Etiket arşivi: hsbc kredi için gerekli belgeler

HSBC Kredi Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle HSBC bankasından kredi başvurusu için gerekli şartlardan ve evraklardan bahsedeceğiz. Hangi yollarla HSBC kredi başvurusu yapılabilir gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabileceksiniz.

logo

Kredi çekmek istiyorsunuz fakat hangi banka olduğuna bir türlü karar veremiyorsanız bu yazımızda neden HSBC bankasını tercih etmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. İlk önce şu soruya yanıt verelim neden onca banka varken kredi çekmek için HSBC bankasını tercih etmelisiniz. Çünkü bir çok  kampanya sizler için mükemmel fırsatlar sunuyor. Şimdi bunları tek tek ele alalım.

Bireysel Kredi Kampanyalarının yanı sıra ihtiyaç kredisi,mortgage kredisi ve taşıt kredileri için mükemmel fırsatlar size sunulmuş. Örneğin mortgage kredisinde maksimum vade 120 ay olup uygun faiz oranı kefilsiz kredi ve erken ödeme ara ödeme otomatik ödeme kolaylığından da yararlanabiliyorsunuz.

Belkide en cazip kredilerden birisi olan taşıt kredisinde ister ikinci el ister sıfır taşıt alımlarında kefilsiz kredi olanağı sağlıyor.Maksimum vade 48 ay olup uygun faiz oranı avantajının yanı sıra erken ödeme, ara ödeme, otomatik ödeme imkanını da size sunuyor.

Tüm bunların dışında ihtiyaç  kredisi kullanmak isterseniz 30.000 TL ye kadar kredi imkanı ayrıca 36 aya varan vadeler ve tüm vadelerde aylık %1,19 dan başlayan faiz oranları bulunmaktadır.

Peki tüm bu imkanlara nasıl ulaşabiliriz soru aklımıza ister istemez geliyor. Bunun için HSBC  bankası kredi için birçok imkanı size sunuyor. İster sms ister web den isterseniz telefon ile HSBC kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

imagesİnternetten başvuru yapmak için https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/CAPPLY_01.asp sözkonusu linki tıklayarak HSBC nin kendi sayfasına ulaşabilir ve istenilen alanları doldurarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz 0532 757 44 99 numarasına KREDİ yazıp mesaj göndermeniz haline kredi talebiniz işleme alınacaktır. Eğer Turkcell müşterisi iseniz 4499’a kısa mesaj yollamanız yeterlidir.

Bunun dışında 0850 211 0111 telefon numarasına 7 gün 24 saat ulaşabilir istediğiniz kampanyalar hakkında bilgi alabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Gördüğünüz gibi HSBC kredi başvurusu için size birçok seçenek sunuyor. Sadece kredi için 5 dakikanızı ayırmanız yeterli. Vadeler ve faiz oranları gibi aklınıza takılabilecek her türlü sorunun cevabını bu iletişim yollarından birini seçerek öğrenebilirsiniz.

Krediniz onaylandı ise şubeden istenilecek evrak listesini sizinle şimdiden paylaşalım ki şubeye gittiğinizde her şey hazır olsun.

HSBC Kredi başvurusu için kimlik fotokobinizi ayrıca ev adresinize ait elektrik telefon veya su faturanızı ayrıca gelir belgenizi talep etmektedir. Bu belgelerle şubeye gittiğiniz takdirde kredi almamanız için hiçbir engel kalmayacaktır.

Sizinle paylaştığımız bu yazımızda HSBC kredi başvurusunu hangi yollarla yapabileceğinizi ve gerekli evrakların neler olduğunu paylaştık. Bu konu hakkında herhangi bir sorunuz var ise aşağıdaki yorum bölümüne yazarak bize sorabilirsiniz.