Etiket arşivi: finansbank kredi kart başvurusu

Finans Kredi Kart Başvurusu

Bu yazımızda Finans kredi kart başvurusu hakkında bilgileri sizinle paylaşacağız.

Günümüzde neredeyse kredi kartı kullanmayan kalmadı diyebiliriz. Çünkü yaşam pahalı ve her ihtiyacımızı nakit olarak maalesef karşılayamıyoruz. Birçok mağazada yada üründe taksit imkanları sayesinde standart ihtiyaçlarımızı aldıktan sonra büyük ihtiyaçlarımızı alabiliyoruz. Hatta günümüzde standart ihtiyaçlarımız da dahi bütçemizi aşmamak için taksit imkanlarından yararlanabiliyoruz.

Sırf taksitlendirme de değil aslında bizi kredi kartına bağlayan şeyler. Birçok imkan sunulmakta. Peki bu kadar çok bankanın kredi kartları var iken neden finans kredi kart başvurusunda bulunalım diyebilirsiniz.

cardfinans-header

O zaman öncelikle finansbank kredi kartlarının ayrıcalıklarından size tek tek bahsedelim.

CardFinans Nakit, hesabınızdaki para ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve alışverişlerinizde nakit para yerine kullanabileceğiniz bir banka kartıdır. Cardfinans Nakit kart sayesinde yaptığınız alışverişlerden parapuan kazanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlere taksit imkanı da sunan bu kartta diğer bankalara ait ATM lerden de paranızı çekebilirsiniz. En acil anlarda finansbank ATM veya şubesini aramaya gerek kalmayacak.  https://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/hizli-kart-basvurusu.aspx?ref=WEB_finansbank adresinden cardfinans Nakit kart başvurunda bulunabilirsiniz.

Taksit seçeneği olmayan mağazalarda bile taksitlendirme imkanına sahip olabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan kazanacağınız parapuanlar ile dilediğiniz havayolu şirketinden bedava uçak bileti satın alabilirsiniz. Nakite ihtiyacınız olduğu anda taksitli nakit avans seçeneğinden yararlanabileceğiniz bu kartta asgari ödeme tutarınızı ödedikten sonra geriye kalan borcunuzu yeniden taksitlendirebilirsiniz.

http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/hizli-kart-basvurusu.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Üçüncü  seçeneğimiz ise Fix Card. Bu kartta kart bedeli yok aynı zamanda hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini tek kartta toplanmış. Böylece her işleminizi tek bir kart üzerinden yapabilirsiniz. Temassız özellik sayesinde 50 TL nin altındaki alışverişlerde  kartınızı okuyucuya yaklaştırarak anında gerçekleştirebilirsiniz. http://www.fixcard.com.tr/?ref=WEB_finansbank adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer Kartımızın adı CardFinans GO. Bu kart 18-26 yaş arasındakiler için tasarlanmıştır. Her ekstrende minimum ödeme tutarını ödedikten sonra kalan borcun 150 TL sine kadar alışveriş ve nakit avans faizi işlemiyor. Üstelik eğer dönem borcunu ödediysen 150 TL ye kadar faizsiz nakit avans çekebiliyorsunuz.  Finans kredi kart başvurusu için  https://forms.cardfinansgo.com.tr/hemen-basvur/default.aspx?ref=WEB_KBA adresinden go kart sahibi olabilirsiniz.

Finansbank, hemşireleri de unutmadı. Finanstan Hemşire kart sayesinde hemşire ve ebelerimiz birçok ayrıcalıktan yararlanabiliyorlar. Yıllık kart ücreti ödemeyeceğiniz bu kart sayesinde S-posta, temassız özellikle anında ödeme kolaylığı, harcama uyarı servisi gibi bir çok özellikleriyle sizin hayatınızı kolaylaştırır ayrıca kuru temizleme hizmeti, sosyal asistan, acil asistan gibi birçok ayrıcalıklarla hayatınıza keyif katar. Bu karta sahip olmak istiyorsanız https://www.clubfinans.com.tr/hemsire/hemen-basvur/ linkine başvurmanız yeterli.

Finansbank doktorlarımızın önemini biliyor ve onları adeta özel olduklarını bir kez daha hissettirecek olan ClubFinans Doctors kartı size sunuyor. ClubFinans Doctors ile Atatürk havalimanında hızlı geçiş Primeclass CIP Servis, özel şoförlü araç, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme, çok özel fiyatlarla özel şoför, yurtdışı ve İstanbul havalimanları duty free alışverişlerinde 3 taksit, uçak bileti alımlarında 3 kat değerli ParaPuan gibi birçok ayrıcalık size sunuluyor. Doktor sanız ve size özel bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız https://www.clubfinans.com.tr/doctors/size-ulasalim/ linkinden finans kredi kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şimdi Finansbank ayrıcalıklarının keyfini emeklilerin çıkartması için size sunulan CardFinans Emekli kartına mutlaka sahip olmalısınız. Market harcamalarında indirim imkanı sunan bu kart ayrıca eczanelerde de indirim imkanından yararlanabilmekte. Ayrıca CardFinans Emekli sahipleri, eğitim ve sağlık programlarına dahil olarak, 1 yıl boyunca, CardFinans üye işyeri olsun ya da olmasın, bu kartlarıyla tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri tek çekim eğitim ve sağlık harcamalarını her bir sektör için aylık 8 TL ücret karşılığında, vade farksız 3 taksitte ödeme imkanınız bulunmakta.

cardfinans-emekli-header

Gördüğünüz gibi Finans kredi kartlarına başvuru yapıp sizde size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size verdiğimiz linklerden başvuru yapmanız. Yaşamınız her alanında Finansbank’ın indirimleri ile renk katın. Sürpriz hediyeleri ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Bu yazımızda Finansbanktan kredi kartlarını tanıttık ve kredi kartlarına başvuru imkanlarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.