Etiket arşivi: kredi kartı başvuru takibi

Kredi Kartı Takip

Bu yazımızda sizlerle kredi kartı takip bilgilerinden bahsedeceğiz.

images

Günümüzde hemen hemen tüm insanlarda istisnasız kredi kartı mevcut. Artık gelir belgesi olmayanlardan tutunda ev hanımlarına kadar bir çok kişi kolaylıkla kredi kartı alabiliyor. Yaşam gün geçtikçe pahalı olmakla beraber artık en temel ihtiyaçlarımızı toplu bir şekilde alamamaktayız.

Bir ailenin ihtiyaçlarını tek seferde karşılaması demek aile bütçesini sarsması anlamına gelmekte. Bu ailede okuyan çocuklar var ise onların okul masrafları ve giderleri ile aile bütçesi ince bir denge üstüne kurulmakta. Birçok insan ev geçimini sağlarken ya tatillerinden yada alacakları birçok eşyalar feragat ederler. Eskiyen mobilyalarını tek seferde alamazlar. Yada yataklarını, beyaz eşyalarını. Tek seferde nakit olarak almaları belkide 2-3 hatta 4 maaşı önceden harcamak gibi bir anlama gelmektedir. Bu durumu ürün satıcıları da çok iyi bildiğinden bir çok ürün artık taksitli satılmakta. Buda mutlaka ama mutlaka kredi kartınızın olması anlamına gelmektedir. Taksitli alışveriş sayesinde ne sizin aile bütçeniz sarsılır ve zor bir duruma düşersiniz ne de ihtiyacınız olan ürünleri almamazlık yaparsınız.

Birçok banka size birçok ayrıcalıklı ve özellikleri bol olan kartlar sunmakta. Bu kredi kartlarının hepsini tek tek diğer yazılarımızda belirttik özelliklerini anlattık. Şimdi sıra seçmiş olduğunuzu kredi kartınızın başvurusunu yaptıktan sonraki süreç. Başvuru yaptınız lakin onaylanıp onaylanmadığı veya başvurunuzun ne aşamada olduğunu merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız size banka banka vereceğimiz linklerden kart başvurularınızın gelişmelerini takip edebileceksiniz. Kredi kartı takip linklerimizi sizin için  banka banka listeledik.

İlk başta garanti bankasından başlayalım. Garanti bankasında 7 çeşit kart bulunmakta. En bilineni şüphesiz bonus card. Bonus card ve garanti bankası kapsamındaki diğer kartlara yapmış olduğunuz başvuruları takip etmek istiyorsanız https://www.garanti.com.tr/ssl/basvuru_takibi/kredi_karti#calcContent=UID49bdea8 linke tıklayarak sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.,

İkinci bankamız Türkiye İş Bankası. Türkiye iş bankası size toplam 4 adet kart sunmakta. Maximum tema kart, Maximum kart, Maximiles kart ve son olarak da iş’te üniversiteli kartı. Bu kartlardan herhangi birine başvuruda bulundu iseniz ve başvurunuzu merak ediyorsanız https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=KKBasvuruHizliSorgu&MainPageVersion=V2 linkinden tıklayarak kredi kartınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

Evet üçüncü bankamızın adı yapı kredi bankası. Yapıkredi bankası kart çeşitliliği konusunda adeta diğer bankaların yanında lider konumunda. 13 çeşit karta sahip olan yapı kredi bankası size özel ayrıcalıklı hizmetleri sayesinde tüm alışverişlerinizde kolaylığın ve indirimin tadını çıkartabilirsiniz. World,Gold,Platınum,Adıos,Adıosprm,Play,Taksitci,crystal,Kocailem,FB,FBGold,FBPlatınum, ve opet kartlarından herhangi birine başvuruda bulundu iseniz ve sonucu merak ediyorsanız kısa mesaj yoluyla anında öğrenebilirsiniz. Kart tipini yazıp boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4407 mesaj göndererek anında kredi kartınızın takibini yapabilirsiniz.

Akbank kredi kartlarından en meşhur olanı istisnasız axess kredi kartıdır. Eğer axess kredi kartına başvuruda bulunmuş ve sonucu merak ediyor iseniz https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?CREDITDETAIL linkine tıklayarak başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankasının kredi kartları 3 çeşittir. TEBTECEP kredi kartı,TEB Bonus card ve TEB World Card. Eğer bu kredi kartlarından herhangi birine başvuruda bulundu iseniz ve onaylanıp onaylanmadığını merak ediyorsanız https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede/#step=1 linkine tıklayarak başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eğer kredi kartı tercihlerinizde Denizbankı tercih ettiyseniz denizbank bonus, afilli bonus,emekli bonus, taraftar kart gibi kredi kartlarından herhangi birine başvuruda bulundu iseniz ve başvurunuzun sonucunu merak ediyorsanız http://www.denizbank.com/basvurular/basvurular.aspx linkine tıklayarak başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Ziraat bankası kredi kartı takip sistemini merak ediyorsanız ve ziraat bankasından maximum kredi kartına sahip olmak için başvuruda bulundu iseniz sonucunu 444 00 00 – 0850 220 00 00 müşteri iletişim merkezi hattını arayarak öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank World kartlardan herhangi birini seçti iseniz alışverişlerinizde vakıfbankın ayrıcalıklarından yararlanmak ve taksitli ürünlerle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Eğer kredi kartı başvurusunda bulundunuz ve sonucunu merak ediyor iseniz https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/appStatus.aspx linkine tıklayarak başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

images

Bu yazımızda yapmış olduğunuz kredi kartı başvularınızın sonuçlarını nasıl öğrenebileceğinizden bahsettik. Bankalara göre kredi kartı takip linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.