Etiket arşivi: HSBC kredi akrtı veriyor mu ev hanımlarına

HSBC Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda HSBC Bankası ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsedeceğiz.

logo

Bir ev hanımı olarak kredi kartı kullanmak ilk başta tabiki gerçekleşemeyecek bir hayal gibi durmakta. Özellikle düzenli bir gelirlerinin olmaması hem bankaları hem de ev hanımlarını düşündürmekte. Ama artık HSBC bankası ev hanımlarına kredi kartı imkanı sunuyor hem de bir çok kart seçeneği ile.

Alışverişlerinizde nakit fiyatına taksit ödeme seçenekleri bulunmakta. HSBC bir çok ev hanımını mutlu ediyor. Hayallerinizi ve almak istediğiniz ürünleri en kolay ödeme seçenekleriyle size getiriyor. Evet düşündüğünüzün aksine bir ev hanımı olarak çok rahat bir şekilde kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Öncelikle HSBC bankasının size sunduğu ayrıcalıklı kartlardan bahsedelim. İlk kartımız Advance Kredi kartı. Taksit seçeneği olmayan mağazalarda bile peşin fiyatına 6 takside bölme imkanını size sunmakta. Yapacağınız tek silip 10.000 TL ye kadarki alışverişleriniz de bu 6 taksit imkanından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca internetten yapacağınız her 10 TL üzerindeki alışverişlerinizde %10 indirim fırsatınız var.

Peki bu karta nasıl sahip olabilirsiniz. Öncelikle bir vadesiz hesabınız olmak zorunda. Hemen HSBC bankasından bir hesap açtırıyorsunuz. 3 adet otomatik ödeme talimatı veriyorsunuz. Bu otomatik ödemelerin toplam tutarı 500 TL yi geçmek zorunda. Bu şartlara sahipseniz http://www.hsbc.com.tr/tr/pop_sizi_arayalim.asp?strChannelCD=cWWW&strCreditType=KK&strRef=advancekkhsbca&wt.ac=HBTR_ba_advancekk_hsbca&selected=Advance adresinden Advance kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın HSBC bankasına bizzat kendiniz giderek de başvuruda bulunabiliyorsunuz.

ikinci kartımız HSBC Concept kart. Bu kartta yıllık kart ücreti alınmaz. Taksitlendirme ve Nakit puan kazanma özellikleri bulunmakta. Artı taksit ve öteleme özellikleri de bulunan bu kart sayesinde bir ev hanımı olarak doya doya alışveriş yapabilirsiniz.  http://www.hsbc.com.tr/tr/bireysel/hsbc_advantage/concept.asp adresinden onlıne kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mutfak ihtiyaçlarınızdan okul masraflarına mobilyalarınızdan beyaz eşyalarınıza veya seyahat biletlerinize kadar birçok harcamayı taksitlendirebilirsiniz. Taksitlendirdiğiniz an da hem bütçenizi sarsmaz hem de belkide yıllarca gerçekleştiremediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi sıra gelelim bu kredi kartlarını bir ev hanımı olarak nasıl almanız gerektiğine. Öncelikle HSBC ev hanımlarına kredi kartında kolaylık sağlamakta. Örneğin eşinizin üstünden ek kart çıkartarak dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Lakin siz bu kategoride yer almayabilirsiniz. Eşinize bağlı olmamak veya ayrılma gibi durumlardan kaynaklanan nedenlerle kredi kartınız size ait olması gerekiyorsa öncelikle üzerinize bir mal varlığı olmak zorunda. Eğer kira bedeliniz var ise size gelen HSBC bunu sizin geliriniz olarak belirleyip düzenli gelirinizin olduğunu varsayar. Buda istediğiniz kredi kartının hemen onaylanması anlamına gelmektedir.

advance

Eğer böyle bir imkanınız yok ise o zaman mutlaka HSBC bankasında vadeli veya vadesiz bir hesabınızın olması şart. Böyle bir hesabınız var ise bu hesaplardan otomatik ödeme talimatı vermelisiniz.

Yukarıdaki şartlara uyum sağlıyorsanız hemen size en yakın HSBC bankasına gidebilir dilerseniz internet üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Alışverişte ödeme kolaylığını HSBC sayesinde tadın.

Bu yazımızda HSBC bankasının ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsettik. Kredi kartlarına sahip olmak HSBC bankasının şartları hakkında sizi bilgilendirdik. Konu hakkında herhangi bir sorunuz var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.