Etiket arşivi: internet üzerinden kredi kartı başvurusu

İnternet Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda internet üzerinden kredi kartı başvuruları hakkında bilgiler paylaşacağız.

images

Teknoloji ilerledikçe alışveriş tarzımızda artık yavaş yavaş değişmeye başladı. Çoğu kişi artık yanında nakit taşımamakta. Kredi kartlarının avantajları sayesinde sıradan nakit ile yapılan alışverişlerden daha kazançlı bir yaşam sistemi oluşmakta. Tabi bunun için mutlaka kredi kartını doğru kullanmak da gerekli. Yapılan fazla harcamalar veya hesapsız harcamalar sizin ekonomik bütçenizi fazlasıyla sarsar bu durumda kredi kartının avantajından yararlanan gruptan değil de kredi kartının felakete uğrattı gruptan olabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken en temel şey limitinizi aşmamak ve aylık gelebilecek olan dönem borcu veya asgari borcunu tahmin edip kendi bütçenizin üstüne çıkmanızı engellemek. Bunu dikkate aldığınız anda her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mükemmel bir tasarımdır kredi kartı.

Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişler  gittikçe artmakta. Teknolojinin hızına bankalarda ayak uydurmakta. Artık kredi kartı başvurusunu internet üzerinden yapabiliyorsunuz. Şubeye gitmeye gerek kalmadan başvurunuzu yapıp kredi kartınızın evinize gelmesini bekliyorsunuz. Bir çok banka internet kredi kartı başvurusu yapmanıza izin vermekte.

Her bankanın çeşitli kredi kartları bulunmakta ve bu kredi kartlarından size en uygun olanını tercih etmelisiniz. Mesela sizin ağırlığınız yaptığınız alışverişi taksitli yapmak ise takside bol indirim ve puan kazandıran kartları tercih ederseniz hem kazanır hem de ödeme sırasında zorluk yaşamazsınız.

Şimdi size internet üzerinden kredi kartı başvurusuna izin veren bankaların başvuru linklerini paylaşalım.

Yapı kredi bankasının World card ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız  http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/worldcard/ linkinden world karta başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıflar Bankası ait kredi kartı kullanmak istiyorsanız  https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresinden başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti bankasının en bilinen kartı bonus kartlardan birine sahip olmak istiyorsanız eğer  https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_basvuru_form.page linkine tıklayıp gerekli formu doldurabilirsiniz.

Türkiye ekonomi bankasının kredi kartı başvurusu için  http://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 linkine tıklamanız yeterli.

Tekstil Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için  https://teksweb.tekstilbank.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKartBasvuru_t1.jsp?from_menu=1&kart_turu=0 adresdeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Bankalar arasındaki tercihiniz Odeabank ise internet üzerinden başvuru için  https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/kredi-karti-basvuru.aspx adresine tıklamanız yeterli.

INg banktan kredi kartı başvurusunda bulunmak için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/kredi-karti-basvuru-formu?basvuru=bonus adresine tıklamanız yeterli.

HSBC dünyasındaki advange ayrıcalıklarına sizde dahil olmak istiyorsanız ve internet kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız http://www.hsbc.com.tr/tr/pop_sizi_arayalim.asp?strChannelCD=cWWW&strCreditType=KK&strRef=advancekkhsbca&wt.ac=HBTR_ba_advancekk_hsbca&selected=Advance adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapmak için  http://www.fixcard.com.tr/?ref=WEB_finansbank adresindeki formu doldurmanız yeterli.

Fibabanka internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmanıza izin vermekte.  https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx adresinden başvuruda bulunmanız yeterli.

Denizbankın kredi kartlarından herhangi birine sahip olmak istiyorsanız http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresindeki formu doldurarak kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

Akbank kredi kartlarına sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz. Klasik axess kartına sahip olmak istiyorsanız https://sm.akbank.com/tabs/axess/axess.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbankın diğer kredi kartlarına sahip olmak için  https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx adresinden internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Bankası http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=35  internet üzerinden maximum karta başvuru yapabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi birçok bankadan internet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Tek yapanız gereken karşınıza çıkan formu doldurmak.

fib

Bu yazımızda sizlerle internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için yapmanız gerekenlerden bahsettik. Bankaların internet üzerinden kredi başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.