Etiket arşivi: gelir belgesiz kredi

Bankpozitif Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda bankpozitif ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsedeceğiz. Bankpozitif ev hanımlarına nasıl imkanlar sağladığını ve şartları hakkındaki bilgileri sizinle paylaşacağız.

BankPozitifLogo

Ev hanımlarının yaşadığı zorluklardan size uzun uzun bahsetmek isterdim lakin herkes bunun farkında. Evin tüm idaresinin kadında olması ve aynı zamanda maddi yönetimin kadının kontrolünde olması bir ev hanımının ne kadar yetenekli olduğunun bir kanıtıdır. Söz konusu ev hanımlığı olduğu zaman birçok alanda ön plana çıkan kadınlarımız söz konusu kredi olduğunda ise maalesef  pasif bir kısımda kalırlar.

Bankaların gelirlerini gösteren pasta grafiklerini bir düşünün. Bir kısmı potansiyel müşteriler diğer bir kısmı ilerde potansiyel olabilecek öğrenciler ve gençler veya çocuklar nüfusun geri kalanı karanlık bölüm. İşte o karanlık bölüm ev hanımlarına ait.

Bankalar o karanlık bölümü aydınlatma kararı aldı. Bankpozitif de bu bankaların arasında yer almayı tercih etti. Bankpozitif ev hanımlarına kredi imkanını en kolay şekilde size sunuyor.

EVet diğer bankaların aksine şubeye gitmekle falan uğraşmıyorsunuz. NAKIT yazıp boşluk bırakıyorsunuz T.C. kimlik numaranızı yazıp 4465 e sms ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Bankpozitif de diğer bankalar gibi şubeye gitmeye gerek yoktur. Tüm işlemler ya telefon hattı yada internet üzerinden yapılır. Kredi evrakları beyan etmiş olduğunuz eve teslim edilir. Gelir belgesiz ev hanımlarına kredi imkanını bu şekilde size sunuyor. Bu anlayış sayesinde hem zamandan tasarruf ettiğiniz gibi dosya masraf ücreti de alınmıyor.

bankpozitiff

http://www.bankpozitif.com.tr/ adresinden onlıne olarak hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şimdilik iki çeşit kampanya vardır. Gelir belgesiz masrafsız kredi 3000 TL ile 20,000 TL arasında kullanabileceğniz bu kredi ürününde dosya masrafı alınmazken aylık kredi faiz oranı %1,47 olarak belirlenmiş durumdadır.

Gelir Belgesiz ve Düşük masraflı Kredi ise 3000 TL ile 20,000 TL arasında kullanabileceğiniz bu kredi ürününde faiz oranları %1,46’dan başlıyor ve kredi miktarının %1’i komisyon olarak tahsil ediliyor.

Çok fark olmasa da bu iki seçeneğin birinden ev hanımları yararlanabiliyor. 36 aya varan vade imkanları sayesinde sizi zor duruma düşürmeden ödeme yapmanıza imkan sağlıyor. Gördüğünüz gibi Bankpotizif ev hanımlarına kredi başvurusunu bu kadar kolay hale getirerek sizi bir sürü zahmetten de kurtarmış oluyor.

Artık bir ev hanımı olarak tüm belgeler ayağınıza gelerek kredi imkanınızı kullanabilir ve arzu ettiğiniz hayallerinizi hiç zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Gelir belgesi istenmediği için kredi çekmeniz kolaylaşıyor lakin bunun için önemli bir kaç noktayı gözden geçirmeniz gerekmekte.

Daha önce çektiğiniz kredi var ise düzenli ödeme yapmış olmalısınız. Eğer kredi kartlarınız var ise onlarında ödemelerini ( en azından asgari tutarlarını ) zamanında yapmış olmanız gerekmektedir. Bu durumda kredi notunuz yüksek çıkacak ve talep ettiğiniz kredinin ret edilme olasılığı da bulunmayacak. Eğer bu bahsettiğimiz özelliklere sahipseniz hiç düşünmeden bütçenize uygun ödeme seçeneğinizi kendiniz belirleyerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu yazımızda Bankpozitif ev hanımlarına kredi veriyor mu? Şartları nelerdir? Nasıl başvuruda bulunabilir ? Gibi soruların yanıtlarını vermeye çalıştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

 

Gelir Belgesiz Kredi

Bugünkü yazımızın konusu gelir belgesiz kredi nasıl alınır ve hangi bankalar bu kredi imkanını bize sunuyorlar.

indir

Duyduğunuz zaman 2-3 dakika düşünmenize yol açan bir kelime gelir belgesiz kredi. Bu nasıl olabilir yada bankalar bu riski nasıl göze alabiliyor diye düşünebilirsiniz. Bankalar siz tüketicilerini memnun etmek için bir çok yol bulmaya başladı.

