Etiket arşivi: ING Bank ev hanımlarına kredi kartı

ING Bank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlerle ING Bank ev hanımlarına sunduğu kredi kartı seçeneklerinden bahsedeceğiz.

Acil nakite ihtiyacınız olduğunda veya istediğiniz bir ürünün toplam nakiti üstünüzde bulunmadığı anlarda kredi kartınızla taksitli alışveriş yaparak hem istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz hem de aile bütçenizi aşmamış olursunuz.

Birçok kadın söz konusu alışveriş olduğunda limitini ayarlayamayacağı düşünülür. Oysa bu tam tersidir diyebiliriz. Tüm evin idaresi bir ev hanımında iken ne kadar açılabileceğini veya taksitlerin limitinin ne kadar olması gerektiğini en iyi ev hanımları bilir diyebiliriz.

Maalesef bir çok alanda taksit imkanları artık kredi kartlarına dayanıyor. Eğer kredi kartınız yok ise istediğinizi birçok malzemeyi maalesef ücreti tutarınca nakite sahip olduğunuzda alabiliyorsunuz. Eğer bu kadar toplu bir nakitiniz yok ise maalesef ya ihtiyaçlarınızdan ya da hayallerinizden vazgeçmek zorunda kalırsınız. ING bank ev hanımlarına kredi kartı vererek sizin zor duruma düşmenize izin vermiyor.

Artık ING Bank sayesinde alışverişte rahatlıkla taksitlendirme yapabilirsiniz. Ödeme zamanı geldiğinde ING Bankın ödeme kolaylıklarından da yararlanabilirsiniz.

Hayallerinizi ertelemek zorunda kalmadan istediğiniz ürünü kaçırmadan kendi limitiniz doğrultusunda doya doya harcama yapabileceğiniz ING Bonus karta artık sizde sahip olabilirsiniz.

ING_BonusKart_09012015

ING Bonus kartta doya doya alışveriş yapabilir yaptığınız alışverişlerden kazandığınız Bonusları bir sonraki harcamanızda kullanabilirsiniz. Bonuslarınızı biriktirip istediğiniz ürünü bedava alma şansınız bulunmakta. +Destek özelliği bulunan bu kart sayesinde ihtiyaç duyduğunuz anlarda asistans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Acil sağlık hizmetlerinden çilingire pek çok acil ihtiyacınızda ING Bonus Card ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/kredi-karti-basvuru-formu?basvuru=bonus adresinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz size en yakın şubeye gidip bizzat kendiniz başvuruda bulunabilirsiniz.

ING-nakit_detay_09012015

ikinci kart seçeneğiniz ise ING Nakit Kart. Bu kart sayesinde üstünüzde nakit para bulunmadığı anlarda bile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. günlük 1.000 TL nakit çekim hakkınız bulunmakta. Ayrıca destek Hesap tanımlatıp, hesabınızda para olmasa bile alışveriş yapabilir veya para çekebilirsiniz.

Bu karta sahip olmak için ING Banktan bir vadesiz hesap açtırmak zorundasınız. Size en yakın şubeyi öğrenmek için https://www.ingbank.com.tr/tr/bilgi-destek/sube-ve-atm-bulucu adresinden yardım alabilirsiniz.

ING Bank ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız, yukarıda gördüğünüz kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapıp onaylanması için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Öncelikle ING Bank şubesinde mutlaka bir vadeli mevduat hesabınız bulunmak zorunda. Bunun dışında otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Hesabınızda ki paradan ödenmek üzere bir otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli. Ayrıca üstünüze kayıtlı bir mal varlığı yada kira bedeli var ise bu sizin kredi kartı almanızı kolaylaştırır. Kira bedelini düzenli gelir olarak tanımlanır.

Tüm bu şartları oluşturabiliyor iseniz ING Bank kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer bu şartlara sahip değil iseniz eşinizin üstünden kredi kartı almanız da mümkün.

Bu yazımızda sizlerle ING Bank ev hanımlarına kredi kartı şartlarından bahsettik. Kredi kartları hakkında bilgileri sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.