Etiket arşivi: kolay kredi başvuru yolları

Kolay Kredi

Bu yazımızda sizin için kolay krediden bahsedeceğiz.

Bir düşünelim nakite ihtiyacınız var ve bunu ancak kredi kullanarak çözebileceksiniz. Lakin kredi işlemleri için evraklar, bekleme süresi derken aciliyetiniz ve bekleme süresindeki gerginlik sizi mahfetmekte. Kredinizin onaylanıp onaylanmadığından tutunda elinize nakit olarak geçecek sürenin vermiş olduğu gerginlik belki de kredi kullananları en çok rahatsız eden durumlardan bir tanesidir.

şşş

Artık bu şekilde zor durumlarla karşılaşmıyorsunuz. Kolay kredilerle bankalar size anında destek sağlamakta. Kredi kartınıza ait borçlarını kapatacaksınız veya eğitiminiz için acil nakitemi ihtiyaç duydunuz evet hiç düşünemeden bankaların kolay kredileri ile maddi zorluklarınızın üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz.

Kolay krediler bir çok bankaya göre çeşitlilik göstermekte. Kimisi kredi limitini düşük tutarken kimisi vadeyi bir diğerine göre daha uzun tutabiliyor. Bu durumda hem kolay krediye sahip olup hem de kendi ekonomik bütçenize en uygun bankayı tespit etmeniz gerekmekte. İşte bizde bu durumda size yardımcı olmak istiyoruz. Kolay kredi veren bankaların bir listesini şimdi sizinle paylaşacağız. Bu liste sayesinde hangi bankadan nasıl bir kredi talep edeceğinizi biliyor olmakla kalmayacak aynı zamanda bu kolay kredilere nasıl başvuruda bulunacağınızı da öğrenmiş olacaksınız.

İlk sırada Hızlı kredi adındaki Türkiye İş Bankasına ait. 15.000 TL ye kadar bu kolay krediden yararlanabilmektesiniz. Vade imkanını size 36 ay olarak sunmakta olup faiz oranı %1,40 dır. İster hafta sonu ister gece 7/24 başvurabileceğiniz bu kredi çeşidinde onaylandı anda hesabınıza kredi tutarı yatmaktadır. Bu krediye başvurmak için dilerseniz internet bankacılığından yararlanabilir dilerseniz cep telefonunuzdan NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye kısa mesajda gönderebilirsiniz.

İkinci bankamız Garanti bankası. 5 dakikada kredi başvurusu adındaki bu kolay kredi 15.000 TL ye kadar kredi 36 ay vade fırsatı % 1,44 faiz oranı ile size fırsat sunmakta. Eğer kredi için Garanti bankasını terich edecekseniz https://www.garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi#calcContent=UID1dbfb82 linkinden hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank Hazır kredi sayesinde elinizin altında bulunan nakit bir krediniz olacak. Bir kez başvuru yapıyorsunuz kullanıma hazır bir hale getiriyorsunuz. İhtiyacınız olduğu anda şubeye bile gelmeden kredinizden kullanabiliyor ve taksit taksit geri ödeme yapabiliyorsunuz. Kolay krediye başvurmak için http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx?FROM=2&ref=Finansbank linkinden yararlanabilirsiniz. Bu kredinin dışında CardFinansınız var ise anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı beklemeden karşılayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan tutarı belirlemek. Sonrasında belirlediğiniz tutar kredi kartınızın kullanılabilir limiti içinden dilediğiniz Finansbank vadesiz mevduat hesabınıza aktarabileceksiniz. Geri ödemelerinizi uygun faiz oranıyla aylık taksitler halinde yapacak, CardFinans hesap özetinizden rahatlıkla takip edebileceksiniz. Bu seçeneği kullanmak isterseniz eğer KREDI yazıp 2273 e kısa mesaj gönderebilir veya internet bankacılığından da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi bankası internetten anında şubesiz kredi adında bir kampanya başlattı. 10.000 TL ye kadar kredi kullanabildiğiniz bu işlemde 36 ay vadeyi de tercih edebiliyorsunuz. % 1,44 faiz uygulanırken talep ettiğiniz kredi başvurusu onaylandığı anda hesabınıza geçiyor ve böylece hafta sonu da dahil olmak üzere anında kredinizi kullanabiliyorsunuz. https://internetsube.yapikredi.com.tr/ngi/huoRetailWeb.do link sayesinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Acil ihtiyacı olana TEB de pratik kredi sloganıyla anında kredi kampanyasını tanıtan Türkiye Ekonomi Bankası 7,500 TL kredi fırsatını anında kullanmanıza olanak sağlıyor. %1,55 faiz oranı ile 36 ay vade imkanınız bulunmakta olup TEB müşterisi olsanız da olmasanız da bu krediden yararlanabiliyorsunuz. Pratik ihtiyaç kredisine hemen başvurmak için https://www.teb.com.tr/pratik-ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1 linkine tıklamalısınız.

