Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Şekerbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsedeceğiz. Şekerbank kredi verme koşullarını sizinle paylaşacağız.

Ev hanımları geleceğin iş verenleri olmak üzere. Evet yanlış okumadınız ikinci sınıf vatandaş konumunda kalan ev hanımlarına özgürlüklerini ilan etmeleri için çok büyük bir fırsat verildi. Ev hanımlarına kredi imkanını şekerbank da destekledi ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size kolaylık sağladı.

Şekerbank ev hanımlarına kredi

Şekerbank ev hanımlarına kredi

Bir düşünsenize yıllardır gerçekleştiremediğiniz hayalleriniz artık bir internet bir sms kadar size yakın. Bir ev hanımı olarak iş kurma yetkisi ve maddi olarak imkan şekerbank tarafından size sağlanacak. Yüksek faizler yerine %0,97 faizle geri ödeme yapabiliyorsunuz.

Birçok banka maalesef söz konusu ev kadınlarına kredi olduğunda ya faizi yüksek  yada vadesi düşük kredi çekme imkanları tanınırken Şekerbank bu ezberi bozdu.

logo

İsterseniz ihtiyaç kredisi kapsamında başvuruda bulunabileceğiniz kredi kampanyaları, dilerseniz iş kurma amaçlı fırsat kampanyaları… Tercih sizin.

Tek yapmanız gereken bu nakit ile ne yapmak istediğiniz. İster tatilinize harcayın ister çocuklarınızın okul masraflarını bir çırpıda karşılayın dilerseniz istediğiniz araba için değerlendirin. Yada kimsenin ihtimal bile vermediği iş kadınlığınıza Şekerbank desteği ile başlayın.

İhtiyaç kredisi kapsamında bir başvuruda bulunmak istiyorsanız bunun birçok çeşidi var. Şimdi size bunlardan biraz bahsedelim.

Öncelikle internet üzerinden başvuruda bulunmak istiyorsanız http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp linke tıklayıp sizden istenilen sorulara cevap vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 444 78 78 çağrı merkezini arayarak şekerbank kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Diğer bankaların aksine ATM lerimizden de kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.KREDI yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik nosu ile tüm operatörlerden yalnızca 1953 ‘ e kısa mesaj atarak ne kadar kredi kullanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Lakin bu yöntemler genellikle belli bir kotaya sahip olduğunuz anda onaylanacak kredi başvuru biçimleridir. Bu yüzden biz direk size en yakın Şekerbank şubesine gitmenizi öneriyoruz. Yüz yüze yapılacak olan bu görüşmede kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz gibi ödemelerde sıkıntı yaşamamak adına size uygun ödeme planı da oluşturma imkanınız olacaktır.

kadinlara-ozel-sekerbank-ihtiyac-kredileri-620x300

Fakat siz bireysel ihtiyaç kredisi değil de iş kurmak için kredi başvurusu yapacaksanız eğer öncelikle Benim desteğim adlı kampanyadan yararlanmanız gerekmektedir. Bu kampanya da hesap işletim ücreti talep edilmiyor. Bankada vadeli mevduat hesabı bulunan ev hanımlarının ev ekonomisi paketinden yararlanabiliyor. Bu kredi kendi emeğiyle aile bütçesine katkı sağlamak isteyen sigortası olmayan ev hanımlarını kapsıyor. 1.500 TL ye kadar kadar kredi imkanı veren %0,97 faizle 12 aya varan vadelerle geri ödemesini yapabilirsiniz. http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi en yakın şekerbank şubesine gidip kredi işinizi hızlandırabilirsiniz.

Yine belirttiğimiz gibi size en yakın şubeye gitmeniz demek  geri ödemelerde sorun yaşamamak adına bire bir görüşme yapmanız anlamına gelmektedir. Bu yüzden size en yakın şubeye gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Peki bu kredilerden nasıl yararlanabiliyorsunuz? Öncelikle mutlaka üstünüze bir mal varlığı bulunmak zorunda. İster ev ister araba isterse dükkan olsun bu mal varlığı sizin geliriniz gerine geçecektir.  Şekerbank ev hanımlarına kredisinden yararlanmak için bu özelliklere sahip değilseniz mutlaka kredi notu yüksek bir kefile ihtiyacınız vardır. Bu kefilin borçlarına ilişkin düzenli ödemeleri olması gerekmekte kredi kartlarının en azından asgari tutarını vaktinde yatırmış olması gerekmektedir. Bu şartlara sahipseniz Şekerbank ev hanımlarına kredi desteğinden sizde yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızda Şekerbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsettik. İster bireysel amaçlı ister iş kurma amaçlı kredilere nasıl sahip olabileceğinize dair bilgileri paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi ile ilgili bir önceki yazımız olan Finansbank Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde "ev hanımlarına en uygun kredi, Finansbank ev hanımlarına kredi ve finansbank girişimci kadınlar kampanyası" hakkında bilgiler verilmektedir.