Etiket arşivi: garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlerle Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Alışverişlerinizde nakit sıkıntı mı yaşıyorsunuz? İstediğiniz ürünleri kredi kartınız olmadığı için taksitle alamıyor musunuz? Bir ev hanımı olduğunuz için kredi kartı alamıyor musunuz? Artık bu sorularla boğuşmanıza gerek kalmadı. Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından yararlanmaları için birçok fırsat sundu.

Hayalleriniz artık fırsata dönüşüyor. Garanti bankası alışverişlerinizde, harcamalarınızda ve hayallerinizi gerçekleştirmek üzere attığınız her adımda sizinle. Bir ev hanımı olarak ailenizin tüm maddi ihtiyaçlarınızı garanti bankasının yardımı sayesinde bütçenizi sarsmadan sizi zorlamadan karşılayabileceksiniz. Hatta hayalinizde ki  bir tatile gitme ve masraflarınızı taksite böldürerek rahatlıkla ödeme fırsatından yararlanabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Evet geçim yeterince zor iken. Hayatın mücadeleleri ile sürekli boğuşuyorken sevdiklerinizi ve kendinizi unutmayın. Hem kendinize hem de sevdiklerinize istediğiniz hediyeleri alıp mutlu olabilirsiniz. Çocuğunuzun ihtiyaçlarınızı sıkılmadan karşılayabilirsiniz. Evet bu kredi kartlarının kampanyaları sayesinde tatile bile gönül rahatlığı ile çıkabilirsiniz.

bonus_master

Şimdi size fırsat kartlarından bahsedelim. Öncelikle ilk kartımız bilindiği gibi Bonus card. Bu kartla yaptığınız tüm harcamalarınızda bonus kazanabilir biriktirdiğiniz bonuslar ile bedava alışverişler yapabilirsiniz. Yaptığınız her alışverişi takside böldürebiliyorsunuz ayrıca nakit paraya ihtiyacınız olduğunda sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla nakit avans çekebilirsiniz. Bonus Carda başvuruda bulunmak için https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_basvuru_form.page linkine tıklayıp gerekli formu doldurabilir dilerseniz size en yakın garanti bankasına gidebilirsiniz.

İkinci kartımız Altın bonus kartı. Bu kartın özelliği yaptığınız harcamalardan kazandığınız bonusları altın olarak geri almanız. Evet yanlış okumadınız biriktirdiğiniz bonusları atasay mağazalarından gram olarak geri alabilirsiniz. https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/altin_bonus_basvuru_form.page linkine tıklayarak gerekli bilgileri doldurabilir yada başvuru için size en yakın garanti bankasına gidebilirsiniz.

bonus_ailesi_ana_baslik

Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıkları daha bitmedi. Üçüncü kartımızın adı Paracard. Nakit taşımayı sevmeyenler ve taksitli alışverişten yana olmayan için tasarlanan bu kartta avans hesabınız tanımlıysa hesabınızda para olmasa bile avans hesabınızdan harcama yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışverişlerinizden bonus kazanabilirsiniz.  https://isube.garanti.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-tr linkine tıklayarak başvuruda bulunabilir yada size en yakın garanti bankasına gidebilirsiniz.

Bu kartlara sahip olmak için öncelikle Garanti bankasından bir hesap açtırmalısınız. Açtırdığınız bu hesaptan 2 adet otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu şartlara uyuyorsanız istediğiniz kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu yazımızda ev hanımlarına garanti bankasının vermiş olduğu kredi kartlarından bahsettik. Kredi kartının fırsatlarından nasıl yararlanabileceğinizi anlattık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.