Vakıfbank parmağınızın ucundaki kredi adında size 10.000 TL kullanmak hakkı tanımakta. 3 ay ile 36 ay arasındaki vade seçeneklerinden %1,55 faiz ile yararlanabilirsiniz. Parmağınızın ucundaki kredi sayesinde başvurunuza hemen yanıt gelmekte olup yanıt geldiği anda kimliğiniz ile bankaya gitmeniz yeterli olacaktır. Eğer vakıfbankta bir hesabınız var ise talep ettiğiniz kredi hesabınıza yatırılmaktadır. Parmağınızın ucundaki krediye başvurmak için https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusu.aspx linkinden yararlanabilirsiniz.

OdeaBank  Nakit hazır kredisi sayesinde masrafsız gelir belgesiz kredi imkanı sunmakta. 3.000 TL ye 36 ay vade % 1,79 faiz uygulanırken 7,500 TL ye % 1,59 faiz ile işlem yapılmak olup 15.000 TL ye ise % 1,49 faiz uygulanmaktadır. PTT ile yapılan anlaşma sayesinde kredinizi PTT den çekebilir taksitlerinizi yine PTT den yatırabilirsiniz. Cep telefonundan nakit hazır kredisine başvuru yapmak için NAKIT boşluk T.C. kimlik numarasınızı 8444 e kısa mesaj atabilir dilerseniz https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusu.aspx linkini tercih edebilirsiniz.

Denizbank anında para hesabı adında bir sistem kullanmaktadır. Bu sistem, size özel tahsis edilen bir kredili mevduat hesabıdır aslında. 15.000 TL ye kadar kredi kullanmanıza izin verilirken en fazla 12 ay vade imkanı sunulmaktadır. Anınd apara hesabından yalnız denizbank müşterileri yararlanmak olup 444 0 800 telefon bankacılığından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif banktan anında kredi kullanmak isterseniz eğer SMS kredisine başvuruda bulunmanız gerekmektedir. SMS kredisi adındaki bu anında kredi 40.000 TL ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. 36 aya varan vadelerle kefilsiz  evraksız başvuruda bulunabilirsiniz. KREDI boşluk T.C. kimlik numaranız boşluk gelirinizi 4055 e kısa mesaj atarak başvuruda bulunabileceğiniz gibi 444 0 055 telefon bankacılığından da başvuru için yararlanabilirsiniz.

Bir de sanal banka var. Finansbakın enpara.com internet bankacılığından masraf sigorta ödemeden direk kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Şubesi bulunmadığı için tüm işlemler anında gerçekleşmekte. Her zaman düşük faizi sayesinde en çok talep edilen bankalardan bir tanesi. 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar faiz oranı % 1,35 üzerinden hesaplanmaktadır. Bu da en çok talep görme nedenlerinden sadece biridir. Başvurunuz onaylandığı anda kolay kredi sayesinde hesabınıza hemen para aktarılır. Beklemek yok evrak yok. Enpara.com anında kredi başvurunuz için https://www.finansbank.enpara.com/kredi/ihtiyac-kredisi-hesaplama.aspx linkinden yararlanabilirsiniz.

ttt

Gördüğünüz gibi yukarıdaki listede yer alan bankalar diğer bankalara oranla hem hızlı hem de evrak bakımından kolaylık sağlamaktadırlar. İhtiyacınıza yönelik bu krediler sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kolay krediler sizin ekonomik zorluklar yaşamanızı engellemeyi hedeflemektedir. Kendi gelirinize uygun geri ödeme planı oluşturarak içinde bulunduğunuz zorluğu seçmiş olduğunuz banka ile rahatlıkla atlatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size hangi bankanın yardım etmesini istediğinizi belirlemek.

Bu yazımızda sizlerle kolay kredi veren bankalara ait bir liste paylaştık. Kolay kredi için başvuru biçimlerini belirttik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.