Etiket arşivi: hangi şartlarda ev hanımlarına kredi verilir

Ev Hanımına Kredi

Bu yazımızda sizlerle ev hanımına kredi verilir mi? Hangi bankalar bu kredi işlemine olanak sağlıyor? Bu gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Ev hanımı deyince aklınıza ne geliyor? Eminim ki bir çok kişi ev hanımı deyince aklına bir sürü şey geliyordur. Yemek,temizlik,çocuk bakımı,kurallar vs. fakat kimsenin aklına çalışıyor yada bir iş de çalışmak anlamında bir ifade gelmiyordur. Peki bu ev hanımlarına haksızlık değil mi?

Neden ev hanımı deyince özellikle maddi konularda pasif bir insan beliriyor insanların aklında? Çünkü yıllarca maddi konularda yetersiz oldukları işlendiği için. Çünkü yıllarca hiçbir maddi imkanları olmadıkları ve bunu değiştirmek için de herhangi bir girişimde bulunulmadığı için.

Evet yanlış okumadınız yıllarca ev kadınları maddi anlamda muhtaç gözüyle bakıldı. Bir ev hanımına kredi imkanı verileceği kimsenin aklına gelmezdi. Artık bu bir rüya değil. Birçok banka artık ev hanımlarına bu imkanı sunuyor.

indir (1)

Daha önce  kredi amaçlı bankalardan kolay kolay kabul görmeyen ev hanımları artık rahatlıkla kredi çekebiliyorlar. Bunun için birçok banka harekete geçti. Farklı farklı kampanyalarla kendinize uygun dilediğiniz şekilde kredi çekme imkanına artık sizde sahipsiniz.

Eğer hiçbir bankaya borcunuz yoksa ayrıca kredi kartı kullanıyor ve ödemelerini en azından asgari ödemelerini düzenli bir şekilde yatırıyorsanız bu kredileri almanız daha da kolaylaşıyor.

Şimdi size bu fırsatı sunan bankalara bir göz atalım.

Kadınlara özel Şekerbanktan ihtiyaç kredisi 12 ay vade imkanı ile size bir paket sunuyor. Bu paketten yararlanmak istiyorsanız http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/ihtiyackredileri.jsp adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz 444 78 78  çağrı merkezini arayarak veya KREDI boşluk T.C. kimlik nonuzu 1953 e kısa mesaj atarak da size verilebilecek kredi ve vadeleri öğrenebilirsiniz.

Denizbank ev hanımlarına özel kredi başvuruları için https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx adresinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 444 0 800 telefon numarasından ayrıntılı kredi imkanlarını ve KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurularına olanak sağlıyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilir 0850 222 0 600 numarasından telefonla ile kredi kampanyaları hakkında bilgi alabilir KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

Ev hanımlarına Kredi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor size uygun kredileri https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yaparak öğrenebilirsiniz.

İş bankasından kredi çekmek isterseniz https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=HizliKrediAnaSayfa.aspx adresinden web üzerinden onlıne başvuru yapabilir dilerseniz 0850 724 0 724 numaralı telefondan size uygun kredileri öğrenebilir veya NAKIT boşluk T.C. kimlik numaranız boşluk Kredi tutarınızı boşluk aylık net gelirinizi yazıp 4402 ye kısa mesaj olarak göndermeniz halinde size verilebilecek kredinin tutarını öğrenebilirsiniz.

Yapıkredi bankası hızlı kredi sloganıyla rakiplerinin bir adım ötesine geçmeyi hedefleyen bankalar arasında olup dilerseniz https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx web adresinden başvuruda bulunabilir veya 444 0 444 numaralı telefondan yapıkredi hattını arayıp merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilir yada Bireysel boşluk T.C. kimlik numaranızı  boşluk aylık net gelirinizi yazıp 4411 e kısa mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

indir (2)

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi konusu hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını verdik.Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularılarınızı yöneltebilirsiniz.