Etiket arşivi: kredi başvuru sonucu öğrenme

Kredi Sorgulama

Bu yazımızda sizlerle kredi sorgulaması yapmak için gerekli işlemlerden bahsedeceğiz.

Kredi başvurusunda bulunan hemen hemen herkesin ilk merak ettiği sorudur bu. Kredi başvuruma ne oldu?  Bilgisayarın ve internetin olmadığı zamanlarda kredi sorgulamak çok zor olsa gerek. sürekli şubeye gidip kredinizin olumlu olup olmadığını sormak hem zaman kaybı hem de sürekli ısrarcı ve itici bir tip gibi görünme ihtimalinizin olduğu bir yöntem olsa gerek. Tabi ki artık kredi sorgulamak çok kolay.

tttt

Tercihinizi hangi bankadan yana kullanmış olursanız olun tek linkle talep ettiğiniz kredinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenebiliyorsunuz. Kimi bankalar bunu kısa mesajla bile yapabiliyor. Bu hızlılık en azından sizin ne yapmanız gerektiğini bir an önce gösteren muhteşem bir sistem. Acil paraya ihtiyacınız var ve kredi başvurusunda bulundunuz neredeyse hemen onaylanıp onaylanmadığını kredi sorgulaması yaparak öğrenebilir ve buna göre bir sonraki yapacağınızı planlayabilirsiniz.

Diyelim ki çok arzu ettiğiniz bir araba var ve fiyatı düştü hemen kredi başvurusunda bulundunuz arabanın kaçmasını istemiyorsunuz ve kesin bir yanıt vermek zorundasınız sahibine. İşte bu gibi durumlarda sizi sürüncemede bırakmayan bu harika sistem sayesinde anında kredi sorgulaması yapabiliyorsunuz.

Evet şimdi hangi bankadan kredi çekmiş olursanız olun size neredeyse tüm bankalara ait kredi sorgulamanız için bankaların linklerini paylaşacağım. Bu sayede yapmış olduğunuz kredinin sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.

Öncelikle Garanti bankasından başlayalım. Garanti bankası söz konusu kredi başvuru sonucunu öğrenmek olduğunda birçok kolaylık sağlamakta. T.C. kimlik numaranız ile ister ev kredisi ister araba isterseniz ihtiyaç kredisi olsun hangisine başvuruda bulundu iseniz anında sonucunu size söylemekte. Bunun için isterseniz 444 0 333 Alo Garantiyi arayarak öğrenebilirsiniz.  https://www.garanti.com.tr/basvuru_takibi/ssl/kredi#calcContent=UID46b7123 linkinden ise başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Türkiye ekonomi bankasına kredi başvurusunda bulundu iseniz ve sonucunu öğrenmek istiyorsanız https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede/#step=1 linkinden TEB kredi başvurunuzun sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

Eğer kredi başvurunuzu Denizbanktan yaptıysanız 4440800 telefondan yapmış olduğunuz kredinin sonucunu öğürenebilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Denizbank şubesine giderek de öğrenebilirsiniz.

HSBC bankası uygun krediler ile size fırsat sunmakta. Eğer bu fırsatlardan yararlanmak isteyip sizde başvuruda bulundu iseniz https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/ICASK_01.asp?WT.ac=HBTR_bsvrsrgla adresinden başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Yapı kredi bankasından kredi başvurusu yaptıysanız https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/kredi-basvurusu-sorgulama.aspx adresine tıklayarak başvurunuzun sonucunu bir çırpıda öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurunuzda Vakıfbankı seçtiysenzi eğer https://subesiz2.vakifbank.com.tr/onlinekredi/kredisorgu.htm linkine tıklayarak başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi seçimizi İşBankasından yana kullananlar size en yakın işbankası şubesine gidebilir veya 0850 724 0 724 telefon numarasından başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Finansbanktan ihtiyaç, konut veya taşıt kredilerinden herhangi birine başvuruda bulundu iseniz kredi başvuru sonucunuzu http://www.finansbank.com.tr/krediler/bireysel/kredi-basvuru-sureci/default.aspx linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Akbank kredi fırsatlarını tercih etti iseniz ve sonucunu merak ediyorsanız https://www.akbank.com.tr/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/basvurum-nerede.aspx adresine tıklayarak başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

tr

Alternatif bank kredi başvurusu için KREDI boşluk T.C. kimlik numaranız boşluk gelirinizi yazıp  4055 e gönderdiğiniz de 5 dakika içinde olumlu olumsuz yanıt size bildirilir. Kredi sorgulamanızı bu şekilde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Talep ettiğiniz kredi için Odea bankasını seçtiyseniz eğer  444 8 444 telefon bankacılığı sayesinde kredi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Şekerbank kredi sonucunuz öğrenmek için 444 78 78 telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz ATM lerden kartsız işlme kısmından da başvuru yapmış olduğunuz kredinin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tekstil Bankasında kredi sonucunuzu öğrenmek sadece 10 dakikanızı alacak. Kredi yazıp boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve gelirinizi yazın 0532 752 44 04 kısa mesaj olarak gönderin ve hemen başvuru sonucunuzu öğrenin.

Fibabankayı tercih ettiyseniz eğer kredi kullanımınız da 444 88 88 telefon bankacılığından kredinizin sonucunu öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda kredi sorgulaması için bankalara ait linkleri ve ulaşım bilgilerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmına yazarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.