Etiket arşivi: Türkiye ekonomi bankası ev hanımlarına kredi kartı

TEB Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda TEB ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerini sizinle paylaşacağız.

Türkiye ekonomi bankası her zaman ev hanımlarının yanında destek olmaya devam ediyor. Bir ev hanımı olarak kredi kartı almanın zorluğunu tabi ki  herkes biliyor. Gelir belgesi olmaması veya sigortaları olmaması nedeni ile bir çok banka kredi kartı başvurularını olumsuz yanıtlamakta. Buda bir çok ev hanımının başvuruda bulunma isteklerini öldürmekte.

Türkiye ekonomi bankası bu duruma son verdi ve ev hanımlarına kredi kartı imkanını sundu. Hem de tek kart değil bir sürü kart seçme olasılığınız da bulunmakta. Şimdi TEB bankasının ev hanımlarına kredi kartı sunduğu kampanyalara bir göz atalım.

nakit-avans

İlk kartımızın adı CEPTETEB kredi kartı. Bu kartın özellikleri sizi çılgına çevirmeye yetecek. Öncelikle bu kartta kart ücreti ödemeyeceksiniz. Bu kredi kartının en önemli özelliği size has bir kredi kartının olması. Evet şimdi bunun ne anlama geldiğini açıklayalım. Kredi kartının sana sağlamasını istediğin tüm avantajları sen belirliyorsun. Herhangi bir paket eklemeye gerek kalmadan istediğiniz yerden taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz. Yaptığı her harcamadan bonus kazanıyorsunuz. http://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti?source=teb bu linke tıklayarak kredi kartınıza ait ekstra paketler ekleyebilir ve aynı adresten başvuruda bulunabilirsiniz.

Cepteteb Banka kartı sayesinde istediğiniz ATMlerden TEB işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer cepteteb banka kartına sahip olmak istiyorsanız Türkiye Ekonomi Bankasından bir hesap açtırmanız yeterli. Bu hesap sayesinde CepteTeb kredi kartına da sahip olabilirsiniz.

TEB ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden ikincisi olan TEB Bonus cardı şimdi size tanıtalım. Şimdi Türkiye ekonomi bankasının bonus kardı sizi kendinie tek kelimeyle hayran bıraktıracak. Birçok avantaj bu kartta toplandı. Öncelikle Nakit avans seçeneği bulunmakta. Nakit avans limiti kadar anında nakit para çekebiliyorsunuz. Taksitli Nakit avans sayesinde parasız kalmayacaksınız. Evinizin acil bir ihtiyacımı var bir ev hanımı olarak Türkiye ekonomi bankasının fırsatları sayesinde ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz. İkinci fırsatı ise taksitlendirme veya öteme seçeneğinin bulunması. 100 TL nin üzerindeki harcamalarınızı taksitlendirebiliyorsunuz ayrıca bu 100 TL otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalarınızda da dahil. 0850 200 0 666telefon numarasını arayarak ödeme de sıkıntı yaşatmasını istemediğiniz tutarları 9 taksite kadar böldürebiliyorsunuz. Bu taksitlendirme işlemi ek kartlarınıza da uygulanabilmektedir.

Bonus kartın fırsatları daha bitmedi. Sinema ve tiyatro biletlerinizde %50 indirim imkanınız bulunmakta. Ödemeleriniz düzenli ise limit arttırımı yapabiliyorsunuz. Böylece alışverişleriniz yarıda kesilmeyecek ve ihtiyaçlarınızı  ertelemek zorunda kalmayacaksınız. TEB kartınız ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız bonuslar sayesinde turkcellden dakikalar alabiliyorsunuz. Ekstranızı e posta ile istediğiniz takdirde 5 TL bonus kazanıyorsunuz. http://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 linkinden TEB Bonus kart için başvuruda bulunabilirsiniz.

TEB ev hanımlarına kredi kartı fırsatını incelediniz ve eminim hayran kaldınız. Henüz bitmedi TEB World Cardlar sayesinde world puanlar kazanabilir ve bu sayede bu puanlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz linklerden istediğiniz kredi kartlarına başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın Türkiye Ekonomi Bankasına giderek bizzat başvuruda da bulunabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası sayesinde alışverişlerinizin hem kolay ödendiği hem de hayallerinizin gerçekleştiği günler çok yakında. Siz sadece istediğiniz kredi kartını seçin ve başvuruda bulunun gerisini TEB size özel fırsatlarla halletsin. Bu imkanlardan faydalanmak için öncelikle mutlaka Türkiye Ekonomi Bankasında bir hesabınız olmalı. 2 adet faturayı otomatik ödeme talimatı olarak vermelisiniz. Bu imkanları sağladıktan 3 ay sonra kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kadar beklemek istemiyorsanız üstünüze ait mal varlığınız var ise bunu TEB bankasına bildirmeniz gerekmekte. Üstelik bu mal varlığından bir kira geliriniz var ise TEB bunu sizin aylık geliriniz olarak baz alır ve kredi kartı başvurunuz onaylanır.

cepteteb_kredi_karti

İşte bir ev hanımı olarak kredi kartı almak TEB de bu kadar kolay.  Bir ev hanımı olarak ailenizin tüm ihtiyaçlarınızı bütçenizi sarsmadan karşılayabilirsiniz. Hatta kendinize bir tatil bile hediye edebilirsiniz.

Bu yazımızda TEB ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Kredi kartlarının çeşitlerinden ve başvuru olanakları hakkında bilgileri sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.