Etiket arşivi: ihtiyaç kredisi hesaplama kısa yolu

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Bu yazımızda sizlerle ihtiyaç kredisi hesaplama yönteminden ve bankalara ait ihtiyaç kredisi hesaplama linklerinden paylaşacağız.

tr

İhtiyaç kredileri, sizin en zor anlarınızın kurtarıcısı veya hayallerinizin kahramanı olmaktadır. Bütün bir yıl çalışıp tatile gidecek parayı bulamayan bir çok kişinin kahramanı olarak yer alırken evinizin tadilatı veya kredi kartlarınızın borcunu bir çırpıda kapatmak veya düğün,alışveriş yada mobilya ihtiyaçlarınızı bir anda alacak bütçeyi karşılayarak zor anlarınızın kurtarıcı olmaktadırlar.

Hemen hemen her kesimden insan ister çalıştığı iş yerini büyütmek için olsun ister kişisel ihtiyaçları için olsun kredi kullanmaktadırlar. Peki ya kredi kullanmak istediğiniz zaman kredi hesaplamanızı nasıl yapmanız gerekecek.

Artık uzun uzun elinize defteri kalemi almaya bir son. Bankalar kendi sitelerinde ihtiyaç kredisi hesaplama bölümleri oluşturdular. Siz müşterilerini olarak uzun uzun hesap kitapla uğraşmayasınız diye ne kadar kredi kullanırsanız ne kadar faizle geri ödemeniz gerektiğini vade seçeneklerinde uygulanan faiz oranların artışını artık tek bir linkle öğrenmenize imkan tanıyan bankalar sayesinde ne kadar kredi kullanabileceğinizi artık hemen bilebileceksiniz.

Tek yapmanız gereken toplam çekmek istediğiniz kredi miktarını ve vadesini belirtilen alanlara yazmak. Bu sayede kendinize en uygun geri ödeme planını oluşturabilir ve direk bu geri ödeme planı ile birlikte kredi başvurunuzda bulunabilirsiniz.

Şimdi size birçok bankanın ihtiyaç kredisi hesaplama bölümlerine ait linkleri paylaşacağım. Bu linkler sayesinde hangi bankadan en uygun kredi kullanabileceğinizi vade seçeneklerinizi ve maximum kredi tutarını rahatlıkla öğrenebileceksiniz.

Vakıfbanktan kredi kullanmak istiyorsanız ve kredi hesaplamanızı öğrenmek istiyorsanız eğer http://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=784 linkinden yararlanabilirsiniz.

Ziraat bankasından size uygun ödeme planı oluşturmak için http://www.ziraat.com.tr/tr/diger/HesaplamaAraclari/Pages/KrediHesaplama.aspx linkinden faydalanabilirsiniz.

Türkiye ekonomi bankasının ihtiyaç kredilerinin size uygun olup olmadığını görmek isterseniz eğer  http://www.teb.com.tr/kredi-hesaplama/ linkine tıklayabilirsiniz.

Odea Bank kredi konusunda kolaylık göstermekte. Ödeme planınıza bakmak için  http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/Sayfalar/hesaplama-araclari.aspx linkinden faydalanabilirsiniz.

Alternatif banktan kredi ödeme planı oluşturmak için http://www.abank.com.tr/tr-TR/bireysel/hesaplama-araclari linkiden yararlanabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredilerinde üç ay sonra öde seçeneği bulunmakta. 36 ay vade imkanından da yararlanabileceğiniz bu krediyi size en uygun şekilde geri ödeme planı oluşturmak için  http://www.akbank.com/konut-kredisi linkinden yararlanabilirsiniz.

Yapı kredisi bankasının fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız ve ihtiyaç kredisi hesaplamasını yapmak istiyorsanız  http://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/hesaplama-araclari/kredi-hesaplama.aspx linkine tıklamanız yeterli.

Garanti bankasının fırsatları tam size göre mi. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden http://www.garanti.com.tr/tr/index.page adresinden kredinizi hesaplayın.

İş bankasında %1,23 den başlayan faiz oranları ile dilediğiniz kredi miktarı hakkında hesaplamalar yapabilirsiniz. http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/kredi-hesaplama/Sayfalar/kredi-hesaplama.aspx#Taksit_ihtiyac linkinde tıklamanız yeterli.

Denizbanktan 1.000 TL den başlayan uygun faiz oranlı kredi çekebiliyorsunuz. Çekeceğiniz tutarın ne kadar geri ödemesi olduğunu merak ediyorsanız http://www.denizbank.com/hesaplama-araclari/ linkinden yararlanabilirsiniz.

En düşük faiz oranlarıyla birçok bankanın önüne geçmiş olan ING bank ile dilediğiniz kredinin faiz oranlarını hesaplamak için  http://www.ingbank.com.tr/tr/bilgi-destek/urun-ve-hizmet-ucretleri/#bddk474 linkinden istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

ttt

Yukarıda sizinle paylaşmış olduğumuz linkler sayesinde ne kadar kredi çekerseniz ne kadar faiz oranı ile geri ödeyeceğinizi bir çırpıda hesaplayabileceksiniz. Siz bankanızı seçin ve linke tıklayın öğrenmek istediğiniz hesaplamayı anında öğrenin. Size uygunsa hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece bankaya gittiğinizde bir sürprizle karşılaşmaz ve bütçenizi zora sokacak bir durum yaşamazsınız. Kesin bilgiler doğrultusunda hazırlayacağınız ödeme planı sayesinde hem tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız hem de ne kadar geri ödeme yapacağınızı bileceksiniz. Tek yapmanız gereken faiz oranları kredi tutarları ve vadeleriyle hangi bankanın size hitap ettiğini bulmanız.

Bu yazımızda sizlerle ihtiyaç kredisi hesaplamayı ve bankalara ait hesaplama linklerini paylaştık. Konu hakkında tarafımıza sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize yazarak iletebilirsiniz.