Etiket arşivi: finansbank ev hanımlarına kredi kartı

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı verir mi? Finansbank ev hanımına kart için neler istiyor? Finansbank’tan ev hanımlarına kefilsiz kredi kartı veriyor mu?

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlerle finansbank ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsedeceğiz.

Finansbank ev hanımlarına kolaylık sağlamada rakip tanımıyor. Bir ev hanımının her türlü ihtiyacında anında finansbank yanında.  Bir ev hanımı olarak söz konusu alışveriş olduğunda kolaylık sağlayan nadir bankaların arasındadır finansbank.

Ev hanımlarının en sık yaşadığı sorundur istediği ürünü alamamak. Nakit biriktireceklerinde istedikleri ürünün tükenmesinden tutunda acil başka ihtiyaçların çıkmasıyla sürekli ertelenen hayalleri vardır. Sanılanın aksine ev hanımları alışveriş yaparken kendilerini kaybetmezler çünkü kendi bütçelerini de ailesinin bütçesini de en iyi bilen dengeleyen onlardır. Ev hanımları alışverişte fazla vakit geçirir çünkü hangisi hem ucuz hem kalitelidir hangi ihtiyaç indirime girmiştir bunları bilirler takip ederler ve alışverişleri bu yüzden uzun sürer.

Bunu bilen finansbank ev hanımlarına kredi kartı imkanını sundu. Üstelik bir çok özellikli kartlarla aynı fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz da. Evet yanlış okumadınız finansbank ev hanımlarına kredi kartı imkanı veriyor. Öncelikle bunu size hangi şartlarda verdiğinden bahsedelim.

Öncelikle kocanızın gelir belgesi gerekmekte. Eşinizin kefil olduğu ve gelir belgesine göre limiti ayarlanan ve adınıza düzenlenen kredi kartlarından faydanalabilirsiniz. Eğer ölüm ayrılık gibi durumlarda kendinize ait bir kredi kartı istiyorsanız veya eşiniz çalışmıyor ise sizin üstünüze mal varlığınız bulunmalı. Eğer üstünüze ait mal varlığından bir ev var ise ve bu evden bir kira geliri elde ediyorsanız finansbank bunu sizin gelir belgeniz olarak kabul eder. İstediğiniz kredi kartı anında onaylanır.

Eğer yukarıdaki şartlara sahip değil iseniz mutlaka bir vadesiz hesabınız olmalı. Yüklü miktarda paranız var ise vadeli hesaba yatırarak da kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Daha düşük miktarda bir nakit paranız var ise vadesiz hesabınıza yatırıp iki adet otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu işlemlerden üç ay sonra kredi kartı başvurusu yapmalısınız böylece kredi kartı talebiniz onaylanacaktır. Bu üç ay boyunca hesaplarınızda herhangi bir aksilik olmamalı.

tüm bu şartlara sahip iseniz şimdi size kredi kartlarımızı tanıtalım. Finansbankın ev hanımlarına sunduğu kredi kartı seçeneklerine bir göz atalım.

internettenalisverisbant

Öncelikle Finansbankın banka kartından başlayalım. Bu banka kartından yapacağınız işlemler daha sonra istediğiniz kredi kartı almanıza kefil sayılacak işlemlerdir. ardFinans Nakit, hesabınızdaki para ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve alışverişlerinizde nakit para yerine kullanabileceğiniz bir banka kartıdır. Cardfinans Nakit kart sayesinde yaptığınız alışverişlerden parapuan kazanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlere taksit imkanı da sunan bu kartta diğer bankalara ait ATM lerden de paranızı çekebilirsiniz. En acil anlarda finansbank ATM veya şubesini aramaya gerek kalmayacak.  https://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/hizli-kart-basvurusu.aspx?ref=WEB_finansbank adresinden cardfinans Nakit kart başvurunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda en yakın finansbank şubesine giderek bizzat bir hesap açtırıp gerekli başvuruları yapmanızı tavsiye ederiz. Böylece kredi kartınızın limitini sizin ayarlama ihtimaliniz olacaktır.

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı seçeneğindeki ikinci kartımız CARDFİNANS.

Taksit seçeneği olmayan mağazalarda bile taksitlendirme imkanına sahip olabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan kazanacağınız parapuanlar ile dilediğiniz havayolu şirketinden bedava uçak bileti satın alabilirsiniz. Nakite ihtiyacınız olduğu anda taksitli nakit avans seçeneğinden yararlanabileceğiniz bu kartta asgari ödeme tutarınızı ödedikten sonra geriye kalan borcunuzu yeniden taksitlendirebilirsiniz.

http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/hizli-kart-basvurusu.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Üçüncü ve son seçeneğimiz ise Fix Card. Bu kartta kart bedeli yok aynı zamanda hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini tek kartta toplanmış. Böylece her işleminizi tek bir kart üzerinden yapabilirsiniz. Temassız özellik sayesinde 50 TL nin altındaki alışverişlerde  kartınızı okuyucuya yaklaştırarak anında gerçekleştirebilirsiniz. http://www.fixcard.com.tr/?ref=WEB_finansbank adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın finansbank şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

fix-card-view

Bu yazımızda Finansbank kart seçeneklerinden bahsettik. Bir ev hanımı olarak Finansbank kredi kartlarına nasıl sahip olabileceğinize dair bilgi paylaşımında bulunduk. Konu hakkında bize sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı verme konusunda en pozitif bankalardan birisi olarak duyuluyor ve biliniyordu.

