Etiket arşivi: garanti bankası gelir belgesiz kredi

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle Garanti bankası ev hanımlarına kredi kampanyalarından bahsedeceğiz. Hangi şartlarda bu kredilerden faydalanabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.

Söz konusu ev hanımlarına kredi olduğunda diğer bankaların aksine Garanti bankası bir sürü kampanya ile sizleri memnun etmekte. Şimdi bu kampanyalardan size tek tek bahsedelim.

İlk başta siz ev hanımları için en cazip sayılabilecek kredilerin başında gelen Altın Teminatlı kredi. Bu kredi fırsatı sizin tüm bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak aynı zamanda sizi bekleme veya rededilme olasılığından da uzak tutacak kredidir. Bir ev hanımı olarak sayılamayacak kadar ihtiyacınızı  tek bir kampanya sayesinde hiç zorlanmadan kredi çekerek halledebilirsiniz. Bu altın teminatlı kredi kampanyasında mutlaka altınlarınız olmak zorunda. Zor durum için ayırmış olduğunuz altınlarınızı hiç bozdurmadan sadece teminat göstererek kredi çekebiliyorsunuz. Bu kampanyanın sloganı ise ” Krediniz kesin olarak onaylanır.”

30.000 TL ye kadar kredi çekme imkanınız var ve ayrıca 36 ay vadeli ödeme seçeneği de bulunuyor. Dilerseniz şubeye giderek dilerseniz http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/guncel_kampanyalar/altin_teminatli_kredi.page adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz.

Bireysel krediler başlığı altındaki ikinci kampanya ise ilk kredim. İlk kez kredi kullanacak ev hanımlarına hitap eden bu kredide 100.000 TL ye kadar kredi çekme imkanı ayrıca 36 ay vadeli ödeme seçeneği bulunmakta. Tek istenilen belge ise nüfus cüzdanınız. Yani bankalara hiç borcunuz olmaması lazım ayrıca kredi kartınız var ise en azından asgari ödemelerini düzenli yatırmış olmalısınız. İlk kredim onlıne başvuru için http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/guncel_kampanyalar/ilk_kredim.page linkini tıklamanız yeterli.

Ve bireysel ihtiyaç kredilerinden son oaln Bedavalı kredi.  indirimli faizlere ilave olarak kullandıkları kredi miktarının %20’si kadar %0 faizli, tahsis ücretsiz kredi imkanını Garanti size sunuyor. 50.000 TL ye varan kredilerle 36 ay vade seçenekleri ile hizmetinizde olan bu krediyi almak için mutlaka üstünüze ait bir mal varlığı bulunmak zorunda. Eğer kira alıyorsanız kira bedelini göstermek zorundasınız. http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/guncel_kampanyalar/bedavali_kredi.page linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın garanti bankası şubesine de gidebilirsiniz.

indir

Bireysel kredi istemiyorsanız siz bu krediyi tamamı ile iş amaçlı kullanmak için istiyorsanız Garanti bankası size bambaşka fırsatlarla geliyor. Garanti bankasından ev hanımlarına kredi kampanyalarından biri olan Kadın girişimcilere altın teminatlı kredide yapmış olduğunuz biriktirmiş olduğunuz altınları size en yakın şubeye götürüyorsunuz uzman eksperler tarafından değerleyip gram cinsinden Garanti altın hesabına yatırılıyor ve kredinize teminat sayılıyor. Bunun için size en yakın şubeye gitmeniz yeterli. Şubelerin yerini öğrenmek için http://www.garanti.com.tr/tr/kobi/krediler/kadin_girisimcilere_altin_teminatli_kredi.page linkinden en yakın şubeye tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kobi destekli ikinci kampanya ise işimi kuruyorum destek paketi. İş sahibi olmak isteyen ev hanımlarına harika bir fırsat yine garantiden geliyor.

Yeni işinizi kurarken ihtiyaç duyacağınız yatırım ve sermaye ihtiyacına yönelik her tür finansman için İşimi Kuruyorum Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. Franchise sistemine dahil olurken ödeyeceğiniz giriş bedeli, demirbaş temini ve dekorasyon gibi çeşitli finansman ihtiyaçlarınız için Franchise Giriş Bedeli Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Teknoparkta faaliyet gösteriyorsanız, mobil platformlarda oyun, sosyal medya, finans vb. konularda uygulamalarınızı hayata geçirmeye yönelik her türlü finansman ihtiyacınız için Mobil Girişimci Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Ne kadar ve hangi ödeme koşulları ile bu kredilerden faydalanacağız tamamı ile size kalmış. İşte bu yüzden en yakın garanti bankası şubesine gidebilirsiniz. Yeni girişimciler için el kitabı hazırlayan garanti size iş kurma yolundaki ilk adımlarınıza eşlik ediyor. http://www.garanti.com.tr/tr/kobi/kobilere_ozel/destek_paketleri/isimi_kuruyorum.page girişimci el kitabını bu linkten indirerek tüm sorularınızın yanıtlarına kavuşabilirsiniz.

images

Gördüğünüz gibi garanti bankası ev hanımlarına kredi seçenekleri dur durak bilmiyor. Tek yapmanız gereken hayallerinize garanti bankasını da ortak etmeniz. Bırakın garanti bankası sizin her türlü maddi ihtiyacınızı karşılasın.

İş mi kurmak istiyorsunuz ve sermayeyi nasıl karşılayacağınızı mı bilmiyorsunuz garanti bankasının ev hanımlarına kredi seçenekleri arasındaki girişimci paketlerden yararlanın. Siz iş kurmak isteyin garanti bankası her şey ile ilgilensin.

Bu yazımızda Garanti bankasının ev hanımlarına kredi seçeneklerinden ve kredi alma koşullarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.