Etiket arşivi: iş bankası ev hanımlarına kredi başvurusu

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda iş bankası ev hanımlarına krediyi hangi şartlarda veriyor sizlerle bu bilgiyi paylaşacağız. İş bankasının ev hanımlarına sunduğu kredi seçenekleri nelerdir?

Evet ev hanımları  banka, krediler ve kredi kartları söz konusu olduğunda en mağdur olan bireylerin başında geliyorlardı. Bir ev hanımı gelir belgesi olmadığı için asla kredi kartı veya kredi alması mümkün değildi.

Artık şartlar değişti. Ev hanımlarına birçok banka 24 ay vadeli kredi imkanları sunuyor. Özellikle iş bankası 24 ay vadeli 5.000 TL ye kadar kredi imkanını siz ev hanımlarına sundu.

isbank-kredi-kartı-basvuru

Bir zamanlar çalışmış olanlar için durum daha da güzel diyebiliriz. Eğer ev hanımı olmadan önce çalışmışsanız kendinize ait kredi kartı var ve ödemelerini düzenli yapıyorsanız bu sizin için mükemmel derecede bir artı puan kazandırır.

Sizde takdir edersiniz ki bankalar hiç tanımadığı bir kişiye kredi verme ihtimalleri düşüktür. Verilen paranın geri alınıp alınamayacağına dair bir güvenceleri olmak zorundadır. Sizin her yaptığınız düzenli ödeme onlar için adeta güzel bir referans görevi görür. Hele ki zamanında bir kredi çekmiş ve bu krediyi düzenli ödemişseniz bu sizin sözünüze güveneceklerine dair bir delil olarak değerlendirilir.

Ama bazı ev hanımlarımız bu kadar şanslı değil. Ne adlarına bir kredi kartı nede zamanında çektikleri bir kredi bulunur. Bu durumda eğer geniş bir zamana sahipseniz önce çekmek istediğiniz bankadan bir kredi kartı almanızı ve bu kredi kartını düzenli ödemenizi tavsiye ederiz. Özellikle asgarisi değil de dönem tutarlarını ödeyerek. Böyle yaptığınız takdirde banka sizin ödemelerde bir sıkışıklık yaşamayacağınıza inanır ve kredi alma ihtimaliniz daha da yükselir.

Lakin hayallerinizi gerçekleştirmek için çok beklemek istemiyorsanız iş bankası size 5.000 TL ye kadar 24 ay vadeli ister ihtiyaç kredisi ister araba kredisi kapsamında size fırsatlarını sunuyor.

Dilerseniz bu çekeceğiniz kredi ile evinizi yenileyin dilerseniz küçük bir iş kurun veya arabanızın taksitlerini ödeyin. Karar sizin. İş bankası sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için size kolaylık sağlayan bankalardan biridir.

Bu söz konusu krediyi almak için iş bankası sizden eşinize ait gelir belgesi istemekte. Evet eşinizin gelir belgesi sayesinde kredi çekebiliyorsunuz. Eşinizden gelir belgesi alarak bu krediyi çekmek istemiyorsanız üstünüze mal varlığına dair belge istenmekte. Bu ister araba,ister ev veya dükkanda olabilir.

Eğer bu şartlara da sahip değilseniz o zaman sağlam bir kefil bulmanız gerekmekte. Yani gelir belgesi yüksek olması gerekiyor. Kendi ödemelerini hiç aksatmadan düzenli bir şekilde yapmış ise kredi kartının en azından asgari tutarlarını vadesi geçmeden ödemişse bu size kefil olacak kişinin kredi notunun yüksek olduğunu gösterir. Bu durumda siz hem rahatlıkla kredi çekebilir hem vade hem de kredi limitini yukarı çıkartma hakkına sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki iş bankasının internetten üzerinden kredi başvurusu yer almakta. İş bankası ev hanımlarına kredi başvurusunu bu şekilde yapabileceğiniz gibi dilerseniz şubeye gidip bizzat kendinizde başvuruda bulunabilirsiniz.

banner1

https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=HizliKrediAnaSayfa.aspx

Bizim önerimiz mutlaka bir şubeye gidip iş bankasını ev hanımlarına kredi başvurusunun detaylarını ve her an güncellenen konu hakkında kampanyalarını öğrenmenizi tavsiye ederiz. Şube de bizzat başvuru yaptığınızda kendinize uygun ödeme planı oluşturabilir ve kredi çekme sürenizi hızlandırabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle iş bankasının ev hanımlarına kredi başvurusunun detaylarından bahsettik.Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından ulaşabilirsiniz.