Etiket arşivi: ev hanımlarına ziraat bankasından kredi kartı

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda Ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Ev hanımlarının en çok yaptığı şey alışveriştir. Nakite sıkışan ev hanımlarının çaresizliğine ziraat bankası derman olarak bir sürü kredi kartı ayrıcalığı ile geldi. İhtiyaçlar bitmez nakit biter alışverişinizin yarım kalmaması ihtiyaçlarınızı sizin bütçenizi sarsmadan alabilmeniz için ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatı sundu.

Evin tüm maddi idaresi ev hanımında iken, ev hanımlarına kredi kartı verilmemesi çok manidardır. Evet düzenli bir gelirleri olmadığı için bir çok banka bu riske girmemektedir. Bu alışverişlerin neredeyse tamamını ev hanımlarının yaptığı düşünülürse ki öyle, bankaların ev hanımlarını potansiyel müşteri olarak tanımlamaları gayet normal. Bu potansiyel müşterileri kendi müşterileri haline getirecek olan fırsatları sizi ziraat bankası sunuyor.

ziraat_maximum_kredi_kartlari

Şimdi önce merak ettiğiniz konuya ilk cevap verelim bu kartların özellikleri neler? işte Ziraat bankasının ilk kartı Ziraat maximum kredi kartı. Bu kart ile yaptığınız alışverişlerden maxi puan kazanabilir bu puanlarla alışveriş yapabilirsiniz. Maximum üye kuruluşlarından alışveriş yaptığınız anda indirimler kazanabilirsiniz. Yaptığınız harcalamaları taksite böldürerek aile bütçenizi sarsmadan istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Minimum faizlere sahip bu kartımızda 50 TL nin altındaki alışverişlerinizde temassız özelliğinden yararlanıp şifresiz alışveriş yapma imkanınız bulunmakta. 15 yaşından büyük istediğiniz kişiye ek kart çıkartabilirsiniz. Peşin harcamalarınızı 9 aya varan vade imkanları ile taksitlendirebiliyorsunuz. 250 TL ve üzeri harcamalarınızı 444 00 00 numarasını arayarak yada internet bankacılığından taksitlendirme yapabilirsiniz. http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/Hakkimizda/Pages/EnYakinZiraat.aspx adresinden size en yakın şubeyi öğrenip başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci kartımızın adı Ziraat Kredi kartı. Bu kartla tek sefer taksitsiz alışveriş yapabilir aynı zamanda nakit avans için kullanabilirsiniz. Kart aidatı alınmayan bu kartta dönem borcunuzu ödedikten sonra kalan borcunuzu kredilendirme fırsatınız bulunmakta. http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/Hakkimizda/Pages/EnYakinZiraat.aspx adresinden size en yakın şubeyi öğrenip başvuruda bulunabilirsiniz.

Üçüncü kartımız bankkart. Bu kartın en önemli özelliği üstünüzde nakit taşımanıza son verecektir. Dilediğinzi ATMlerden bakiyenizi öğrenebilir,para çekebilir dilerseniz diğer hesaplarınızdan bu kartınıza para havale edebilirsiniz. 50 TL nin altındaki alışverişlerinzide şifresiz alışveriş özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kredili Mevduat hesabınızdan acil durumlarda nakit çekebilir ve yaptığınız alışverişlerin ödemelerini öteleme seçeneği ile bir sonraki aya öteleyebilirsiniz. Bu karta sahip olmak için 444 00 00 numarasından  başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Ziraat bankasını öğrenerek başvuruda da bulunabilirsiniz.

temassiz-bankkart

Ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı başvurularını ancak şubeye bizzat geldiğinizde kabul etmektedir. Bu yüzden size en yakın ziraat bankası şubesine gidin ve istediğiniz kart için başvuruda bulunun. Alışverişlerinizde kredi kartı ile taksit yaparak kolay ödeme fırsatından sizde yararlanın.

Şimdi bu kredi kartlarına sahip olmak için öncelikle üstünüze bir mal varlığı bulunmalı. Bu mal varlığından alınan bir kira ücreti var ise bu sizin aylık geliriniz kabul edilecek ve hemen kredi başvurunuz onaylanacaktır. Bu özelliklere sahip değilseniz mutlaka ziraat bankasından bir hesap açtırmanız gerekmekte. Bu hesabınızdan bir otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu ödemeler düzenli olduğuna kanaat getirildiğinde size kredi karı verilecektir.

Bu yazımızda Ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Bir ev hanımı olarak bu fırsatlardan nasıl yararlanabileceğinize dair bilgileri sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz.