Etiket arşivi: yapı kredi ihtiyaç kredisi

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi

Bu yazımızda yapı kredi ihtiyaç kredisi çeşitlerinden ve başvuru biçimlerinden bahsedeceğiz.

images (1)

Evet kredi kullanmayı bilmek gerekli. Günümüzde en çok başvurulan kredi çeşitleri arasında yer alan ihtiyaç kredisi yapı kredi ayrıcalığı ile size sunulmakta. Eğer kredi çekmek için ev veya araba almayı düşünmüyorsanız aklınıza gelecek her türlü ihtiyacınız için yapı kredi ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Yapı kredi ihtiyaç kredisi çeşitlere ayrılmaktadır. Yani faiz oranları olsun vadeleri olsun yada size sunduğu diğer fırsatları ile çeşitlere ayrılmaktadır. Tek yapmanız gereken hangi fırsatın sizin ekonominize daha uygun olduğunu tespit etmeniz. İste bunun için yapı kredi ihtiyaç kredisi çeşitlerinden şimdi bahsedelim.

İlk kredi çeşidimizin adı mobilden ve internetten anında şubesiz kredidir. İnternetten veya mobil şubeden yapacağınız bu kredi başvurusunda hafta sonu da dahil olmak üzere krediniz hesabınıza aktarılır. Şubeye gitmeye hiç gerek kalmadan ihtiyacınızı anında karşılayabileceğiniz bir kredi çeşididir. 24 ay vadeyi tercih ederseniz % 1,51 faiz,36 ay vadeyi tercih ederseniz eğer % 1,48 faiz ile hesaplamalar yapılmaktadır. 15.000 TL ye kadar kredi kullanabilirsiniz.  https://internetsube.yapikredi.com.tr/ngi/huoRetailWeb.do link sayesinde şifrenizi alarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci kredi çeşidimizin adı düşük faizli ve komisyonlu kredidir. Bu kredi çeşidinde 24 ay vade seçeneğini seçerseniz eğer %1,48 36 ay vade kullanmak isterseniz % 1,45 faiz üzerinden işlem yapılacaktır. 10.000 TL ye kadar kredi kullanma hakkınız bulunmakta olup nüfus cüzdanı,gelir belgesi ve adres beyanınız güncel değil ise elektrik veya su faturanızla başvurunuz onaylandığı anda en yakın yapı kredi şubesine gitmeniz gerekecektir. Nakit ihtiyacınızı bu krediyi kullanarak temin etmek isterseniz eğer https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx  linkinden başvuruda bulunabilir dilerseniz Bireysel boşluk T.C. kimlik no  boşluk aylık net gelirinizi yazıp 4411 e kısa mesaj atarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı kredi ihtiyaç kredisinde yer alan bir diğer kredi çeşidi de kamuya maaşın 15 katına kadar kredidir. 1.500 TL maaş alan kamu çalışanlarına özel olan bu bireysel ihtiyaç kredisinde maaşınızın 15 katına kadar kredi talebinde bulunabiliyorsunuz. 24 ay vade de % 1,47 faiz uygulanırken 36 ay vade de %1,44 faiz uygulanmaktadır. https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx linkinden kredi başvurusunda bulunabilir onaylandığı anda kimliğiniz gelir belgeniz ve adres beyanınız güncel değil ise elektrik,su veya doğal gaz faturanızla size en yakın yapı kredi şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Dördüncü sırada yer alan maaş müşterilerimize özel kredi de maaşlarını yapı kredi bankasından alan müşterilere özel bir kredi çeşididir. 10.000 TL ye kadar kredi kullanımına izin veren bu sistemde 24 ay vadeye % 1,47 36 ay vadeye ise %1,44 faiz uygulanmaktadır. http://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandığı anda emekli müşteriler sadece kimlik kartı ile çalışanlar kimlik ve kamu kurum kimlikleri ile kredilerini almaya hak kazanırlar.

Yapı kredi ihtiyaç kredi çeşitleri arasında yer alan nazar boncuklu masrafsız kredi de 30.000 TL ye kadar 36 ay vade ile % 1,45 den başlayan faiz oranları ile hiçbir masraf ve komisyon ödemeden kredi kullanabiliyorsunuz.  https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx linkinden başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra nüfus cüzdanı ve gelir belgeniz ile kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Bankacının kredisi de bir ihtiyaç kredisidir. Bu kredinin özelliği bankacılık sektöründe çalışanlara özel olması. Düşük faiz ve masraflı olan bu kredi de 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullandığınızda faiz oranı %1,43 den hesaplanmaktadır. Eğer sizde bankacılık sektörü ile uğraşıyorsanız size özel ayrıcalıklı kredinizi kaçırmayın. https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx adresinden hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Herkesi kendisine hayran bırakan bir diğer kredimizin adı alışveriş kredisi. Yapı krediden %100 onaylı olması ile kafanızdaki tereddütleri sonlandıran bu kredi çeşidinde çok düşük faizler uygulanmış olup masrafsız olması ayrı bir çekiciliktedir. Tüm peşin alışverişlerinizi taksitlendirebileceğinzi bu kredi çeşidi sayesinde ihtiyaçlarınızı hiç düşünmeden karşılayabilirsiniz. 12.000 TL ye kadar harcamalarınızı böldürebiliyorsunuz. % 1,45 faiz ile geri ödeme yapacağınız bu harika fırsatı kaçırmak istemiyorsanız size en yakın yapı kredi bankasına uğramalısınız.

Yapı kredi ihtiyaç kredisinde eğitim kredisi de var. Evet artık eğitimizin ücretini nasıl karşılayacağım diye düşünmenize gerek kalmadı. Yapı kredi bankası sizin eğitiminize en uygun kredi ile yardımcı olmakta. 50.000 TL ye kadar ister yurt içi ister yurt dışı eğitim masraflarınızı % 1,44 faiz ile 36 ay vadede geri ödemeli kredi kullanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx linkten başvuruda bulunmak. Nüfus cüzdanınız,gelir belgeniz adresiniz güncel değil ise elektrik,su veya doğal gaz faturanız ayrıca öğrenim belgeniz ile en yakın yapı kredi şubesine giderek talep ettiğiniz krediyi alabiliyorsunuz.

Maaşını yapı kredi’den alan emekli müşterilerimize özel ihtiyaç kredisi de yapı krediden. 36 ay vade imkanı tanınan bu kredi çeşidinde 15.000 TL ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Diğer kredilerden ayıran özellikleri ise % 1,43 faiz oranı olup 3 ay da bir ödeme kolaylığının da size sunulması. https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx adresinden onalıne başvuruda bulunabilirsiniz.

Bitmedi ! Bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında tatil ve evlilik kredinizde bulunmakta. Düşük faizli bu krediler 36 ay vade imkanı ile kendinize uygun ödeme planı oluşturabileceğiniz esnekliğe sahiptirler. Bu kredilere başvuruda bulunmak için size en yakın yapı kredi bankasına gitmeniz gerekmektedir. Bire bir sizin ekonominize en uygun geri ödeme planı oluşturabileceğiniz bir ayrıcalığa sahipsiniz.

tr

Gördüğünüz gibi yapı kredi sayesinde ihtiyacınızın her türlüsüne en uygun fırsatlarla cevap verilmekte. Eğer sizde herhangi bir ihtiyacınız için bireysel kredi kullanmak istiyorsanız yapı kredinin ayrıcalıklarından yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda sizlerle yapı kredi ihtiyaç kredisi çeşitlerinden ve özelliklerinden bahsettik. Bu kredilere ait başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında tarafımıza sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.