Etiket arşivi: Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankaların detaylı incelenmesi ve bankaların bu konudaki tavırları nedir? Ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileridir?

Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularını nasıl ve nereden yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

ass

Bildiğiniz gibi ev hanımları kredi konusunda fazlasıyla mağdurdu. Düzenli bir gelirlerinin olmayışı ve sigortalarının da olmaması nedeniyle bankalar söz konusu ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularını kesinlikle onaylamıyorlardı.

Bir ev hanımının kredi çekemiyor oluşu aslında hem bankaları hemde ev hanımlarını olumsuz etkiliyordu. Onlar potansiyel olabilecek müşterilerini kaçırıyor ev hanımları ise ihtiyaçlarına bir çözüm bulamıyorlardı. Kimi zaman borç alan ev hanımları kimi zamansa çaresiz kalabiliyorlardı.

Tabi ki artık durum değişti ve ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularında bulunabiliyorlar. Bunun için birçok banka kampanyalar başlattı. En az çalışanlar kadar güzel fırsatlar artık siz ev hanımlarına da hitap ediyor.

Bir düşünelim. Artık bir ev hanımı olarak evinizdeki mobilyaları değiştirmek istiyor ve taksitle ödemek mi istiyorsunuz ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyorsunuz. Yok evinizi mi dekore edeceksiniz yine ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabiliyorsunuz. Bir ev hanımı olarak hayallerinizi artık gerçekleştirmeniz mümkün.

Şimdi sizlerle bu bankaların isimlerini ve başvuru adreslerini paylaşacağız.

Bankpozitif sanal bir banka olduğu için en hızlı kredi veren bankalar listesinde. Bu yüzden bu bankaya onlıne olarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir.Ev hanımı kredisi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor. Sanal banka olduğu için en hızlı kredi veren banka ünvanına sahip oldu.  uygun krediler için https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank içinse https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx web adresinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

ING bankın minik kredi kmapanyalarından yararlanabilirsiniz.ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dİlerseniz KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

TEB Bankası pratik kredi adı altında ev hanımlarına kredi imkanı sunuyor. http://www.teb.com.tr/sizin-icin/pratik-kredi/ adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz.

Şekerbank ev hanımlarına ihtiyaç kredisi çok uygun vade ve faiz oranlarıyla size bir paket sunuyor. Dilerseniz http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/kredibasvurusu.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabilir dilerseniz ATM lerden başvurabileceğiniz gibi 4447878 telefon numarasından da başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank ev hanımlarına gelir belgesiz kredi imkanı sunuyor. %1,23 ten başlayan faiz oranları ve uygun vadelerle size bu imkanı sunan finansbank için http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/finansbank-ihtiyac-kredisi.aspx?ref=finansbanksearch&searchKeyword=gelir%20belgesiz adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi artık birçok banka ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veriyor. üstelik tahmin ettiğinizden daha uygun vade ve faiz oranlarıyla. Tabi ki bu bankaların da şartları var. Ev hanımlığından önce bir iş hayatınız var ise o zaman çalıştığınız bankalardan kredi çekmenizi tavsiye ederiz. O zamanlar kullanmış olduğunuz kredi var ise ve düzenli ödemişseniz veya kredi kartınızın en azından asgari tutarlarını dahi düzenli ödemiş iseniz ev hanımlarına ihtiyaç kredisi almanız çok kolay olacaktır.

as

Lakin bu şartlara sahip değilseniz öncelikle üstünüzde bir mal varlığı var mı o sorgulanmakta. Eğer mal varlığınız var ise kredi çekebiliyorsunuz. Yok ise kredi notu yüksek bir kefil bulmanız gerekmekte. Buda kredilerini düzenli ödeyen ve kredi kartların ödemelerini geciktirmemiş bir kişi anlamına gelir. Bu şartları sağladığınızda kredi çekebiliyorsunuz.

Yukarıda size ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvuru adreslerini paylaştık. Fakat önerimiz şubelere bizzat kendiniz gitmeniz. Bu sizin kendinizi daha iyi ifade etmeniz için büyük bir fırsattır. Aynı zamanda size uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularını nasıl ve ne şekilde yapmaları gerektiğinden bahsettik. Bankaların web adreslerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi

Bu yazımızda ev hanımlarına ihtiyaç kredisi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Ev hanımları ihtiyaç kredisi alabilir mi ? Hangi bankalar buna fırsat sunuyor gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.

