Etiket arşivi: TEB kredi başvuru linkleri

TEB Kredi Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle TEB kredi başvuru seçeneklerinden, kredi çeşitlerinden ve fırsatlardan bahsedeceğiz.

Herhangi bir ihtiyacınızda çaresiz mi kaldınız? O halde henüz Türkiye Ekonomi Bankasının size sunduğu tekliflerden haberiniz yok. TEB diğer bankaların aksine bir sürü kampanya ile ihtiyacınız olan her duruma uygun bir kampanya ile karşınızda.

tr

Evet şimdi TEB’in ayrıcalıklı dünyasını size kısaca tanıtalım. İhtiyaç kredisinden konut kredisine, taşıt kredisinden arsa alımlarına kadar her konuda size yardımcı olan Türkiye Ekonomi Bankasının kredilerine nasıl başvuruda bulunacağınızdan da bahsedeceğiz.

Öncelikle ihtiyaç kredisi olan CEPTETEB ihtiyaç kredisini tanıtmakla başlayalım. CEPTETEB kredisinin bir özelliği hızlı ve şubeye gitmeye gerek kalmadan istediğiniz krediye sahip olmanızdır. Onaylandıktan sonra direk hesabınıza yatan bu kredi sayesinde hem zamandan tasarruf ederseniz hem de evraklarla boğuşmak zorunda kalmazsınız. Kendi ödeme planınızı kendiniz oluşturup bu doğrultuda kredi kullanmanıza izin veren kampanyada en düşük 1.000 TL en yüksek 15.000 TL kredi kullanabilirsiniz. İster 12 ay vade yapın isterseniz 36 ay vade faiz oranı % 1,25 olup vadeye veya tutara göre değişkenlik göstermemektedir. Bu krediden yararlanmak isterseniz TEB kredi başvurusunu https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu?Firma=CEPTETEB&Banner=sayfa_thumbnail&KuponNo=default#Step1 link sayesinde hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci kredi çeşidimiz ise ister TEB müşterisi olun isterseniz olmayın TEB Pratik İhtiyaç Kredisi sayesinde 7,500 TL ye kadar krediye anında başvuruda bulunabilirsiniz. 36 ay vade yapabileceğiniz bu kredi çeşidinde faiz oranı %1,55 olup sadece nüfus cüzdanınızda kredinizi teslim alabilirsiniz. https://www.teb.com.tr/pratik-ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1 linkinden TEB kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankasına ait bir diğer bireysel kredinin adı da ihtiyaç kredisi. Bu ihtiyaç kredisinde yüksek miktarda kredi talebinde bulunabiliyorsunuz. 36 ay vade ile % 1,65 faiz oranı uygulanmaktadır. Nüfus cüzdanı ve gelir belgeniz krediyi almanız için yeterlidir. Bu kredi çeşidinin en önemli özelliği de faiz oranlarının piyasaya göre değişkenlik göstermemesi.  https://www.teb.com.tr/ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1 TEB kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredisinin bir diğer çeşidi de bireysel finansman kredisidir. Ev dekorasyonu, tadilat ve diğer tüm nakit ihtiyaçlarınız için tasarlanan bu kredi çeşidinde 36 ay veya 60 ay vade imkanı % 1,45 faiz oranı ile işlem görmektedir. Piyasaya göre faiz oranları değişkenlik göstermez. Krediniz bitinceye kadar sabit faiz oranı ile geri ödeme yapabileceğiniz bu kredi türünde yüksek miktarlı kredi talebinde bulunabilirsiniz. Evinizi ipotek de gösterebileceğiniz bu kredi çeşidinde Nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz birde tapu fotokopiniz gerekmektedir. Bu kredi türünün size uygun olduğunu düşünüyorsanız size en yakın Türkiye Ekonomi Bankasına gitmeniz gerekmektedir.

Arsa sahibi olmak istiyorsanız ve buna uygun krediyi TEB de nasıl başvuracağınızı merak ediyorsanız hemen yardımcı olalım. İstediğiniz arsaya sahip olmak için öncelikle bir ev sahibi olmalısınız. Evinizin %60 ına kadar arsa kredisi kullanmanıza izin veren Türkiye Ekonomi Bankası sayesinde 60 ay vade gibi güzel imkanlarla % 1,45 faiz oranları ile hesaplama yapabileceğiniz TEB Arsa kredisinde gelir belgeniz, nüfus cüzdanınız ve evinize ait tapu fotokopiniz gerekmektedir. Size en uygun ödeme planının oluşturulması için Türkiye Ekonomi Bankasına ait herhangi bir  şubesine talep de bulunabilirsiniz.

