Etiket arşivi: ev hanımlarına maximum kart

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımzıda İş bankası ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden ve şartlarından bahsedeceğiz.

logo_ib

Bir ev hanımı olarak çoğu zaman yüksek miktarda nakit bulundurmakta zorlandığınız zamanlar olabilir. Yüksek tutarda bir ürünü taksitli almak istiyorsunuz lakin bunun için birçok yer ya senet yapıyor yada kredi kartı istiyor. Eğer kredi kartınız yok ise ihtiyacınız olduğu ürünü ya alamıyor ya da tutarı kadar nakit biriktirmek zorunda kalıyorsunuz. Bu hem sizin hemde ailenizin ekonomik durumunu zorlayan anlardan bir tanesidir.

Diğer açılardan bakacak olursak bir hediye almak istiyorsunuz tutarı istediği kadar yüksek olsun taksit seçeneği olduğu anda sıkışmadan ödeyebileceğinizi biliyorsunuz. Lakin kredi kartınız yok ise birçok ürün ve kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

İş bankası günlük hayatınızda yapacağınız alışverişlerde veya kredi kartından nakit çekimlerde diğer kartlara oranla çok uygun faiz oranları ile size kredi kartı sunuyor.

Evet iş bankası ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsedelim şimdi. Hangi kartlara sahip olabiliyor ev hanımları ve bu kartların avantajları neler?

Maximum kartlar

İlk kart herkesin bildiği Maximum kart. Bu maximum kartın kendi içinde birçok çeşidi vardır. Maximum kartın en güzel özelliği nakit ihtiyacınızı anında karşılaması ve 9 ay vadeli eşit taksitlerle geri ödeme imkanı size sunması. Ayrıca bu kredi kartınızla atmlerden vadesiz hesabınıza da ulaşabilir para yatırma veya çekme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

08 0850 724 0 724 numaralı Telefon ile başvuru yapabileceğiniz gibi  bankamatiklerden ya da size en yakın İş Bank şubelerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Aidatsız Maximum kredi kartı ise ikinci kartlar arasındadır. Yıllık aidat ücreti ödemeyeceğiniz bu kredi kartından da nakit çekim ve ATM kartı yerine kullanma özelliklerinize sahipsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=35 internet üzerinden maximum karta başvuru yapmak istiyorsanız bu linkten yapabilirsiniz.  Ayrıca maximum Aidatsız Kart için AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4402’ye SMS ileterek başvurabilirsiniz.

İkinci listede ki kart MaxiPara kartlarıdır. Bu kartlar bir ev hanımı için tam ideal özelliklerde düzenlenmiş diyebiliriz. Eğer harcamalarınızda fazlaya kaçmaktan korkuyorsanız veya limiti kendiniz belirlemek istiyorsanız bu kart tam size göre. Bu kartta yüklediğiniz tutar kadar alışveriş yapabiliyorsunuz. Yaptığınız alışverişlerden puanlar kazanabilirsiniz. Kartınıza dilediğiniz zaman yeniden para yükleyebilirsiniz. Yada düzenli ödeme talimatı bile verebilir böylece kendi istediğiniz ölçülerde harcama yapabilirsiniz. MaxiPara kartlarına size en yakın iş bankası şubelerinden başvuru yapabiliyorsunuz.

Şimdi bu kredi kartlarından birine sahip olmak için öncelikle iş bankasında vadesiz bir hesap açtırın. Kredi kartı vermeden önce son 3 aylık hesap hareketlerine bakıldığı için söz konusu hesabınızda para yatırma ve çekme işlemlerinin olması hesabınızın faal olduğunu gösterecektir. Bu da size kredi kartının onaylanmasına yardımcı olur. Ayrıca elektrik su gibi faturalarınızdan en azından 2 tanesini otomatik ödeme talimatı verin.

Ayrıca üstünüze ait herhangi bir gelir var ise mesela kira bedeli gibi bu sizin için düzenli gelir olarak gözükecektir Bu durumda kredi kartı almanız oldukça kolaylaşır. Dilerseniz kefil de bulabilirsiniz. İş bankası ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinde size kolaylık sağlamakta.

Bu yazımızda İş Bankası ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsettik. İş bankasının sunmuş olduğu kartları alma şartları hakkında sizi bilgilendirdik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.