Etiket arşivi: kısa yoldan kredi kartı başvurusu

Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda kredi kartı başvuru seçeneklerinizden bahsedeceğiz.

Günümüzde olmazsa olmazımız kredi kartları diyebiliriz. Yapacağınız her alışverişte kazanmanın yolunu uzun uzun aramaya gerek yok. Birçok banka size özel harika fırsatlar sunmakta. Yapacağınız her alışverişte puanlar, cip paralar veya bonuslar kazanarak dilediğiniz ürünü bedava alma hakkını size tanımakta.

indir (1)

Masraflarımız gün geçtikçe artmakta hayat pahalanmakta ve giderleri en kısa sürede temin etmemiz gerekmekte. Bu durumda en pratik olarak ne yapmamız gerekir? Tabi ki kredi kartları sayesinde geçim yükümüzü hafifletmemiz gerekir. Kredi kartını kullanmak çok önemli.

Artık birçok bankadan kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Hatta aynı bankadan 2 tane kart almanız bile mümkün. Ama önemli olan kredi kartınızı bilinçli kullanmanız. Kredi kartınızı nakitinizin olmadığı alanlarda limitinizi aşmayacak kadar harcama yapmalısınız. Veya fiyatı nakit olarak yüksek olan eşyalarda taksit seçeneğinden yararlanarak ekonomik bütçenizi zora sokmadan ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kullanmalısınız. Bilinçli kullanılmadığı takdirde kesinlikle sizi zarara uğratacak olan kredi kartlarını bilinçli ve kendi ekonomik düzeyinizde kullandığınızda adeta acil durumlarda en sadık dostunuz olabilir.

Tek yapmanız gereken harcama yaparken dikkat etmeniz. Nakit para kullanmadan yaptığınız alışverişlerde harcama yapmıyormuş duygusu yaşadığınız için dikkat etmeniz gerekli. Birçok kişiden duymuşunuzdur. ”Cebimden para çıkmadığı için sanki alışveriş yapmış gibi hissetmiyorum ” İşte bu cümle çok tehlikeli bir sınırda olduğunuzu göstermekte. Tüm bunların farkında olarak ihtiyaçlarınızı almanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdi size bankaların kredi kartı başvuru seçeneklerinden bahsedeceğiz. Kimi banka internet üzerinden başvuruları kabul etmekte. Bu sayede kesinlikle şubeye gitme gibi bir derdiniz olmamakta ve zamandan tasarruf etmektesiniz. İnternet üzerinden 2 dakikanızı ayırarak anında başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz kısa mesaj ile istediğiniz kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Kimi banka da internetten başvuru kabul etmemekte size en yakın şubeyi tespit edip başvurunuzu şubeden yapmanız gerekmektedir.

Şimdi sizinle bankaların başvuru linklerinizi paylaşacağız.

HSBC bankasının kredi kartlarını tercih ediyor iseniz https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/IAPPLY_01.asp?WT.ac=HBTR_iphone_kredi&strRef=iPhonekredi adresinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankasına kısa mesaj ile başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için  KART yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, talep edilen kart limiti ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4747’ye gönderebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapma imkanınız bulunmamakta. Bu yüzden size en yakın Ziraat Bankasına gidip başvuruda bulunabilirsiniz.

ING bank  kredi kartı başvurusunda bulunmak için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/bonus-kredi-karti-basvuru-formu linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı kredi World Card kısa mesaj ile başvuruda bulunmak istiyorsanız WORLDWEB yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranız ile 4421 E göndererek kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/worldcard/ linkinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bonus Carda başvuruda bulunmak için https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_basvuru_form.page linkine tıklayıp gerekli formu doldurabilirsiniz.

Akbank kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz. Klasik axess kartına sahip olmak istiyorsanız https://sm.akbank.com/tabs/axess/axess.aspx  Akbankın diğer kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx adresinden başvuruda bulunmanız yeterlidir.

İş Bankası http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=35  internet üzerinden maximum karta başvuru yapmak istiyorsanız bu linkten yapabilirsiniz.  Ayrıca maximum Aidatsız Kart için AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4402’ye SMS ileterek başvurabilirsiniz.

Deniz bankın klasik kartlarından sayılan bu kredi kartında yaptığınız alışverişlere taksit seçeneği de bulunmaktadır.  Bu karta başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca KKART yazıp boşluk bırakarak  T.C. kimlik numaranızı yazıp 3280 ‘e SMS gönderebilirsiniz.

Fibabanka  kredi kartı başvurusu için   https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx adresindeki formu doldurmanız gerekli.

Finansbank kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapmak için  http://www.fixcard.com.tr/?ref=WEB_finansbank adresindeki formu doldurmanız yeterli.

Bankalar arasındaki tercihiniz Odeabank ise internet üzerinden başvuru için  https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/kredi-karti-basvuru.aspx adresine tıklamanız yeterli. 444 8 444 telefon numarasından Bank’O Card başvurusu yapabileceğiniz gibi ATMlerden ve BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444’e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Tekstil Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için  https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1&kart_turu=0 adresdeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye ekonomi bankasının kredi kartı başvurusu için  http://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 linkine tıklamanız yeterli.

Vakıflar Bankası ait kredi kartı kullanmak istiyorsanız https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresinden world card başvurusunda bulunabilirsiniz.

indir (2)

Bu yazımızda sizlerle kredi kartı başvuru seçeneklerinizden bahsettik. Bankaların internet üzerinden başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.