Etiket arşivi: kredi sonuç öğrenme

Kredi Başvurusu Sonucu

Bu yazımızda kredi başvurusu sonucunu nasıl öğrenebileceğinizden bahsedeceğiz.

Tüm ihtiyaçlarımızı tek seferde nakit parayla almamız günümüzde neredeyse mümkün değil. Acil ihtiyaçlarımıza yönelik birçok harcamayı ertelemek durumunda kalabiliyoruz. Peki ya erteleyemediklerimiz?

Mesela okul ihtiyaçları, çocuğunuzun okul ihtiyaçlarınızı erteleme imkanınız maalesef bulunmamakta. Her anne baba gibi sizde çocuğunuzun eğitiminde hiçbir şeyin eksik kalmasını istemezsiniz. Nakit ile yapmanız gereken bir çok harcama bulunmakta ve eğer bu konu ile ilgili bir birikiminiz yok ise maalesef zor durumda kalırsınız. İşte bankalar bu durumlarda kredi seçenekleri ile sizin zor duruma düşmenize  engel olabiliyorlar.

Mesela araba almak istediniz.  Biraz birikiminiz var lakin üstünü tamamlamanız gerekmekte. İnsanların ihtiyaçları hiç bitmediği için nakit olarak para biriktirmek maalesef çok zor. Her an yeni bir ihtiyaç çıkmakta. Fakat kredi çekerek istediğimiz arabaya sahip olabilir ve taksit taksit  çektiğimiz tutarı ödediğimizde hem biriktirme ve harcama kısmından kurtulmuş olursunuz hem de taksit imkanı sayesinde kendi ekonomik durumunuzu sarsmamış olursunuz.

Bir ev almak istediğinizi düşünelim. 100.000 TL den aşağı neredeyse ev bulamazsınız. Bu durumda tüm o paraları tek seferde biriktirmeniz mümkün olmayabilir.  İşte bu gibi durumlarda kullanacağınız kredi sayesinde istediğiniz evi rahatlıkla alabilirsiniz.

Bankalarda ihtiyaçlarınıza göre kredi çeşidi bulunmakta. İster ev kredisi ister araba kredisi daha düşük miktarda nakit düşünüyorsanız ihtiyaç kredisi şeklinde kredi çeşitleri bulunmakta. Çok uygun faiz ve ödeme kolaylığı ile bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kredi başvurusu sonucunu ise size her bankanın  linkini vererek kolaylık sağlayacağız.

 

Öncelikle Garanti bankasından başlayalım. Garanti bankası söz konusu kredi başvuru sonucunu öğrenmek olduğunda birçok kolaylık sağlamakta. T.C. kimlik numaranız ile ister ev kredisi ister araba isterseniz ihtiyaç kredisi olsun hangisine başvuruda bulundu iseniz anında sonucunu size söylemekte. Bunun için isterseniz 444 0 333 Alo Garantiyi arayarak öğrenebilirsiniz.  https://www.garanti.com.tr/basvuru_takibi/ssl/kredi#calcContent=UID46b7123 linkinden ise başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Türkiye ekonomi bankasına kredi başvurusunda bulundu iseniz ve sonucunu öğrenmek istiyorsanız https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede/#step=1 linkinden TEB kredi başvurunuzun sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

Eğer kredi başvurunuzu Denizbanktan yaptıysanız 4440800 telefondan yapmış olduğunuz kredinin sonucunu öğürenebilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Denizbank şubesine giderek de öğrenebilirsiniz.

HSBC bankası uygun krediler ile size fırsat sunmakta. Eğer bu fırsatlardan yararlanmak isteyip sizde başvuruda bulundu iseniz https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/ICASK_01.asp?WT.ac=HBTR_bsvrsrgla adresinden başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Yapı kredi bankasından kredi başvurusu yaptıysanız https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/kredi-basvurusu-sorgulama.aspx adresine tıklayarak başvurunuzun sonucunu bir çırpıda öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurunuzda Vakıfbankı seçtiysenzi eğer https://subesiz2.vakifbank.com.tr/onlinekredi/kredisorgu.htm linkine tıklayarak başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi seçimizi İşBankasından yana kullananlar size en yakın işbankası şubesine gidebilir veya 0850 724 0 724 telefon numarasından başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Finansbanktan ihtiyaç, konut veya taşıt kredilerinden herhangi birine başvuruda bulundu iseniz kredi başvuru sonucunuzu http://www.finansbank.com.tr/krediler/bireysel/kredi-basvuru-sureci/default.aspx linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Akbank kredi fırsatlarını tercih etti iseniz ve sonucunu merak ediyorsanız https://www.akbank.com.tr/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/basvurum-nerede.aspx adresine tıklayarak başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

İşte yukarıda bahsettiğimiz herhangi bir bankadan kredi çekmiş iseniz ve sonucunu merak ediyorsanız tek tık ile öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda bankaların kredi başvuru kısa yollarını sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz.