TEB Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda imkanlarından ve kampanyalarından size bahsedeceğiz.

Bir ev hanımı olarak kredi çekememenin zorluğunu her daim yaşayanlar. Söz konusu kredi çekmek olduğundan planlarını erteleyen ev hanımları. Acil ihtiyaç anında çaresiz kalan ev hanımları. Artık tüm bu olumsuzluklara bir son verildi. TEB ev hanımlarına artık ihtiyaç kredisi veriyor. Hemde sizi teferruatlarla hiç uğraştırmayan kampanyaları da mevcut.

Evet belki de bir ilk. Hızlı ve yüksek limitli kredi çekme imkanı veren TEB, siz ev hanımlarının hayallerini hayata geçirmek üzere hazırladığı özel kampanyalarından birazdan bahsedeceğiz.

ceptetebVadeliHesap

İhtiyaç kredileri genelde kredi notu yüksek kişilere direk verilirken ev hanımları olduğunda düzenli geliri olmadığı için normalin aksine baya bir işlem gerektiren prosedürlerle uğraşılmak zorunda kalınırdı. TEB bu ayrıntıları sizin için yok ediyor.

İstediğiniz limiti nasıl alırım diye düşünmenize artık gerek kalmadı sadece nasıl bir ödeme planı yapmalıyım diye düşünmeniz yeterli. TEB kişinin düzenli ödemelerini baz alıyor. İster kredi kartınız isterseniz zamanında çekmiş olduğunuz kredi her ne olursa olsun düzenli ödenmiş olmak zorunda.  Sizde bu şartlara uyuyorsanız ilk kampanyamızdan bahsedelim.

İhtiyaç kredisi kapsamındaki bu kampanyamızın adı CEPTETEB ihtiyaç kredisi. Bu kampanyaya internetten başvuru yapılıyor. Yani şubeye gitmekle hiç vakit kaybetmiyorsunuz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi 1.000 TL ile 15.000 TL arasında limiti bulunmaktadır. 36 aya varan vadelerle geri ödeme yapılabilmekte. Vadelere uygun faiz oranları için http://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-faiz-oranlari bu linkten ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Bu kampanya istediğiniz özelikleri taşıyor ise http://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-ihtiyac-kredisi?source=teb bu linkten başvuru yapmanız yeterli.

TEB ev hanımlarına kredi kapsamındaki ikinci kampanya ise Bireysel finansman kredisi. Bu kredide de 36 ay vade imkanı var lakin tek fark faiz oranları piyasadaki faiz durumlarından etkilenmemektedir. Sabit faiz garantisiyle bu krediyi kullanabilirsiniz. Fakat bu kredi için ev hanımlarından üstünüze kayıtlı herhangi bir mal varlığı istenmektedir. Ev,Araba ve ya iş yerinin size ait olduğunu gösteren belge ile şubeye giderek başvurmanız yeterli. Dilerseniz http://www.teb.com.tr/sizin-icin/bireysel-finansman-kredisi/ adresinden onlıne olarak da başvurda bulunabilirsiniz.

pratik_ihtiyac_kredisi_teb

TEB ev hanımlarına kredi kapsamındaki üçüncü kampanya Pratik kredi. Bu kredi de 7.500 TL kredi miktarı bulunmakta ve 36 ay vade imkanı tanınmakta. Esnek faiz oranları ile kendinzie uygun ödeme tablosu hazırlamanız da mümkün. Dilerseniz size en yakın TEB şubesine gidebilir dilerseniz internet üzerinden http://www.teb.com.tr/sizin-icin/pratik-kredi/ linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Bu krediden yararlanabilmek için mutlaka üstünüze ait bir mal varlığı veya kredi notu yüksek bir kefiliniz bulunmak zorunda. Bu şartları yerine getiriyorsanız daha beklemenize hiç gerek yok.

Gördüğünüz gibi TEB bir çok kampanya ile size en uygun kredi imkanını hizmete geçirmiş durumda. Sizde hayallerinizi ve yapılması gereken işlerinizi daha fazla ertelemeyin. Bırakın TEB sizin ekonomik yardımcınız olsun.

Bu yazımızda TEB ev hanımlarına kredi kampanyalarında bahsettik. Başvuru şekilleri ve ödeme planlarını sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından  bize ulaşabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Finansbank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "ev hanımlarına en uygun kredi, Finansbank ev hanımlarına kredi ve finansbank girişimci kadınlar kampanyası" hakkında bilgiler verilmektedir.