Bir ev hanımının geliri olmadığı için eskiden böyle bir konuyu düşünemezlerdi bile. Yada bir öğrenci veya serbest meslek çalışan insanlarımız. İnsanlar arası ayrımın belkide en görünen haliydi kredi çekerken ki yaşadığımız prosedürler.

Gözlerimizi kapatalım ve eskiden yaşanılan zorlukları biraz hatırlayalım. Eğer ev hanımı iseniz bankalarla kredi üstüne bankalarla kolay kolay bir iletişime geçemeyeceğinizi biliyorsunuzdur. İhtiyacınız olan parayı arkadaşlarınızdan isteyerek temin edebilirsiniz ki buda çoğu zaman dostluğunuzun yıpranmasına neden olan davranışlardandır. Mutfağınızı yenilemek veya kendiniz için harcamak yapmak ise sadece bir rüyadan ibaretti.

Peki ya öğrenciler? Ailesi okumak için toplu parayı karşılayamıyorsa okumak bir öğrenci için yeterince zordu. Peki ya part time çalışan öğrencilerimiz onlar taksitle eğitimleri için çekebilecekleri kredileri  ödeyebilirler lakin bankalar onları eskiden dikkate dahi almazdı.

Şimdi durum çok farklı. Tüm bu sorunlar artık geçmişte kaldı. Gelir belgesiz kredi temin eden o kadar çok banka var ki. Artık parasız kalmanız neredeyse mümkün değil. Özellikle serbest meslek sahibi olanlar veya düşük gelirli esnaflar kendi istediğiniz vadelerle kredi çekme imkanınız bulunmakta.

images (1)

Garanti bankası bu konuyla ilgi şöyle bir kampanya başlattı. İlk kredim adındaki bu kampanya, daha önce hiç kredi çekmemişseniz ve ilk kredinizi Garanti bankasından çekerseniz  100.000 TL ye kadar 36 ay vadeli gelir belgesiz ikametgahsız kredi imkanını size sunuyor. Dilerseniz http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/guncel_kampanyalar/ilk_kredim.page adresinden onlıne başvuru yapabilirsiniz.

Odeabank ise PTT ile anlaşmalı olup gelir belgesiz,masrafsız kredi imkanı sunuyor. Kredi PTT den çekip ödemelerini de dilerseniz PTT ‘ye yapabiliyorsunuz.

http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/kampanya/Sayfalar/ptt-subelerinde-de-nakit-hazir-ustelik-tahsis-ucreti-yok-478.aspx adresinden onlıne olarak başvurabileceğiniz gibi dilerseniz NAKIT boşluk T.C. kimlik numaranızı yazıp 8444 ‘e kısa mesaj atarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz bankaların dışında Denizbank, Akbank ve Vakıfbank’da gelir belgesiz kredi vermektedir.

Gelir belgesiz kredi almanın kolay yollarından biride kredi kartı kullanıyorsanız kullandığınız kartların ödemelerinin düzenli yapılıyor olması. Tüm bankalar bu ödemelerin düzenli olmasına göre daha hızlı ve yüksek krediler çıkarabiliyorlar. Düzenli ödemeler ve borcunuzun olmaması halinde kredi siciliniz temiz olacağından işlemlerinizde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Eğer bu istenilen özelliklere sahipseniz nüfus cüzdanınız ve adres kayıt sisteminde adresiniz güncel değil ise elektrik veya su faturası ile şubeye gitmeniz yeterli.

Gördüğünüz gibi gelir belgesiz kredi kullanmak artık çok kolay birçok banka bu konuda çeşitli kampanyalar yapıyor. Eğer ihtiyacınız varsa vakit kaybetmeden yukarıda bahsettiğimiz bankaların ister şubelerine giderek ister kısa mesaj yoluyla başvuruda bulunabilirsiniz. Konu hakkında bize soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum bölümünden tüm sorularınızı tarafımıza iletebilirsiniz.