Etiket arşivi: ziraat bankası kredi

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi imkanlarından ve kampanyalarından bahsedeceğiz.

Bir Ev hanımı olarak kredi  çekebilir miyim? Birçok ev hanımının sorduğu bir sorudur bu. Düzenli bir gelirleri olmadığı için kredi almada en çok onlar zorluk yaşarlar. Kimilerinin evleri kendinin olsa bile bankalar sigortası gözükmediği veya gelir belgesi olmadığı için kredi vermezler. Üstünde mal varlığı bulunmasına rağmen birçok ev hanımı kredi almada zorluklar yaşamıştı. Artık bu sorun çözüldü Ziraat bankası ev hanımlarına kredi imkanı verdi.

indir

Evet bu kampanyalardan bahsetmeden önce Ziraat bankasının istemiş olduğu evraklardan bahsedelim.

Birkez mutlaka bir kefil isteniyor bu da yüksek kredi notuna sahip olması gerekiyor. Yani kefil olacak kişi daha önce kredi çekmiş ve gününü geçirmeden düzenli bir ödeme yapmış olması şart. Veya kredi kartının düzenli ödemelerinden de kontrol ediliyor. Bunun dışında mevduat hesabınızın olduğu bankalardan kredi çekmek isterseniz size kolaylık yapma ihtimalleri vardır.

indirimli_Tuketici_Kredisi

Üstünüze mal varlığı olması lazım. Mesela araba,ev veya dükkan gibi. Hatta eğer bu gibi mal varlığınızdan kira alıyorsanız bankalar bunu düzenli gelir yerine sayıyor. Bu gibi durumlarda kredi alma ihtimaliniz yükseldiği gibi çekmek istediğiniz tutarı da yukarı çıkartabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi eskiden bu şartlar altında kredi almanız imkansızdı. Ama artık bu fırsatı Ziraat bankası siz ev hanımlarına sunuyor.

Her türlü ihtiyacınız için tüketici kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. 36 aya varan vade imkanları sayesinde geri ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İkinci kampanya ise İndirimli tüketici Kredisi. Slogan tam olarak şöyle ”Komisyon tutarını siz belirleyin, dilediğiniz kadar faiz indirimine gidin ” Faizde indirim yapma imkanınız var.

Üçüncü kampanya ise masrafsız tüketici kredisi. Bu kredi sayesinde istediğiniz miktarı kesintisiz net bir şekilde elinize almanız mümkün.

 

Bir çok banka onlıne başvuruda bulunmanıza fırsat verirken ziraat bankası sadece şubeye giderek başvuruda bulunulmasını istiyor. Bu sizin için mükemmel bir avantaj aslında. Bire bir yapılan görüşme sayesinde ödeme planlarınızı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Kefilinizle ilgili herhangi bir sorunun çıkmamasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda Ziraat bankası ev hanımlarına kredi imkanlarından ve kampanyalarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.