Zaman sürekli akıyor. Bu akıntıda yetişen bir genç kız ya meslek sahibi olup iş hayatına atılıyor yada ev hanımı olmak zorunda kalıyor. Belki genç kız iken bir çok kadın çalışan bir kişi iken evlenip de çocuk sahibi olduğu andan itibaren bir kısmı  çocuğunun büyümesine eşlik etmek için ev hanımı olmayı tercih ediyor.

Bide bu duruma bankaların gözüyle bakalım. Aktif olan müşteriler zamanla azalıyor ve pasif müşteriler çoğunluğa geçiyor. Yaşamın döngüsü gereği özellikle kamu yada devlet dairesinde çalışmayanların birçoğu hamileliğinden itibaren iş yaşamlarına veda ediyorlar. Yada özel sektörde boşalan yere her daim yenisi geleceği için doğumdan sonra iş bulmakta zorlanan kadınlarımız iş hayatını bırakabiliyor.

betül

Ama aktif iş hayatı boyunca bankalarla çalışmış olan kredi kartı olan ve bu kartların en azından azamisini düzenli yatıranlar için iş değişiyor. Bankalar zamanında aktif olan kadınların ev hanımı olduktan sonra da potansiyel müşterileri gözüyle bakmaya başladı. Çalışmış iken kredi çekmiş ve düzenli ödemişseniz bu sizin için mükemmel bir artı.

Evet artık ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veren bankalar var. Kendi müşteri portföylerinden dışarı çıkarak ev hanımlarını da potansiyel müşterileri haline getirmeyi hedefliyorlar. Birçok ev hanımının merakla beklediği bu fırsatı artık birçok banka sunuyor.

Peki ama şartları?

Yukarıda belirttiğimiz gibi zamanında kredi çekmiş ve düzenli ödemişseniz kredi kartlarınızın en azından asgari ödemelerini düzenli yapmışsanız kredi notunuz yüksek demektir. Bu durumda bir ev hanımı olarak kredi çekme ihtimalinizin yükselmesi bir yana kredi limitiniz de yükselecektir.

Eğer yukarıda bahsettiğimiz avantajlara sahip değilseniz üstünüze bir mal varlığı istenmektedir. ( Araba,ev,dükkan gibi ). Eğer bu maddede size uymuyorsa kredi notu yüksek bir kefil bulduğunuz takdirde bir ev hanımı olarak bankaların başlatmış olduğu ev hanımlarına ihtiyaç kredisinden sizde yararlanabilirsiniz.

Size bu olanakları sağlayan bankaları aşağıda sizin için listeledik,

 1. Garanti Bankası,
 2. Denizbank
 3. TEB
 4. ING BANK
 5. Odeobank
 6. Finansbank
 7. Şekerbank

betüll

Evet yukarıda bankalar ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veriyor. Dilerseniz internet üzerinden başvurabileceğiniz gibi en yakın şubeye de gidebilirsiniz. Biz en yakın şubeye bizzat gitmenizi tavsiye ederiz. Yüz yüze yapılan görüşmelerde sizin ödeme durumunuza göre esnek vadeler yapabiliyorlar. İnternetten üzerinden yapılan başvurular da belli kriterlere dikkat edilmekte. Buda eğer kredi notunuz yüksek değilse direk olumsuz bir cevap almanıza yol açabilir. Bundan dolayı başvurularınızı şubeye giderek yapmanız sizi avantajlı hale getirecektir.

Bu yazımızda ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veren bankalardan bahsettik. Ev hanımları artık ihtiyaç kredisi kullanabilmekte olup bunun için istenilen şartları sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

 

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Ve Şartları

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartlarından bahsedeceğiz. Ev hanımları kredi çekebiliyor mu? Hangi bankalar bu fırsatı ev hanımlarına sunuyor gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

kredinnn

Kara listede olmayan her insan kredi çekebilir hale geldi. Hatta öğrencilere bile kredi veren bankalar var peki neden ev hanımları hala kredi çekemiyor. İster ihtiyaç kredisi olsun ister iş kurmak için olsun artık ev hanımlarına da kredi alabiliyor. Evet yanlış okumadınız birçok banka artık bu hizmeti ev hanımlarına sundu.

Neden mi ? Tüm bir ailenin ekonomik idaresi ev hanımlarında. Hangi zamanlarda nasıl ödeme yapacaklarını çok iyi biliyorlar çünkü bir ailenin tüm giderlerinden onlar sorumlular. Böyle bir kabiliyete sahip bir ev hanımını kredi ödeyemeyeceğini düşünmek biraz haksızlık olur. Her sorumluluk sahibi ev hanımı mutlaka giderlerini düzenler ve bütçesini aşmadan masraflarını karşılar borçlarını öder.

