Etiket arşivi: kredi kartı başvuru sonucu

Kredi Kartı Başvuru

Bu yazımızda sizlerle kredi kartı başvuru sonucunuzu nasıl öğrenebileceğinizden bahsedeceğiz.

Kredi kartı gündelik yaşamımızda neredeyse olmazsa olmazımız. Çünkü bir çok üründe taksit imkanı ve indirimler bonuslar puanlar cip paralar derken yaptığınız alışveriş kadar bedava alışveriş imkanları size sunulmakta. Bir evde neredeyse bir kaç kredi kartı bulunmakta. Birinin taksit imkanları size hitap ediyorken birinin indirimleri veya puanları size daha çok cazip gelmekte ve bu yüzden artık tek kart ile yetinmemekteyiz.

Tatillerinizden giyim alışverişlerinize, beyaz eşyadan mobilya alışverişlerinize kadar bir çok eşya ve ürünü kredi kartınızla almanız sizin bütçenizi sarsmaz. Hem istediğiniz ürünleri alarak mutlu olun hem de ekonomik bütçenizi zora sokmayın.

indir

Şimdi gelelim asıl konumuza. Birçok bankanın kredi başvurusu internet üzerinden yapılabilmekte. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra sıra sonucunu öğrenmeye geliyor. Kredi kartı başvuru sonucunuzu nasıl öğreneceğinizden bahsedelim şimdi.

Her bankanın sitesinde yaptığınız başvuruyu takip etme bölümü vardır. Şimdi size sırasıyla bankaların kredi kartı başvuru sonuçlarını  gösteren linklerimizi paylaşalım.

Vakıfbank World kartlardan herhangi birini seçti iseniz alışverişlerinizde vakıfbankın ayrıcalıklarından yararlanmak ve taksitli ürünlerle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Eğer kredi kartı başvurusunda bulundunuz ve sonucunu merak ediyor iseniz https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/appStatus.aspx linkine tıklayarak başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Ziraat bankası kredi kartı başvuru sonucunu  merak ediyorsanız ve ziraat bankasından maximum kredi kartına sahip olmak için başvuruda bulundu iseniz sonucunu 444 00 00 – 0850 220 00 00 müşteri iletişim merkezi hattını arayarak öğrenebilirsiniz.

Eğer kredi kartı tercihlerinizde Denizbankı tercih ettiyseniz denizbank bonus, afilli bonus,emekli bonus, taraftar kart gibi kredi kartlarından herhangi birine başvuruda bulundu iseniz ve başvurunuzun sonucunu merak ediyorsanız http://www.denizbank.com/basvurular/basvurular.aspx linkine tıklayarak başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankasının kredi kartları 3 çeşittir. TEBTECEP kredi kartı,TEB Bonus card ve TEB World Card. Eğer bu kredi kartlarından herhangi birine başvuruda bulundu iseniz ve onaylanıp onaylanmadığını merak ediyorsanız https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede/#step=1 linkine tıklayarak başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Akbank kredi kartlarından en meşhur olanı istisnasız axess kredi kartıdır. Eğer axess kredi kartına başvuruda bulunmuş ve sonucu merak ediyor iseniz https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?CREDITDETAIL linkine tıklayarak başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Sırada yapı kredi bankası. Yapıkredi bankası kart çeşitliliği konusunda adeta diğer bankaların yanında lider konumunda. 13 çeşit karta sahip olan yapı kredi bankası size özel ayrıcalıklı hizmetleri sayesinde tüm alışverişlerinizde kolaylığın ve indirimin tadını çıkartabilirsiniz. World,Gold,Platınum,Adıos,Adıosprm,Play,Taksitci,crystal,Kocailem,FB,FBGold,FBPlatınum, ve opet kartlarından herhangi birine başvuruda bulundu iseniz ve sonucu merak ediyorsanız kısa mesaj yoluyla anında öğrenebilirsiniz. Kart tipini yazıp boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4407 mesaj göndererek anında kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası. Türkiye iş bankası size toplam 4 adet kart sunmakta. Maximum tema kart, Maximum kart, Maximiles kart ve son olarak da iş’te üniversiteli kartı. Bu kartlardan herhangi birine başvuruda bulundu iseniz ve başvurunuzu merak ediyorsanız https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=KKBasvuruHizliSorgu&MainPageVersion=V2 linkinden tıklayarak kredi kartınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

Garanti bankasında 7 çeşit kart bulunmakta. En bilineni şüphesiz bonus card. Bonus card ve garanti bankası kapsamındaki diğer kartlara yapmış olduğunuz başvuruları takip etmek istiyorsanız https://www.garanti.com.tr/ssl/basvuru_takibi/kredi_karti#calcContent=UID49bdea8 linke tıklayarak sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Gördüğünüz gibi birçok banka size kredi kartı fırsatı sunmakta. Yapmış olduğunuz başvurularınızın onaylanıp onaylanmadığını kontrol etmek isterseniz yukarıda linklerden yararlanabilirsiniz.

images

Bu yazımızda sizlerle kredi kartı başvuru sonuçlarınızı nasıl ve ne şekilde öğrenebileceğinizden bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.