Kendi kredi ödemelerini zamanında düzenli yapmış kredi kartlarının vadesi geçmeden ödemelerini yatırmış olan kefilinizin kredi notu yüksek anlamına gelir. Bu durumda size kredi verilme olasılığı oldukça yüksektir.

ihtiyac-kredisi-header

Tüm bu şartları yerine getirdiyseniz Tekstil bankasının ev hanımlarına kredi imkanlarından sizde yararlanabileceksiniz anlamına geliyor. Bu uygun ödemeli fırsatları bir ev hanımı olarak kredi çekmek istiyorsanız mutlaka ama mutlaka kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda tekstil bankdan ev hanımları kredi alabiliyor mu?  Tekstil bankasının kredi verme şartları nelerdir gibi soruları sizin için cevaplamaya çalıştık. Konu hakkında herhangi bir sorunuz var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Finansbank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "ev hanımlarına en uygun kredi, Finansbank ev hanımlarına kredi ve finansbank girişimci kadınlar kampanyası" hakkında bilgiler verilmektedir.