Öyle ki ev hanımlarına en kolay kredi kartı veren banka ünvanını da eline geçirmiş bulunuyordu. (Biz de bu özelliklerinin doğruluğunu kanıtlar nitelikte cevaplar aldık, Finansbank’tan.)

Biz de bu ön bilgiler ile bu bankanın (CardFinans olarak da biliniyor. Banka kartı ve kredi kartı işlemlerini bu isim ile gerçekleştiriyorlar) şubelerinden bir tanesine giderek, ev hanımlarına kredi kartı verme konusundaki tavırlarını incelemek istedik.

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar, sitemizde detaylı olarak incelenecek şeklindeki duyurumuzu daha önce de yapmıştık.

Yeni açılan bir Finansbank şubesine gittik. İçeriye girdik ve güleryüzlü bir güvenlik görevlisi karşıladı bizi.

– Buyrun nasıl yardımcı olabilirim?
Ev hanımlarına kredi kartı ya da kredi başvurusu yapılabilir mi?
– Dilerseniz kartlar ve krediler ile ilgilenen arkadaşlarımız sizlere yardımcı olsun. Dedikten sonra bizi yetkililere yönlendirdi.

Süslü püslü bir bankacı vardı, ona gitmektense daha sade giyimli duran bir bankacıya gitmeyi uygun gördüm ve ona doğru yöneldim.

Ancak süslü bankacı, arkamdan seslenerek “O arkadaşların işleri var, dilerseniz ben yardımcı olmaya çalışayım” dedi.

Ben ev hanımlarının kredi kartı başvurusu yapma durumunu soracakken, yanlışlıkla aramızda şöyle bir diyalog yaşandı:

Ev hanımlarının kredi alması mümkün mü acaba?
– Hayır. Maalesef.
– Hiçbir şansları yok mu peki?
– Hayır, maalesef.

Tam hayal kırıklığın uğramışken “Peki kredi kartı almaları da mı mümkün değil?” diye sorarak, asıl konuya gelebildim.

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı veriyor mu?

Tam bu anda, yandaki diğer çalışanlar cevap verdiler. Finansbank olarak ev hanımlarına kredi kartı verebiliyoruz, dediler.

Card finans go kredi kartı

Herhangi bir kefil de istenmediğini eklediler. Bunun için yapması gerekenin sadece kredi kartı başvurusu olduğunu dile getirdiler. Kefilsiz olması da şartlar konusunda elinizi rahatlatıyor.

Kefilsiz kredi kartı olması ve herhangi bir gelir belgesi istenmemesi de ekstra bir avantaj olarak önümüze çıkıyor. Böylece çalışmayan ev hanımları da Finansbank’tan kredi kartı başvurusu yapabiliyorlar.

Başka bankalardan da kredi kartına sahip olan bayanların kart çıkarma ihtimali daha da kolaylaşıyor.

CardFinans’ın ev hanımlarına verdiği kredi kartının limiti ne kadar?

Başlangıç için ev hanımlarına 1000 liralık kredi kartı veriliyor. Bu da birçok ev hanımı için yeterli bir miktar diye düşünüyoruz.

Peki ev hanımlarının kredi kartlarının limitini yükseltmeleri mümkün mü?

Finansbank kredi kartı

Kredi kartı limitini yükseltmek için ise ekstra bir gelirleri varsa, bunu bildirmeleri ve belgelemeleri isteniyor. Böylece 1000 lira limitli kredi kartlarının limitlerini daha da artırabiliyorlar. Düzenli ödemeler ile daha kolay limit artırımına da gidilebiliyor.

Finansbank’ın bireysel kredi kartlarının özel isimlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • CardFinans
  • Ortak Markalı Kartlar
  • ClubFinans (Geliri yüksek olan müşterileri özel şoförler, havaalanı karşılama gibi ayrıcalıklı hizmetlerin sunulduğu kart)
  • ClubFinans Doctors (Doktorlar için ayrıcalıklı hizmetlerin olduğu kart)
  • Hemşire Kart (Hemşireler için)
  • CardFinans GO (Genelde üniversite öğrencileri için sunulan kredi kartı)
  • Fix Card

Ev hanımları, özel kartların dışındaki kredi kartları için başvuru yapabilmektedir.

Eğer eşinizin üzerine kayıtlı bir kredi kartınız varsa Finansbank’tan, bu karta bağlı ek kart başvurusu da yapabiliyorsunuz

Cardfinans internetten kredi kartı başvurusu için hangi bilgileri istemektedir?

İsim, soyisim, cep telefonu numarası, e-posta adresi, TC kimlik numarası (varsa diğer telefonu) ve başvurulmak istenen kart çeşidi seçilerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurumu sonucunu nasıl sorgularım?

Kredi kartı başvuru sürecinizi ve sonuçlarınızı, ya bankanın internet sitesinden ya da telefon (0850 220 0 900) ile arayarak sorgulayabiliyorsunuz.

Sonuç olarak;

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında, kefil istemeyen bankalar arasında. Ev hanımlarına en kolay kredi kartını veren banka şimdilik Finansbank olarak görülüyor.

Finansbank, ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasından, en önde giden banka olarak görünüyor. Bankanın, kefilsiz kredi kartı vermesinden dolayı, sadece ev hanımları için değil çalışmayan ya da işsiz olan kişilere de kredi kartı alma fırsatı doğmaktadır.

Bu konu ile bağlantılı olarak, ev hanımlarına kredi kartı başlıklı yazımızı okuyarak, bankaların genel tutumunu da inceleyebilirsiniz.