Etiket arşivi: şekerbank bonus kredi kartı ev hanımlarına

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda Şekerbank ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsedeceğiz. Şekerbank ev hanımlarına kredi kartı imkanlarını hangi şartlarda sağladığına dair bilgileri sizinle paylaşacağız.

logo (2)

Acil nakite mi ihtiyacınız var yada istediğiniz bir ürünü taksitle mi almak istiyorsunuz ev hanımlarına bir çok fırsat sunan şekerbanka gelmelisiniz. Sahip olacağınız kredi kartın ayrıcalıkları sayesinde bir ev hanımı olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli ödeme imkanlarınız ile istediğiniz ürünü taksitlere böldürerek ödemede sıkıntı yaşamazsınız. Evet bir çok bankanın aksine Şekerbank ev hanımlarına kredi kartı veriyor. Üstelik bir sürü belgelerle sizi hiç uğraştırmadan.

Evin tüm maddi dengelerini elinde tutan kadınlar için mükemmel bir fırsat bu kredi kartı. Yalnız kullanmayı iyi bilmelisiniz. Bütçenizi aşmadan istediğiniz alışverişi yapma imkanınız var lakin ne kendi ne aile bütçenizi aşmadan bu harcamaları yapmalısınız. Size belirlenen bütçeyi zorlamamanızı tavsiye ediyoruz.  Şekerbankın imkanları başınızı döndürebilir. Şimdi bu fırsat kartlarından size tek tek bahsedelim.

İlk kartımız Şekerbank Bonus kartı. Bu kart size alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanları sunan, kazandırdığı bonuslarla bedava alışveriş imkanı sağlayan yüksek özellikli bir karttır. Şekerbank Bonus kartına sahip olduğunuz anda 15 TL bonus size hediye gelmekte. Nakite ihtiyacınız olduğu anda kredi kartınızdan ister taksitli ister taksitsiz nakit para çekme imkanınız bulunmakta. Gördüğünüz gibi hem alışveriş yapabilir hem de bonuslar kazanarak bedava alışveriş imkanını da size sunmakta.

İkinci kartımız ise Şeker Kart. Bu kartta artık kart ücreti ödemeyeceksiniz. Nakit taşıma riskini ortadan kaldıran bu kart alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanlarını da size sunuyor. Bu kartla otomatik ödeme talimatı verebiliyorsunuz. 9 taksite kadar %2,02 faiz oranı uygulanan bir sistem size eşlik etmekte.

seker_bonus

Yukarıda bahsedilen kartlara sahip olmak için öncelikle neler yapmanız gerektiğinden bahsedelim. Öncelikle Şekerbankta bir hesabınız bulunmakta ve bu hesabınızdan 3 adet otomatik ödeme talimatı vereceğiniz faturalarınız olmalı. Bu otomatik ödemeler sayesinde direk Şeker kart size teslim edilecektir. Bonus karta sahip olmak isterseniz Şeker kart ile yapacağınız ödemeler ve alışverişlerin 3 ayı tamamlaması gerekmekte. Ödemelerinizde herhangi bir sıkıntı yaşanmadığı takdirde üç ay sonra rahatlıkla bonus karta başvuruda bulunabilirsiniz.

Şimdi hangi yollarla bu kartlara sahip olacağınızı belirtelim. 444 78 78 Telefon bankacılığından kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Şeker Bonus Kart için; Tüm operatörlerden 1953’e BONUS boşluk TCKİMLİK numarası yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Şekerbank internet üzerinden kredi kartını kabul etmemekte. http://www.sekerbank.com.tr/enyakinsekerbank/enyakinsekerbank.jsp adresinden size en yakın Şekerbank şubesini öğrenebilir ve bizzat başvurunuzu yüz yüz gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle Şekerbank ev hanımlarına sunduğu kredi kartı seçeneklerinden bahsettik. bu kartlara sahip olmanız için gerekli şartlar hakkında sizi bilgilendirdik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.