Etiket arşivi: odeabank gelir belgesiz kredi

Odea Bank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Odea Bank ev hanımlarına kredi kampanyalarından bahsedeceğiz. Hangi şartlarda bu kredilerden yararlanabileceğini sizinle paylaşacağız.

logo

Bir ev hanımı olarak nakite mi  ihtiyacınız var? Hangi bankayı seçeceğinize bir türlü karar veremiyor musunuz? İşte artık kafanızda dolanan soru işaretlerine bir son verme vakti.  Bir ev hanımı olarak söz konusu kredi çekme olunca aslında pek de fazla seçeneğiniz yok maalesef. Bankalar ev hanımlarına kredi verme konusunda hala birçok zorluk çıkartmakta.

Düzenli bir gelirinizin olmadığını düşündükleri için ödemelerinizin de  düzenli yapılamayacağına  inanırlar. Bu durumu tüm Türkiye olarak düşündüğünüzde hiçbir banka bu riske girmek istemez. Tabi ki belli koşulları ve şartları yerine getirmenizi beklerler. Bu şartlar kimi bankalar için öyle ayrıntılı ve teferuatlıdır ki sizi kredi çekme işleminden soğuturlar veya çoğu zaman başvurduğunuz kredi olumlu sonuçlanmaz. Bu hem sizin için vakit kaybıdır hem de yaşadığınız kocaman bir hayal kırıklığıdır. Belki de bankalardan ret cevabı alanların anlattıkları doğrultusunda birçok ev hanımı hayallerini gerçekleştirme cesareti bulamazlar.,

Oysa her şey bir başvuru kadar yakın size. Odea Bank tüm bu zorlu işlemlerden sizi uzak tutuyor. Belki de ilk tercih etme sebebiniz bu özelliği olabilir.

Şimdi size Odea Bankın ev hanımlarına kredi kapsamında sunduğu üç adet kampanyadan bahsedeğiz.

Odea Banktan nakit hazır kampanyası. Bu kampanyada kredi başvurunuzu PTT üzerinden yapıyorsunuz. Ödemelerinizi de aynı zamanda PTT şubelerinden yapmanızda mümkün. Bu kredi seçeneğinde tahsis ücreti de alınmıyor üstelik. Dilerseniz NAKIT yazıp boşluk bırakın T.C. Kimlik numaranızı yazıp 8444 e başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuruda bulunmak için https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx adresindeki linke tıklayarak hemen kredi alıp alamayacağınızı öğrenmeniz de mümkün.

Kapında 15.000 TL Nakit hazır kredi kampanyasından da dilerseniz yararlanabilirsiniz. Gelir belgesiz evraksız olan bu krediye dilerseniz ÇATKAPI yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını yazıp 8444 e göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz tüm evraklar ayağınıza kadar gelsin. Tüm belgeler özel kurye sayesinde kapınıza kadar getirilecektir.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx adrresinden dilerseniz onlıne başvuruda da bulunabilirsiniz.

Tüm borçlarınızı kapatmak ve tek bir bankaya borçlanmak istiyorsanız Odea bank borç transferi kampanyasından da yararlanabilirsiniz. %1,45 faiz oranları ile 36 ay vadeli krediyi en fazla 15.000 TL ye kadar kullanabiliyorsunuz. http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/kampanya/Sayfalar/tum-borclarinizi-odeabanka-transfer-ediyoruz-135.aspx linkinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bu kampanyalardan sizde yararlanmak istiyorsanız yukarıda bahsettiğimiz şekilde başvurularınızı yapabileceğiniz gibi kendinize en yakın şubeye de gidebilirsiniz. Ki bizim önerimiz en yakın şubeye başvurmanız.

indir

Şimdi Odea Bank ev hanımlarına kredi  fırsatlarından nasıl yararlanabileceğinizden bahsedelim.

Öncelikle kredi kartınız var ise mutlaka ödemelerini düzenli yapmış olmanız gerekiyor. Bu kısım tamsa son 3 aylık elektrik su faturası gibi evraklar istenmekte. Ve en önemlisi düzenli bir geliriniz olmadığı için üstünüze kayıtlı herhangi bir mal varlığı olmak zorunda. Araba,ev veya dükkan herhangi birinin üstünüze dair olduğunu gösteren tapu belgesi ile işlemleriniz tamamlanacaktır.

Bir ev hanımı olarak kredi almanın kolaylığını odea bank ile yaşayabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmenin tam vakti.

Bu yazımızda sizlerle Odea Bank ev hanımlarına kredi kampanyalarını tanıttık ve başvuru seçeneklerinizi gösterdik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.