Etiket arşivi: halkbankası ev hanımlarına kredi kartı

Halk Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda Halk Bankası ev hanımlarına kredi kartı  çeşitlerinden bahsedeceğiz.

Evinizin her türlü ihtiyacını düşünmeden alabileceğiniz fırsatlar Halk bankasında. Yaptığınız harcamalar paraf puan olarak size geri dönmesini istemez misiniz? Bu biriktirdiğiniz puanlarla istediğiniz ürü nü alabilirsiniz. Bir ev hanımı olarak dilediğiniz alışverişi yapabilirsiniz.

Evin tüm alışveriş yükünü taşıyan ev hanımları. Nerede ne kadar indirim var bilir. Harcamalarına ne kadar bütçe ayıracağını bilir. Halk bankası sizin bildiğiniz,araştırdığınız her türlü indirimli ürünü çok daha uygun fiyatlarla size sunar.

Bir düşünün. Buzdolabınız bozuldu ve nakit olarak istediğiniz buzdolabını yeniden alabilecek misiniz? Peki ya size hem indirim yapacak hem puan kazandıracak hem de taksite böldürecek bir fırsattan bahsetseler? İşte bu bir hayal değil. Halkbank ev hanımlarına kredi kartı imkanı sunarak bir çok ayrıcalıklı fırsatlara sahip olmanızı sağlıyor.

parafi_taniyin_paraf

Mobilyalar, beyaz eşyalar ve tatil planları maalesef nakit olarak çok pahalı olduklarından ya ertelenmekte ya da vazgeçilmekte. Halkbank sayesinde aile bütçeniz sarsılmadan istediğiniz ürüne sahip olabiliyorsunuz.

Çocuğunuzun eğitim masraflarından tutunda mutfak masraflarına kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz bu kredi kartları sayesinde. O halde şimdi Halk bankasının size sunmuş olduğu kredi kartlarından bahsedelim.

ilk kartımızın adı paraf kart.  Paraf kartınızı kullandıkça paraf puan kazanırsınız ve bu puanlar bir sonraki alışverişlerinizde para yerine geçer. Yeterli paraf puanı biriktirdiğiniz de istediğiniz ürünü para harcamadan sadece puanlarınızla satın alabilirsiniz. Bu kartın özellikleri henüz bitmedi. Alışverişlerinizde taksit imkanı sunan paraf kart dilerseniz dönem borcunuzu ödedikten sonraki tutarı ayrıca taksitlendirebiliyorsunuz. Dilerseniz borç öteleme yöntemi ile bir sonraki aya borcunuzu öteleyebiliyorsunuz.  Paraf günümden yararlanabiliyorsunuz. Bu paraf günü ayda bir defa, kendinize özel belirleyeceğiniz bir günde, ister %5 indirim, ister artı 4 taksit, ister 2 ay erteleme, isterseniz 5 kat Paraf Para kazanabiliyorsunuz. Üstelik her ay, aynı günde, aynı fırsattan yararlanabilirsiniz. Birikimli vadesiz altın mevduat talimatı verebileceğiniz gibi birikimli mevduat talimatı da verebiliyorsunuz.

Halk bankasının ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden ikincisine geçelim. Parafly kartımızın adı. Bu kart ile taksitli alışveriş yapabilir yaptığınız alışverişlerden paraf para kazanabilir ister bu paraları biriktirip alışveriş yapabilir dilerseniz seyahat hattı aracılığı ile değerlendirebilirsiniz. Parafly da avans para imkanınız bulunmakta. Yaptığınız harcamalarda nakitiniz kalmadığı anda avans paranızdan kullanabiliyorsunuz. Çektiğiniz nakit avansı dilerseniz taksitlendirebiliyorsunuz da.

Halkcard_banner_580x246px-01

Üçüncü ve son kartımızın adı Halk Card. Ücretsiz olan bu kartta dilediğiniz gibi alışveriş yapabiliyorsunuz lakin taksitlendirme seçeneğiniz bulunmamakta. Hesabınızda ki tutar kadar harcama yapabiliyorsunuz. Bu kartta kart aidatı bulunmamakta. Yaptığınız harcamalardan paraf para kazanabiliyorsunuz.

Halkbankasından kredi kartı almak istiyorsanız öncelikle bir hesap açtırmalısınız. Hesap açtırdığınız anda Halk cardınız ücretsiz bir şekilde size teslim edilecek. Bu kartınız ile nakit harcamalarınızı yapabilirsiniz ve iki adet otomatik fatura ödeme talimatı vermelisiniz. Yaptığınız harcamalar ve düzenli ödemeleriniz sonucunda istediğiniz kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Halk bank internetten kredi başvurusuna izin vermediği için size en yakın halk bank şubesine giderek bizzat kendiniz başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu yazımızda Halk bankasının ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından ve kart özelliklerinden bahsettik. Bu karta sahip olmak için neler yapmanız gerektiğini anlattık. Konu hakkında tarafımıza sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorabilirsiniz.