Etiket arşivi: vakıf bank kredi kartı başvurusu

Vakıf Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda Vakıf kredi kartı başvuru çeşitlerinden ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Kredi kartı kullanmak hem bir sürü fırsatlardan yararlanmanıza hem de farkına varamadan kendinizi bir sürü borcun içinde bulabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemi siz kendinize uygun bir şekilde tasarlar ve kullanırsanız kredi kartının faydalarından yararlanabilirsiniz. Aksi takdirde maalesef kredi kartı kullanıp da borcun içinde saplanıp kalanlardan bir farkınız kalmaz.

worldcard

Bir kere kredi kartınızın özelliklerini çok iyi bilmelisiniz. Ve size en uygun kredi kartını bulup Vakıf kredi kartı başvuru seçeneklerinden herhangi biri vasıtası ile kredi kartınızı bankadan talep edebilirsiniz.

O halde öncelikle size Vakıflar bankasının kredi kartlarını tanıtalım. İlk kartımızın adı VakıfBank Worldcard. Bu kartın özelliği alışverişlerinizden worldpuanlar kazanıyor ve bir sonraki alışverişlerinizi puanlar sayesinde hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Biriktirdiğiniz puanlar world üye işyerlerinden herhangi birinde kullanabilirsiniz.Bu kartın diğer özelliği de sözünle kazan fırsatını size sunması. 300 TL ye kadar indirim fırsatı sunan bu ayrıcalık fırsatı 12 ay boyunca aylık 500 TL harcamaya sözüne ilk ekstrenizde 40 TL 1.000  TL lik harcama sözüne 75 TL 1,500 TL ye 100 TL 2.000 TL harcama sözüne 150 TL 3.000 TL lik aylık harcama sözünüze 200 TL ve son olarak 10.000 TL lik harcama sözünüze 300 TL indirim imkanınız bulunmakta. Nakit ihtiyacınız olduğunda world carddan çekebilir ve en az 4 en fazla 9 ay takside böldürerek sizi sarsmayacak bir biçimde geri ödeme yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca peşine taksit özelliği ile 50 TL ve üzerinde yapacağınız her harcama için peşine taksit özelliğinden yararlanarak harcama yaptığınız tutarı takside böldürebilirsiniz. https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresinden world card başvurusunda bulunabilir dilerseniz size en yakın vakıflar bankasına gidebilirsiniz.

Vakıflar kredi kartının ikincisi Rail&Miles kart. Bu kart yolculukları sevenler için vakıflar bankasının adeta özel tasarladığı bir karttır diyebiliriz. Ulaşımda tren yolculuğu tercih edenler bu kart sayesinde kazanacaklar. Aldığınız her tren bileti mil para kazandıracak size. Rail&Miles kartınızla yapacağınız her alışverişten world puan kazanabilirsiniz. Bu kartın belkide en güzel yanların biri de 444 0 724 Asistans hattını arayarak 10 TL ve üzeri alacağınız tren biletleriniz adresinize ücretsiz teslim edilmekte. Teslimat süresi İstanbul ve çevresi için maksimum 3 gün, İstanbul dışı teslimatlar için ise, bölge bazında farklılaşan ve 3-5 gün arası değişen teslim süreleri, satış işlemi sırasında size söylenecektir.

Rail & Miles kartınızda temassızlık özelliği bulunmakta. 50 TLnin altındaki tüm alışverişlerinizde şifresiz alışveriş yapabilirsiniz.Rail&Miles Kredi Kartınızla Araç kiralamadan sağlık hizmetlerine, ev yardımından hediye alımına kadar birçok özel hizmetten 7/24 Asistans Hizmetleri ile yararlanabileceğiniz gibi yine bu kartınız ile cep telefonunuza TL yükleyebilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurunuzu  https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx  linkine tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıflar bankası size taraftar kartı sunuyor. Bu kartlar sayesinde hem siz kazanıyorsunuz hem de taraftarı olduğunuz takıma kazandırıyorsunuz. Öncelikle taraftarı olduğunuz takımın mağazalarında %15 e varan indirimler size sunuluyor ayrıca hediye bilet imkanı ve çekiliş gibi haklardan faydalanabiliyorsunuz. Bu kartımızda da temassız alışveriş özelliği bulunmakta. https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx linkinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank üniversitelileri unutmadı. Üniversitelerle yapılan anlaşmalar doğrultusunda kartlandırılan öğrenci ve üniversite personeli, tüm VakıfBank Worldcard ürün özellikleri ve kampanya haklarından yararlanabilecek. Ayrıca bu kart kampüs içerisinde kimlik kartı yerine kullanılmakla birlikte, nakit akışının olduğu noktalarda ödeme aracı; kartlı geçiş sisteminin entegre edildiği alanlarda, geçiş kartı amaçlı kullanılmaktadır.  http://www.vakifkart.com.tr/kampus-kart.aspx linkine tıklayarak vakıflar kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ve kutsal öğretmenlerimiz Vakıflar bankası size özel bir kredi kartı hazırladı. Bu kartta yıllık kart ücreti ödemiyorsunuz ve world dünyasının tüm ayrıcalıklarından yararlanıyorsunuz. Vakıflar bankasının diğer kredi kartlarına oranla çok daha düşük faiz uygulanmakta. Alışveriş yaptıkça hem siz kazanıyorsunuz hem de eğitime %100 destek kampanyasına destek vermiş oluyorsunuz. https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx linkine tıklayarak vakıflar kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Diğer bir kredi kartımız ise kamu çalışanlarına özel. Kamu-sen kredi kartı sayesinde kart aidatı ödemiyorsunuz ve world dünyasının tüm ayrıcalıklarından sizde faydalanabiliyorsunuz. https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx linkine tıklayarak kredi  kartınızı talep edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Vakıflar bank söz konusu kredi kartı olduğunda çeşitliliği ile adeta göz kamaştırmakta. Kendinize en uygun kartı seçip başvuruda bulunarak hayatınıza kolaylaştırabilirsiniz. Vakıflar bankası sizin hayatınızı kolaylaştırarak diğer bankalardan bir adım önde olmanızı sağlar.

Ekran Alıntısı

Bu yazımızda Vakıflar bankası kredi kartı başvuru linklerinizi sizinle paylaştık. Kart çeşitliliği hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.