Etiket arşivi: yapı kredi kredi kartı başvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle Yapı Kredi kredi kartı başvurusundan bahsedeceğiz.

Kredi kartı gündelik yaşamımızda neredeyse olmazsa olmazımız. Çünkü bir çok üründe taksit imkanı ve indirimler puanlar derken yaptığınız alışveriş kadar bedava alışveriş imkanları size sunulmakta. Bir evde neredeyse bir kaç kredi kartı bulunmakta. Birinin taksit imkanları size hitap ediyorken birinin indirimleri veya puanları size daha çok cazip gelmekte ve bu yüzden artık tek kart ile yetinmemekteyiz. Fakat aradığınız bu fırsatlar artık tek kartta mevcut desek….

Tatillerinizden giyim alışverişlerinize, beyaz eşyadan mobilya alışverişlerinize kadar bir çok eşya ve ürünü Yapı Kredinin kredi kartı ile almanız sizin bütçenizi sarsmaz. Hem istediğiniz ürünleri alarak mutlu olmuş hem de ekonomik bütçenizi zora sokmamış olursunuz.

İlk kartımızdan bahsetmemiş gerekirse, Yapı kredinin ilk ve en tanınmış kartı diyebiliriz onun için. World kart. Harcama yaptığınız kadar size bonus kazandıran kazandığınız bonuslar ile bedava alışveriş imkanı sunan kartlardan biridir. Yaptığınız alışverişleri peşin fiyatına 9 takside bölen kartın diğer bir özelliği de  taksitli nakit avanstır. Çektiğiniz nakit avansı dilerseniz 5 dilerseniz 9 takside de böldürebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız world cardlarla emekliliğinize de katkıda bulunabilirsiniz. Dilerseniz puanlarınızla World cepten dakika yükletebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız ister peşin ister taksitli alışverişlerinzde taksit erteleme seçeneği de bulunmakta. Bu seçenek sayesinde 3 ay borcunuzu erteleyebiliyorsunuz. 4. ay ödemeye başlayabilirsiniz.  Kredi kartınız ile ödeme talimatı verdiğiniz anda kredi kartı yıllık ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

ttt

Yapı kredi kredi kartı başvurusu için WORLDWEB yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranız ile 4421 E göndererek kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/worldcard/ linkinden world karta başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın yapı kredi şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

Adios kart ile yaptığınız alışverişlerden biriken puanlar ile seyahat etme imkanınız bulunmakta. Yapacağınız her peşin alışverişi takside böldürebiliyorsunuz. Örneğin 2.000 TL lik alışverişinizi 12 ay vade %1,23 faiz oranı ile ödeme imkanı sunan adios kartta dilerseniz 5.000 TL veya 12.000 TL ye kadar olan alışverişlerinizi 24 ay vade %1,2 faiz oranı ile geri ödeme fırsatınız bulunmakta. Dilerseniz bu karttan nakit avans çekebiliyorsunuz. Çektiğiniz nakit avansı ister direk ister taksitle geri ödeme imkanınız da bulunmakta. 50 TL nin altındaki tüm alışverişlerinizde temassız özelliğinden yararlanarak şifre girmeksizin alışveriş yapabiliyorsunuz. Evet bu kartta da erteleme özelliği bulunmakta. Yaptığınız alışverişin ödemesini 3 ay erteleyebiliyorsunuz. Buda sizin yaptığınız harcamaların ekonomik bütçenizi sarsmayacağı anlamına gelmektedir.

Yapı kredi kredi kartları başvurusundan adios kartı istiyorsanız eğer ADIOS yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421 e gönderebilirsiniz.

Üçüncü ve belkide birçok insan  için en cazip kartlardan biri olan taksitçi kart. 100 TL ve üzerindeki tüm peşin işlemlerde ekstradan taksitlendirme yapabiliyorsunuz. Hesap özetinize ekstradan 3 taksit imkanı sunan bu kart sayesinde dilediğiniz ürünü hiç düşünmeden alabilecekseniz. Tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir kart olan taksitçi kart sayesinde bütçenizi aşmadan dilediğiniz ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Bu kartta da nakit avans, taksitli avans, temassız özellik bulunmaktadır. Taksit seçeneği bulunmayan mağazalarda bile taksit yapabiliyor olmanız bu kartı vazgeçilmez hale getirmektedir.

tr

Yapı kredi kredi kartı başvuru seçeneklerinden taksitçi kartı tercih etmek isterseniz eğer taksitçi web yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421 e göndererek anında kart sahibi olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Yapı kredinin çeşit çeşit kartları sayesinde alışverişlerinizi avantajlı hale getirebiliyorsunuz. En rahat ödeme kolaylığı Yapı kredi bankasının kredi kartlarında…. Ekonomik bütçenize uygun ödeme koşulları sayesinde daima kazanan siz oluyorsunuz.

Bu yazımızda yapı kredi kredi kartı başvuru ayrıcaklıklarından ve kart çeşitlerinden bahsettik. Konu hakkında tarafımıza sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize yazarak ulaşabilirsiniz.