Etiket arşivi: tekstilbank ev hanımlarına kredi kartı

Tekstil Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda tekstil bankası ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsedeceğiz. Bir ev hanımı olarak tekstil bankasından kredi kartının nasıl alabileceğinize dair bilgi paylaşımında bulunacağız.

Ev hanımlarının en çok yaşadığı sıkıntıdır nakit sıkıntısı. Bir alışveriş esnasında istediklerinin alınabilmesi için genellikle taksit seçeneklerini kullanılar. Peki ya kredi kartı olmayan kadınlar…. İşte o zaman her şey ertelenir. İhtiyaç listesi yeniden tasarlanır ve asla alınması gerekenler tamamlanamaz.

tekstilbank-bonus

Ayrıca bunu sırf ihtiyaç listesi olarak ele almayalım. Bir ev hanımının kendini yada ailesini şımartma lüksü yok mudur? Küçük hediyelerle mutluluk bir ailenin içinde dolaşamaz mı? Bir ev hanımına imkan verin hem evinizi güzelleştirsin hem sizi hediyelere boğsun hem de bütçenizin sarsılmasına izin vermesin. Evet tüm bu söylenenleri ev hanımları neredeyse her zaman yapmakta. Onların işini kolaylaştırmak ta Tekstil bankasının görevi. Siz alışverişe çıkın tekstil bank size kolaylık sağlasın. Siz istediğiniz ürünü alın Tekstil bank sizi fırsatlarla karşılasın. Hem ödeme sıkıntısı yaşamayın hemde tekstil bankın ayrıcalıklı kredi kartlarını kullanın.

Şimdi tekstil bankın ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsedelim. Öncelikle Tesktil Bank Bonus Card kredi kartını size tanıtalım. Tekstil bankın bonus kartı sizin alışveriş yapanız için tasarlanmıştır adeta. Yaptığınız harcamalardan daha fazla bonus kazanma şansınız var bu kartta. Evet standart bonusların aksine daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Ek kart çıkartabiliyorsunuz bu da eşinizin başvurması halinde size ek kart çıkartabileceği anlamına gelir. Başka evrak ve teferuatla uğraşmak istemeyen ev hanımları eşinin gelir belgesi ile bu kredi kartını rahatlıkla alabilirler. Bonus Card başvurusu yapmak için https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1&kart_turu=0 adresdeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Tekstil bank şubesine giderek bizzat başvuruda bulunup size en uygun fırsat kartlarından birini seçebilirsiniz.

Tekstil bankası ev hanımlarına kredi kartından ikinci seçeneğiniz olan Tekstil Tek kart bulunmakta. Bu kartın en önemli özelliği kesinlikle yıllık kart aidatı yani kart ücreti alınmaz. Bu kartta da ek kart çıkartılabilmekte. Hemde sınırsız sayıda. Nakite sıkıştığınız anda kesinlikle kredi çekmekle uğraşmadan nakit avans kullanabiliyorsunuz. Ve bu tutarı dilerseniz taksitli dilerseniz taksitsiz geri ödeme seçenekleri de bulunmakta.  https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1&kart_turu=1 adresinden online başvuruda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz size en yakın tekstil bank şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

tekkart-tekcard-header-4

Şimdi bu kartlardan herhangi birine sahip olmak için yapmanız gerekenlerden bahsedelim. Öncelikle bu kartların özelliği olan ek kart çıkartılmasından faydalanabilirsiniz. Yani eşinizin yada ailede gelir belgesi olan herhangi bir kişi bu kredi kartlarına başvuruda bulunabilir daha sonra sizin adınıza ek kart çıkartılabilmekte.  Bu seçenek size cazip gelmiyorsa diğer haklarınızdan bahsedelim.

Öncelikle üstünüze ait bir mal varlığınız olmalı. Bu mal varlıklarından ev,dükkan gibi mallardan bir kira bedeli gelir ise bunu bankaya mutlaka bildirmeniz belirtmeniz gerekmekte. Bu kira bedeli sizin geliriniz kabul edilecektir.

Tabi ki her ev kadını bu imkana sahip değil. Bunun içinde bu imkanlara sahip olmayan ev hanımlarına özel bir seçenek daha bulunmakta. Tekstil bankasında bir hesap açtırın ve otomatik ödeme talimatı verin. Üçüncü ayın sonunda ödemelerinizde bir sıkıntı yaşanamadığı takdirde istediğiniz kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapılan incelemeler doğrultusunda kredi kartınız onaylanacaktır. Gördüğünüz gibi Tekstil bank ev hanımlarına kredi kartı fırsatını bu kadar kolay imkanlarla size sunuyor. Ekonomik özgürlüğünüzün tadını çıkartmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda Tekstil bankasının ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Kredi kartına sahip olmak için yapılması gerekenleri anlattık. Konu hakkında soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.