Etiket arşivi: kredi kartı başvuru linkleri

Kredi Kartı Başvuru

Bu yazımızda sizinle kredi kartı başvuru çeşitlerinden bahsedeceğiz.

Cebinizde ki güvence diyebiliriz kredi kartları için. Nakitinizin olmadığı anlarda nakit, ihtiyacınız olduğu anlarda ayrıcalıklı hizmetleri ile sizi hiç yarı yolda bırakmazlar. Günümüzde bir çok alışveriş artık kredi kartı ile yapılmakta. İstenilen ürünlerin fiyatları bütçenizi aştığı anda artık taksit imkanı ile hiç zorlanmadan ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca bir çok banka bir çok farklı kredi çeşitleri ile her ihtiyacınıza uygun kampanyaları ile size fırsatlar sunmakta. Taksit erteleme özelliği sayesinde yaptığınız alışverişi dilerseniz 2-3 ay erteleyebiliyorsunuz. Böylece ister tatile çıkın isterseniz evinizi yenileyin isterseniz çocuklarınızın okul masraflarını karşılayın birikimlerinizi yapın taksitlerinizi ödeyebileceğiniz bir aya erteleyin.

aex

Bir alışveriş yaptınız ve o anda tek slip geçtiniz. Peşin ödeyebileceğinizi düşündüğünüz için hiç kaygınız yoktu. Sonra durumunuz aniden değişti veya elinizdeki parayı başka bir yere harcamak zorunda kaldınız. Peşin yaptığınız alışverişi nasıl ödeyeceğinizi kara kara düşünmenize gerek kalmadı. Yaptığınız peşin alışverişinizi taksite böldürtebiliyorsunuz. Böylece ekonomik bütçenizi hiç sarsılmaz ve zor anlar yaşamak zorunda kalmazsınız.

Günümüzde kredi kartsız neredeyse alışverişler yapılamamakta. Günlük market alışverişlerinizde de artık birçok kişi kredi kartı kullanıyor. Nakit taşımak istemeyenlerin en çok başvurduğu yöntemdir kredi kartları.

Şimdi sizde kredi kartına başvuru yapmak istiyorsanız biz size yardımcı olalım. Hangi bankadan ne şekillerde kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgilerimizi sizinle paylaşalım.

Öncelikle bazı bankalar internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmanıza izin verirken bazı bankalarda da bizzat şubeye giderek başvuruda bulunmanız gerekmekte. Kimi bankada kısa mesaj ile başvuruda bulunmanıza izin vermekte. Şimdi size liste liste bu bankaların başvuru çeşitlerini sunalım.

HSBC bankasının kredi kartlarını tercih ediyor iseniz https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/IAPPLY_01.asp?WT.ac=HBTR_iphone_kredi&strRef=iPhonekredi adresinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankasına kısa mesaj ile başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için  KART yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, talep edilen kart limiti ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4747’ye gönderebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapma imkanınız bulunmamakta. Bu yüzden size en yakın Ziraat Bankasına gidip başvuruda bulunabilirsiniz.

ING bank  kredi kartı başvurusunda bulunmak için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/bonus-kredi-karti-basvuru-formu linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı kredi World Card kısa mesaj ile başvuruda bulunmak istiyorsanız WORLDWEB yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranız ile 4421 E göndererek kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/worldcard/ linkinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bonus Carda başvuruda bulunmak için https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_basvuru_form.page linkine tıklayıp gerekli formu doldurabilirsiniz.

Akbank kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz. Klasik axess kartına sahip olmak istiyorsanız https://sm.akbank.com/tabs/axess/axess.aspx  Akbankın diğer kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx adresinden başvuruda bulunmanız yeterlidir.

İş Bankası http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=35  internet üzerinden maximum karta başvuru yapmak istiyorsanız bu linkten yapabilirsiniz.  Ayrıca maximum Aidatsız Kart için AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4402’ye SMS ileterek başvurabilirsiniz.

Deniz bankın klasik kartlarından sayılan bu kredi kartında yaptığınız alışverişlere taksit seçeneği de bulunmaktadır.  Bu karta başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca KKART yazıp boşluk bırakarak  T.C. kimlik numaranızı yazıp 3280 ‘e SMS gönderebilirsiniz.

Fibabanka  kredi kartı başvurusu için   https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx adresindeki formu doldurmanız gerekli.

Finansbank kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapmak için  http://www.fixcard.com.tr/?ref=WEB_finansbank adresindeki formu doldurmanız yeterli.

Bankalar arasındaki tercihiniz Odeabank ise internet üzerinden başvuru için  https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/kredi-karti-basvuru.aspx adresine tıklamanız yeterli. 444 8 444 telefon numarasından Bank’O Card başvurusu yapabileceğiniz gibi ATMlerden ve BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444’e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Tekstil Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için  https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1&kart_turu=0 adresdeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye ekonomi bankasının kredi kartı başvurusu için  http://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 linkine tıklamanız yeterli.

Vakıflar Bankası ait kredi kartı kullanmak istiyorsanız https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresinden world card başvurusunda bulunabilirsiniz.

kart

Bu yazımızda sizlerle kredi kartı başvuru çeşitliliğinden bahsettik. Bankaların başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında tarafımıza sorularınızı iletmek isterseniz aşağıdaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz.