Etiket arşivi: ev hanımlarına world card

Yapı Kredi Bankası Ev Hanımları Kredi Kartı

Bu yazımızda Yapı Kredi bankası ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Doya doya alışveriş mi yapmak istiyorsunuz? Alışveriş yaparken bütçenizi sarsmak istemiyorsanız ve topladığınız puanlarla para harcamadan alışveriş yapmak istiyorsanız yapı kredi bankasını tercih etmelisiniz. Bir ev hanımı olarak kredi kartı ayrıcalıklarından artık sizde yararlanabiliyorsunuz. Yapı kredi bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatı sunuyor.

Eşinize veya ailenize bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz o halde yapı kredi bankasının ayrıcalıklı kartları ile alışveriş yapın. Böylece hem istediğiniz hediyeyi alıp kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edin hem de nasıl ödeyeceğinizi kara kara düşünmeyin. Bu şartlarda geçim yeterince zor iken mutlaka bir bankanın desteğine ihtiyaç duyuyoruz.

Taksitli alışveriş yapma imkanı sunan bir banka sayesinde tüm ihtiyaçlarımızı rahatlıkla alabiliyoruz. Kartlarımızdan başlayalım.

kredi-kartlari-banner

Yapı kredinin ilk ve en tanınmış kartı diyebiliriz onun için. World kart. Harcama yaptığınız kadar size bonus kazandıran kazandığınız bonuslar ile bedava alışveriş imkanı sunan kartlardan biridir. Yaptığınız alışverişleri peşin fiyatına 9 takside bölen kartın diğer bir özelliği de  taksitli nakit avanstır. Çektiğiniz nakit avansı dilerseniz 5 dilerseniz 9 takside de böldürebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız world cardlarla emekliliğinize de katkıda bulunabilirsiniz. Dilerseniz puanlarınızla World cepten dakika yükletebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız ister peşin ister taksitli alışverişlerinzde taksit erteleme seçeneği de bulunmakta. Bu seçenek sayesinde 3 ay borcunuzu erteleyebiliyorsunuz. 4. ay ödemeye başlayabilirsiniz.  Kredi kartınız ile ödeme talimatı verdiğiniz anda kredi kartı yıllık ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

WORLDWEB yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranız ile 4421 E göndererek kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/worldcard/ linkinden world karta başvuruda bulunabileceğiniz gibi size en yakın yapı kredi şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

world_kartlar

Yapı kredi ev hanımlarına kredi kartı fırsatının ikincisinden bahsedelim şimdide.  Adios kart ile yaptığınız alışverişlerden biriken puanlar ile seyahat etme imkanınız bulunmakta. Yapacağınız her peşin alışverişi takside böldürebiliyorsunuz. Örneğin 2.000 TL lik alışverişinizi 12 ay vade %1,23 faiz oranı ile ödeme imkanı sunan adios kartta dilerseniz 5.000 TL veya 12.000 TL ye kadar olan alışverişlerinizi 24 ay vade %1,2 faiz oranı ile geri ödeme fırsatınız bulunmakta. Dilerseniz bu karttan nakit avans çekebiliyorsunuz. Çektiğiniz nakit avansı ister direk ister taksitle geri ödeme imkanınız da bulunmakta. 50 TL nin altındaki tüm alışverişlerinizde temassız özelliğinden yararlanarak şifre girmeksizin alışveriş yapabiliyorsunuz. Evet bu kartta da erteleme özelliği bulunmakta. Yaptığınız alışverişin ödemesini 3 ay erteleyebiliyorsunuz. Buda sizin yaptığınız harcamaların ekonomik bütçenizi sarsmayacağı anlamına gelmektedir.

Üçüncü ve belkide ev hanımları için en cazip kartlardan biri olan taksitçi kart. 100 TL ve üzerindeki tüm peşin işlemlerde ekstradan taksitlendirme yapabiliyorsunuz. Hesap özetinize ekstradan 3 taksit imkanı sunan bu kart sayesinde dilediğiniz ürünü hiç düşünmeden alabilecekseniz. Tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir kart olan taksitçi kart sayesinde bütçenizi aşmadan dilediğiniz ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Bu kartta da nakit avans, taksitli avans, temassız özellik bulunmaktadır.

Peki yapı kredi ev hanımlarına kredi kartlarından birine sahip olmak için yapmanız gerekenlerden bahsedelim şimdide.

Öncelikle bir yapı kredi hesabınız olmak zorunda. Bu hesabınızdan 2 adet faturanızı otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. ödemelerinizde bir aksaklık tespit edilmediği anda istediğiniz kredi kartına sahip olabilirsiniz. Eğer daha hızlı bir şekilde kredi kartına sahip olmak istiyorsanız üstünüze kayıtlı bir mal varlığınız olmalı. Bu mal varlığınızdan gelen herhangi bir kira bedeli var ise bunu yapı kredi bankasına bildirdiğiniz anda sizin düzenli geliriniz olduğuna kanaat getirileceği için dilediğiniz kredi kartına anında sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle yapı kredi bankası ev hanımlarına kredi kartı fırsatlarından bahsettik. Bu kartlara sahip olmanız için yapmanız gereken işlemler hakkında bilgiler paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.