Etiket arşivi: odea bank ev hanımlarına kredi kartı

Odea Bank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda Odea Bank ev hanımlarına kredi kartı çeşitlerinden bahsedeceğiz.

Odea Bank her bankanın cesaret edemediğini yaptı ve ev hanımlarına kredi kartı imkanı sundu. Gelir belgesi olmamasına rağmen kredi kartı imkanı veren odebank ev hanımlarına güvendiğini bir kez daha ispatladı.

logo (1)

Alışverişin öncüleri sayılan ev hanımları kendi bütçelerini evin bütçelerini ödemelerini ve taksitlerini aksamayacak bir biçimde ayarlamaktadırlar. Evin tüm maddi harcamaları kadınların üzerindeyse nasıl harcama yapmaları gerektiğini de en iyi kadınlar bilir zihniyetiyle yaklaşan odeabank siz ev hanımlarını mağdur etmiyor.

Çeşitli kartlarla size hitap eden ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanları size sunmakta. O halde Odea Bank ev hanımlarına sunduğu kredi kartı çeşitlerinden bahsedelim.

Öncelikle Bank’O Cardı size tanıtalım. Bu kartta yıllık kart ücreti alınmamakta. Acil nakite mi ihtiyacınız oldu. Kredi kartı ile yapamayacağınız bir ödeme kapınızda ve siz ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Acil nakit avans kullanabiliyorsunuz. Bu kart ister taksit ister taksitsiz ödeme seçenekleri ile sizi sıkıntıya sokmadan ihtiyacınızı karşılamayı hedef almakta. Ve bu kartın ayrıcalıkları henüz bitmedi. Yaptığınız alışverişleri öteleme özelliği ile ödeme erteleyebiliyorsunuz. Ayrıca bu kartta ek kart da çıkartılabilmekte. Yani eşiniz bu karta başvuru yaptığı anda size ek kart çıkartarak dilediğiniz harcamayı yapmanıza olanak sağlıyor.  İsteklerinizi ve hayallerinizi ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Bank’O Cardın kampanyalarından haberdar olmak istiyorsanız http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/kampanya/Sayfalar/default.aspx adresinden kampanyaları takip edebilirsiniz.

İnternet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/kredi-karti-basvuru.aspx adresine tıklamanız yeterli. 444 8 444 telefon numarasından Bank’O Card başvurusu yapabileceğiniz gibi ATMlerden ve BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444’e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Odea Bank şubesine gidip bizzat başvuruda da bulunabilirsiniz.

Odea Bank ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden ikincisi ise Bank’O Card Axess. Bu kart ile bol bol taksit ve ayrıca cip para kazanma şansınız bulunmakta. Buda topladığınız cip paralar ile bedava alışveriş yapabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Bank’O Card Axess karta başvuruda bulunmak için http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx adresine tıklamanız yeterli. Gerekli formu doldurarak kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Şimdi bu kartlardan herhangi birine sahip olmak için istenilen şartlara bir göz atalım. Eğer bankada herhangi bir hesap açtırmak istemiyorsanız öncelikle üzerinize bir mal varlığı olmak zorunda. O mal varlığından alınan bir kira bedeli var ise onu gelir olarak gösterebilirsiniz. Bu şartta sahip değil iseniz eşinizin üzerinden de kredi kartı alma ihtimaliniz var. Eşiniz çalışıyor ise gelir belgesi ile kredi kartına başvuruda bulunabilir ve size ek kart çıkartabilir. Ama siz bu  yöntemleri tercih etmiyorsanız ikinci ve son olan bir seçeneğinizde bulunmakta. Öncelikle vadeli veya vadesiz bir banka hesabı açtırmak zorundasınız. Bu banka hesabına bir miktar para yatırmanız ve bu para üzerinden iki adet otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. İster cep telefonu faturanız isterseniz elektrik su veya internet faturanız olabilir. Bu otomatik ödeme talimatı 3 ay düzenli bir şekilde işlerse istediğiniz kredi kartına anında başvuruda bulunabilirsiniz.

banko-kart

Odea bank ev hanımlarına kredi kartı fırsatını yukarıda bahsettiğimiz şartlarda vermekte. Aslında bu şartlara sahip olmak çok da zor değil. En azından en sondaki seçeneği birçok ev hanımı rahatlıkla yapabilir. Sizde vakit kaybetmeden Odea Banktan bir hesap açtırın ve kredi kartlarının ayrıcalıklarından yararlanın. Günümüzde her türlü alışverişe taksit imkanı ancak kredi kartları ile sağlanmakta. Taksitli alışverişler sayesinde hem ihtiyacınız olan ürünü alabilir hemde ekonomik açıdan sarsılmanızı önlemiş olursunuz.

Bu yazımızda Odea Bank ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Bu kredi kartlarına sahip olmak için gerekli şartları size ilettik. Konu hakkında tarafımıza sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize yazarak iletebilirsiniz.