Etiket arşivi: kredi kartına kolay başvurma

Kolay Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle kolay kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler paylaşacağız.

Kredi kartı olmadan alışveriş imkanımız neredeyse kalmadı. Çünkü fiyatlar yüksek olunca insanlar nakit sıkıntısı çekmeye başladılar. Yüksek tutarları bir çırpıda veremeyenler taksit seçeneğinden yararlanarak hem istediği ürünü alabiliyor hem de ödeme yaparken sıkıntıya düşmüyor.

Biraz eski zamanları hatırlayalım kredi kartınızın olmadığı zamanlar. Mobilya, beyaz eşya, halı gibi yüksek fiyata sahip ürünleri ya nakit almak zorundaydınız yada senet yapmanız gerekmekteydi. Bu senet için bir sürü evrak isteniyordu. Her ödeme yaptığınızda gidip o ayın senedini almanız mecburdu. Hem vakitten hem de bir sürü evrak işlerinizden kurtulmanıza vesile oldu diyebiliriz kredi kartları için.

Yaptığınız alışverişlerde firma kapattı ise senetlerinizin peşine düşer ve bir sürü zorluk yaşardınız. Hele ki market alışverişleriniz ne kadar nakitiniz var ise o kadar alışveriş yapabilir acil durumlarda tanıdıklarınızdan borç alarak günü geçirebilirdiniz.

indir

Evet o günleri az da olsa hatırladık değil mi? İşte kredi kartları sizin hem zamandan hemde yaşayacağınız zorluklardan kurtardı. Market alışverişlerinizde taksit imkanı sunarak kesinlikle zor duruma düşmenize izin vermemektedir. Nakit ihtiyacınız olduğunda borç bulacağınız kişileri aramak ve dert anlatmak yerine en yakın ATM nin nerede olduğunu sormanız yeterli olacaktır. Gördüğünüz gibi bu kredi kartlarının sadece birkaç özelliği diyebiliriz.

Üstelik bir çok kredi kartı çeşidi ile size tahmin edemeyeceğiniz fırsatlar sunan bankalar artık kolay kredi kartı başvuru seçenekleri ile sizi zamandan ve evrak işkencesinden kurtarmakta.

Peki bir kredi kartı istiyorsunuz ve en hızlı ve kolay kredi kartı başvurusunu nasıl yapacağınızı merak mı ediyorsunuz?

En hızlı ve kolay kredi kartı başvurusunun bizce 2 yolu bulunmaktadır. Birincisi internet üzerinden ikincisi kısa mesaj olarak. Yalnız kısa mesaj yöntemini bazı bankalar kabul etmemekte o yüzden internet ve kısa mesaj başvuru şekillerini sizinle tek tek paylaşacağız.

HSBC bankasının kredi kartlarını tercih ediyor iseniz https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/IAPPLY_01.asp?WT.ac=HBTR_iphone_kredi&strRef=iPhonekredi adresinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankasına kısa mesaj ile başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için  KART yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, talep edilen kart limiti ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4747’ye gönderebilirsiniz.

ING bank kolay kredi kartı başvurusunda bulunmak için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/bonus-kredi-karti-basvuru-formu linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı kredi World Card kısa mesaj ile başvuruda bulunmak istiyorsanız WORLDWEB yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranız ile 4421 E göndererek kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/worldcard/ linkinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bonus Carda başvuruda bulunmak için https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_basvuru_form.page linkine tıklayıp gerekli formu doldurabilirsiniz.

Akbank kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz. Klasik axess kartına sahip olmak istiyorsanız https://sm.akbank.com/tabs/axess/axess.aspx  Akbankın diğer kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx adresinden başvuruda bulunmanız yeterlidir.

İş Bankası http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=35  internet üzerinden maximum karta başvuru yapmak istiyorsanız bu linkten yapabilirsiniz.  Ayrıca maximum Aidatsız Kart için AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4402’ye SMS ileterek başvurabilirsiniz.

Deniz bankın klasik kartlarından sayılan bu kredi kartında yaptığınız alışverişlere taksit seçeneği de bulunmaktadır.  Bu karta başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca KKART yazıp boşluk bırakarak  T.C. kimlik numaranızı yazıp 3280 ‘e SMS gönderebilirsiniz.

Fibabanka kolay kredi kartı başvurusu için  https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx adresindeki formu doldurmanız gerekli.

Finansbank kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapmak için  http://www.fixcard.com.tr/?ref=WEB_finansbank adresindeki formu doldurmanız yeterli.

Bankalar arasındaki tercihiniz Odeabank ise internet üzerinden başvuru için  https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/kredi-karti-basvuru.aspx adresine tıklamanız yeterli. 444 8 444 telefon numarasından Bank’O Card başvurusu yapabileceğiniz gibi ATMlerden ve BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444’e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Tekstil Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için  https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1&kart_turu=0 adresdeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye ekonomi bankasının kredi kartı başvurusu için  http://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 linkine tıklamanız yeterli.

Vakıflar Bankası ait kredi kartı kullanmak istiyorsanız https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresinden world card başvurusunda bulunabilirsiniz.

indir

Bu yazımızda sizlerle kolay kredi kartı başvuru yöntemlerinden bahsettik. İnternet üzerinden başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.