Bir diğer İhtiyaç kredisi de diğer bankaların hiçbirisinde duymadığınız sıra dışı bir kredi çeşididir. Biriktiren Kredi. Bu kredi de her taksit yatırdığınızda ve her EFT veya havale gibi işlemler yaptığınızda sizin adınıza açılmış hesaba otomatik paranız yatar. Yada şöyle açıklayalım. İstediğiniz kredi limiti onaylandıktan sonra % 1,59 faiz oranından geri ödeme planı oluşturulmaktadır. Bu geri ödeme planında oluşturulan taksitlerden her birini ödediğinizde sizin adınıza açılan hesaba 5 TL taksit ödeme primi yatırılmaktadır. İki taksit arasında yapacağınız her EFT ve havale size 1 TL kazandırır. Vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından 1 TL kazanırsınız. İster kredinizi erkenden kapatın veya krediniz bittiği andan itibaren hiçbir sınırlama olmadan biriken paralarınızı alabilirsiniz. TEB kredi başvurunuzu bu krediden yana kullanmak isterseniz size en yakın TEB şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

Ve bir diğer kredi çeşidi de PTT den emekli maaşını alanlara özel. PTT’den TEB jet kredisi. Bu krediden tahsis ücreti alınmamakta olup sadece nüfus cüzdanınızla PTT nin bünyesinden çıkmadan kredi kullanabileceksiniz. En düşük 1.000 TL en yüksek 30.000 TL imkan sunan bu kredi de 36 aya kadar vadelendirme yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken TEB kredi başvurunuz için size en yakın şubeye gitmek.

Şimdi gelelim TEB konut kredilerine.180 ay vadeye kadar uzanabilen konut kredilerinde % 1,29 faiz uygulanmaktadır. Herşey dahil konut kredisinde Ekspertiz ücreti, ipotek masrafı, DASK, konut sigortası, ferdi kaza sigortası masrafları, yasal vergi tutarlarını gibi aklınıza gelebilecek her türlü giderin kredinizin içine dahil edildiği bir kredi çeşididir. Al kirala konut kredisi sayesinde evinizin kirası ile taksitlerinizi rahatlıkla ödeyebileceksiniz. Esnek kademeli konut kredisi sayesinde harcamalarınıza göre geri ödeme planı oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede ekonomik sıkıntı çekmeden ev sahibi olabileceksiniz. Dilerseniz TEB kredi başvurunuzu anapara ertelemeli konut kredisinden yana kullanabilirsiniz. Bu kredi de öncelikle kredinizin faizini ödüyorsunuz 36 ay sonra ana paranızı ödemeye başlayabilirsiniz. Faiz yükünü azaltabileceğiniz bir kredi çeşididir. Dönem ödemeli konut kredisinde ise 2-3 ay da bir taksit ödeyeceğiniz şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede diğer aylarda ihtiyaçlarınızı karşılayıp 3 ay da bir kredinizi rahatlıkla ödemiş olabilirsiniz. Kademeli azaltan konut kredisinde kredi taksitlerinizi sabit tutarlar ile ödemeye başladıktan belirli bir süre sonra, daha düşük tutarlı taksit ödemeye başlayabilir, taksit azaltmayı belirli periyotlarla ve oranlarla sürdürebilirsiniz. Kademeli artan konut kredisinde ise geri ödemenize düşük taksit tutarları ile başlayın, gelir artışınıza göre taksit tutarlarınızı da arttırın. İkramiye aldığınızda veya gelirinize ek geleceğini düşünüyorsanız ara ödemeli konut kredisinden de yararlanabilirsiniz. Molalı konut kredisi ise geri ödeme sırasında ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız her sene dilediğiniz 2 ay boyunca kredi ödemenize gecikme faizi olmadan ara verebileceksiniz.  TEB kredi başvurunuzu konut kredisinden yana kullanmak isterseniz https://www.teb.com.tr/konut-kredisi-basvurusu/#step=1 adresinden yararlanabilirsiniz.

TEB kredi başvurunuzu taşıt almak için değerlendirmek istiyorsanız sıfır araçlar için 48 ay vade % 1,35 faiz ikinci el arabalar içinse 48 ay vade %1,40 faiz ile hesaplama yapmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız andan itibaren 24 saat içinde kredinizi kullanabilir ve hayalini kurduğunuz arabaya sahip olabilirsiniz. https://www.teb.com.tr/tasit-kredisi-basvurusu/#step=1  linkine tıklayarak TEB kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

tttt

Bu yazımızda sizlerle TEB kredilerinin çeşitlerinden bahsettik. Türkiye ekonomi bankasında dilediğiniz fırsatlarla kredi sahibi olmanız için gerekli şartları bildirdik. TEB kredi başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı kolayca iletebilirsiniz.