Etiket arşivi: kredi kartına nasıl başvuruda bulunulur

Kredi Kartı Başvuru

Bu yazımızda kredi kartı başvurularını nasıl yapacağınız hakkında bilgiler paylaşacağız.

Kredi kartı dediğimizde bir çok kimsenin ağzından şu cümleyi duyarız. ” Mahfetti beni – borcunu öde öde bitiremedim – bir kullandın mı bir daha kurtulamıyorsun ” Çok az insan kredi kartı yararlıdır der. Onlarda kredi kartının nasıl kullanılması gerektiğini bilenlerdir.

Artık klişe olmuş bir cümle daha ” nakit para vermediğimiz için kredi kartı ile alınanlar sanki bedava – Cebimden para çıkmayınca sanki harcıyormuşum gibi gelmiyor – Bu ay yine fazla açıldık. ” Peki neden bu cümleleri duyuyoruz. Kredi kartı kullanmayı bilmeyenler için her ay kullanılan cümlelerdir bunlar.

İlk yapmanız gereken kesinlikle kredi kartınızın limitini arttırmayınız. Sizin bütçenizi aşan limit sizi felakete sürükleyebilir. Ayrıca yaptığınız alışverişlerde asgarisini ödediğiniz de bile küçük de olsa faiz ücreti de ödersiniz. Aksi takdirde bir bankanın hiçbir karı olmaz bu kredi kartlarından. Öyle değil mi?

İşte bu yüzden bankanın kazanmasına izin verdiğiniz gibi kendinizin de zarar etmesine izin vermemek gerekir. Yaptığınız harcamaları mutlaka ödeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız taksitlendirme seçeneğinden yararlanmalısınız.

indir

Şimdi tüm bu bilgilerden sonra kredi kartını kendi ödemelerinize göre düzenlerseniz rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz gibi ödemelerinizde de sıkıntı yaşamazsınız. Şimdi size bankaların kredi kartı başvurularına ait linklerini paylaşalım.

İş Bankası http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=35  internet üzerinden maximum karta başvuru yapmak istiyorsanız bu linkten yapabilirsiniz.  Ayrıca maximum Aidatsız Kart için AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4402’ye SMS ileterek başvurabilirsiniz.

Akbank kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz. Klasik axess kartına sahip olmak istiyorsanız https://sm.akbank.com/tabs/axess/axess.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbankın diğer kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx adresinden internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.  Axess kartlar ile her yaptığınız alışverişte cip para kazanabilirsiniz.  Axess her ay yeni kampanyalar sunarak sizin fırsatlardan yararlanmanızı sağlar.

Alternatifbank diğer bankaların aksine internet veya telefonla kredi kartı başvurusu yapamazsınız. http://www.abank.com.tr/tr-TR/hakkimizda/subelerimiz-ve-atmlerimiz adresinden size en yakın şubeleri öğrenip bizzat kendiniz başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Deniz bankın klasik kartlarından sayılan bu kredi kartında yaptığınız alışverişlere taksit seçeneği de bulunmaktadır.  Bu karta başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca KKART yazıp boşluk bırakarak  T.C. kimlik numaranızı yazıp 3280 ‘e SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca ATM lerden ve denizbank şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi kartı kullanımı çok önemli olduğu için Fibabanka size birçok kart seçeneği sunmakta.  Ücretsiz fibabanka kredi kartınızın bir özelliği de yıllık kart ücreti alınmamakta. Ücretsiz Fibabank kredi kartında nakit çekim ayrıca alışveriş taksitlendirme seçenekleride mevcuttur.  https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx adresinden internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İkinci kart seçeneği ise Fibabanka Bonus klasik kredi kartıdır. Bu karta bol taksitli ve bonus seneği bulunmakta. Yapmış olduğunuz alışverişlerden bonuslar kazanabilir bu bonusları biriktirip para harcamadan da alışveriş yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz size en yakın Fibabanka şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapmak için  http://www.fixcard.com.tr/?ref=WEB_finansbank adresindeki formu doldurmanız yeterli.

http://www.hsbc.com.tr/tr/pop_sizi_arayalim.asp?strChannelCD=cWWW&strCreditType=KK&strRef=advancekkhsbca&wt.ac=HBTR_ba_advancekk_hsbca&selected=Advance adresinden Advance kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın HSBC bankasına bizzat kendiniz giderek de başvuruda bulunabiliyorsunuz.

INg banktan kedi kartı başvurusunda bulunmak için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/kredi-karti-basvuru-formu?basvuru=bonus adresine tıklamanız yeterli. Dilerseniz size en yakın şubeye gidip bizzat kendiniz başvuruda bulunabilirsiniz.

Bankalar arasındaki tercihiniz Odeabank ise internet üzerinden başvuru için  https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/kredi-karti-basvuru.aspx adresine tıklamanız yeterli. 444 8 444 telefon numarasından Bank’O Card başvurusu yapabileceğiniz gibi ATMlerden ve BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444’e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Odea Bank şubesine gidip bizzat başvuruda da bulunabilirsiniz.

Şekerbank internet üzerinden kredi kartını kabul etmemekte. http://www.sekerbank.com.tr/enyakinsekerbank/enyakinsekerbank.jsp adresinden size en yakın Şekerbank şubesini öğrenebilir ve bizzat başvurunuzu yüz yüz gerçekleştirebilirsiniz.

Tekstil Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için  https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1&kart_turu=0 adresdeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye ekonomi bankasının kredi kartı başvurusu için  http://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 linkine tıklamanız yeterli.

Ziraat bankası internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmanıza olanak tanımadığı için http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/Hakkimizda/Pages/EnYakinZiraat.aspx adresinden size en yakın şubeyi öğrenip başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bonus Carda başvuruda bulunmak için https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_basvuru_form.page linkine tıklayıp gerekli formu doldurabilir dilerseniz size en yakın garanti bankasına gidebilirsiniz.

Vakıflar Bankası ait kredi kartı kullanmak istiyorsanız https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresinden world card başvurusunda bulunabilir dilerseniz size en yakın vakıflar bankasına gidebilirsiniz.

WORLDWEB yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranız ile 4421 E göndererek kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/worldcard/ linkinden world karta başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın yapı kredi şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

images

Bu yazımızda kredi kartı başvurularınızı nasıl gerçekleştirebileceğinizden bahsettik. Bankaların kredi kartı onlıne başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.