Etiket arşivi: vakıfbank ev hanımlarına kredi kartı

Vakıflar Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda Vakıflar bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsedeceğiz.

Evet bir ev hanımı olarak kredi kartınız yok değil mi? Hangi bankaların size kredi kartı vereceğini bilmiyorsunuz veya hangi kredi kartının sizin için daha avantajlı olacağına karar veremiyorsanız mutlaka bu yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Çünkü vakıflar bankası ev hanımlarına kredi kartı imkanı sunuyor. Yaptığınız harcamaları takside böldürerek kendinizi ve aile bütçenizi sarsmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Vakıflar bankası sizin hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kredi kartlarını sizi sunuyor. Artık evin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla alabileceksiniz. Çocuğunuzun okul masraflarını düşünmeden karşılayabileceksiniz. Bütçenizi aşmadan rahatlıkla tatilinize bile gidecek ve nakit sıkıntısı yaşamayacaksınız.

banner_alani

Nakit ile yapabileceğiniz tüm alışverişlerinizi bu kredi kartları sayesinde yapabilirsiniz. Artık mobilyalarınızı değiştirme vaktinin geldiğine inanıyor fakat istediğiniz mobilyanın tutarında nakit para henüz biriktiremediniz mi? Korkmayın üzülmeyin. Vakıflar bankası sayesinde taksite böldürdüğünüz bu alışverişinizi bütçenizi zorlamadan ödeyebileceksiniz.

Vakıfbank World Card ilk kartlarımızdan. Yapmış olduğunuz her harcamadan world puan kazanabilir bu puanları biriktirip istediğiniz alışverişte kullanarak para harcamadan istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Bu kartın diğer özelliği de sözünle kazan fırsatını size sunması. 300 TL ye kadar indirim fırsatı sunan bu ayrıcalık fırsatı 12 ay boyunca aylık 500 TL harcamaya sözüne ilk ekstrenizde 40 TL 1.000  TL lik harcama sözüne 75 TL 1,500 TL ye 100 TL 2.000 TL harcama sözüne 150 TL 3.000 TL lik aylık harcama sözünüze 200 TL ve son olarak 10.000 TL lik harcama sözünüze 300 TL indirim imkanınız bulunmakta. Nakit ihtiyacınız olduğunda world carddan çekebilir ve en az 4 en fazla 9 ay takside böldürerek sizi sarsmayacak bir biçimde geri ödeme yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca peşine taksit özelliği ile 50 TL ve üzerinde yapacağınız her harcama için peşine taksit özelliğinden yararlanarak harcama yaptığınız tutarı takside böldürebilirsiniz. https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresinden world card başvurusunda bulunabilir dilerseniz size en yakın vakıflar bankasına gidebilirsiniz.

İkinci kartımız ise bankomat kart. Bu kart siz Vakıflar bankasından bir hesap açtırdığınızda ücretsiz olarak size verilecek olan karttır. Hesabınızda ne kadar para var ise o kadar harcama yapabileceğiniz taksitlendirme işlemi olmayan bu karttan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Üzerinizde nakit taşımak zorunda kalmayacağınız bir kart türüdür. Vakıflar bankasından bir ev hanımı olarak kredi kartı almak istiyorsanız öncelikle bankomat kartınız olmak zorunda.

worldcard

Bu karttan havuz hesabı açtırarak hesabınızdaki paranın değerlenmesine izin vermeli ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek hesabınızı aktif tutmalısınız. Bu hesap işlemleri 3 ay incelendikten sonra vakıflar bankasından bir ev hanımı olarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Gördüğünüz gibi eğer acil bir ihtiyacınız yok ise hemen size en yakın vakıflar bankasına gitmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede otomatik ödeme talimatları ile sürekli faal olan hesabınıza kredi kartı alma hakkı doğacaktır. Böylece aile bütçenizi sarsmadan her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. İzin verin Vakıflar bankası sizin her türlü ihtiyacınızı size en uygun bir biçimde karşılasın takside bölsün.

Bu yazımızda sizlerle Vakıflar bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Bu kartlara sahip olmak için izleyeceğiniz yol hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında tarafımıza sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.