Etiket arşivi: ING Bank ev hanımlarına kredi

ING Bank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda ING Bank ev hanımlarına kredi fırsatlarını sizinle paylaşacağız. ING Bank ev hanımlarına hangi şartlarda kredi verdiğine dair bilgileri bu yazımızda sizlere sunacağız.

Söz konusu ev hanımları olduğunda acil durumlarda kredi çekememek ve sırf düzenli bir geliri olmadığı için adeta yok sayılmak şimdiye kadar tüm ev hanımlarının en çok şikayet ettiği konular arasında idi. ING bank bu duruma el attı ve ev hanımları için birçok değişik kampanyalar başlattı. İhtiyaç kredisi kapsamında olan bu kampanyaları biraz tanıyalım.

ıng

ING Bankın kampanyalarından biride Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi. Bu kredi türünde 15.000 TL ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. 36 ay vade özelliği bulunan  bu kredi de 3 ay erteleme de mevcut. Üstelik %1,24 faiz oranı ile sizi sarsmadan ödemelerini gerçekleştirebileceğiniz bir kredi. Yüksek tutarlı ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/yuksek-tutarli-ihtiyac-kredisi linkinden internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci seçeneğiniz ise İndirimli İhtiyaç Kredisi. Bu kredide ise 100.000 TL ye kadar % 1,49 faiz oranıyla vade aralığı ise 3-36 aydır.  Bu ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/diger-ihtiyac-kredileri/indirimli-ihtiyac-kredisi linkinden internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu kampanyamız ise biraz daha farklı. Eğer ING Banktan kredi kartınız var ise ve ödemelerinizi düzenli yapıyor iseniz ING bank Ev hanımlarına kredi için bu kampanyamızdan da yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kapsamında yer alan borcuna sağdık müşterilere tanınan bir ayrıcalık niteliğinde özel faiz oranları ile 100.000 TL ye kadar faiz oranı % 1,34 ve 36 aya varan vade imkanları ile size özel bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ıngb

Evet yukarıda bahsettiğimiz bu üç ayrı kampanyada ING bank ev hanımlarına özel kredi için başvurabiliyorlar.

Bir ev hanımı olarak nakite ihtiyacınız var? Dostunuzu maddiyatla bozmak ve borç almak istemiyorsanız size uygun olan bu kampanyalardan birini seçerek kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer bankaların aksine ING bank ihtiyaç kredisi konusunda en az faiz oranı kullanan ve bol vade imkanı tanıyan bankaların arasındadır.

Gördüğünüz gibi ING bank ev hanımlarına kredi seçeneklerini en kolay biçimde size sunuyor. Tabi ki bu krediyi kullanmak için bazı şartlar gerekmekte. Eğer ING Bank müşterisi değil iseniz mutlaka kefil gerekmekte. Kefilinizin de kredi notu yüksek olmalı. Kendi kredilerini ve ödemeleri gecikmemiş ve düzenli ödenmiş ise kredi notu yüksek çıkacaktır.

Tüm bunların dışında sizinde geçmişe ait herhangi bir kredi veya kredi kartı ile ilgili bir borcunuzun olmaması gerekiyor. Üstünüze kayıtlı mal varlığınız var ise kredi tutarınız yüksek olma olasılığı artar. Kendinize ait elektrik su faturasının olması adres beyanı yerine geçeceği için mutlaka olmak zorunda.

Bu şartlara sahipseniz yukarıda bahsettiğimiz ING Bank ev hanımlarına kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Başvuruda bulunacağınız kredi ile ister bir iş yeri açın isterseniz kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayın. Dilerseniz evinize harcayın dilerseniz hayallerinizde ki tatil imkanına sahip olun. Karar sizin.

ING Bankın ayrıcalığını çekmiş olduğunuz kredinin düşük faizleri ve uygun vadelerde geri ödeme yapacağınız zaman bir kez daha fark edeceksiniz.

Bu yazımızda sizlerle ING Bank ev hanımlarına kredi kampanyalarından bahsettik. ING Bank kredi başvuruları için detaylı bilgileri sizinle paylaştık. Konu hakkında bize soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum kısmına sorularınızı yazmanız yeterli.