Düzenli bir geliri olmadığı için bir zamanlar bankalar kredi imkanı vermiyordu ve bu birçok ev hanımını oldukça kötü etkiliyordu. Maddi imkanı yerinde olan bir ev hanımı bile kredi alamıyorken şimdi iş kurmak isteyen ev hanımlarımıza kadar kredi imkanı sunan bankalarımız var.

Devlet destekli bu proje sayesinde bankaların bazıları ev hanımlarına iş kurmasını için kredi paketleri hazırladılar. Uygun vadelerle ve düşük faiz oranlarıyla umutları tükenen ev hanımlarına adeta sürpriz bir imkan sağladılar.

Bunların başında Şekerbank  yer alıyor.  Benim desteğim kredi adındaki bu kampanyada hesap işletim ücreti talep edilmiyor. Bankada vadeli mevduat hesabı bulunan ev hanımlarının ev ekonomisi paketinden yararlanabiliyor. Bu kredi kendi emeğiyle aile bütçesine katkı sağlamak isteyen sigortası olmayan ev hanımlarını kapsıyor. 1.500 TL ye kadar kadar kredi imkanı veren %0,97 faizle 12 aya varan vadelerle geri ödemesini yapabilirsiniz. http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi en yakın şekerbank şubesine gidip kredi işinizi hızlandırabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartları artık eskisi gibi değil. Birçok imkan ev hanımlarının aktif bir çalışan olması yönünde teşvik uyandırıcıdır. Gördüğünüz gibi artık hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Finansbank girişimci ev hanımlarına kobi kredileri kapsamında ihtiyacınıza yönelik kredi verebiliyor. 36 aya varan vade imkanlarıyla size cazip bir fırsat teklif etmektedir. Bu fırsatlardan yaralanmak istiyorsanız en yakın finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Çünkü size uygun ödeme planı oluşturmak için yüz yüze görüşmeniz gerekmektedir. Gördüğünüz gibi bankalar, ev hanımları kendi işlerinin sahipleri olsunlar diye en uygun ödeme koşullu kredileri size sunuyor. Tek yapmanız gereken müracaat etmek.

pratik_ihtiyac_kredisi_teb

İş kurma kapsamında kosgeb ile işbirliği yapan teb bankası size çok uygun faiz oranları ve vadelerle kredi imkanı sunuyor. TEB bankakasından iş kurmak için kredi çekmek istiyorsanız http://www.teb.com.tr/esnafim/kosgeb-destekli-krediler/ adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İş kurmak isteyen ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartlarını belirtelim. Öncelikle kosgebe üye olmanız gerekmektedir. Kosgeb listesinde başvurunuz buluyor ise bankalar direk size iş kurma kredisi verebiliyorlar.

Yok iş kurmak istemiyorsanız ve istediğiniz sadece ihtiyaç kredisi ise, belki mutfağınızı yenileyecek belki de yeni bir yatak odası takımı almak isteyecekseniz ki bunlar için toplu paralar gerektirebiliyor o halde bankalardan yararlanabilirsiniz.

Şimdi ihtiyaç kredisi kapsamında ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartlarını sizinle paylaşacağız.

ING bankın minik kredi kmapanyalarından yararlanabilirsiniz.ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dİlerseniz KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

Ev hanımı kredisi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor. Sanal banka olduğu için en hızlı kredi veren banka ünvanına sahip oldu.  uygun krediler için https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank yer alıyor. Kredi başvurusu yapmak içinse https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx web adresinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

Yukarıda belirttiğimiz bankalar ev hanımlarına kredi veren bankalardır ve şartları da ihtiyaç kredisi kapsamında olduğu için yukarıda belirtilenden  daha farklıdır.

Bu bankalar öncelikle üzerinizde bulunan mal varlığına bakıyorlar. Yani ev,dükkan veya araba gibi herhangi bir mal varlığınız bulunmalı. Eğer yok ise kredi notu yüksek bir kefil isteniyor. Kendi kredi ödemelerini düzenli yapan kredi kartlarının ödemelerini düzenli yapan kişilerin kredi notu yüksek olduğundan olası bir durumda sizin borcunuzu rahatlıkla ödeneceği düşünülüyor.

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartlarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.

Ev Hanımlarına Özel Kredi

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına özel kredileri paylaşacağız. Ev hanımları bu özel kredilerden nasıl yararlanabilirler ve hangi bankalar buna olanak sağlıyor gibi soruların yanıtlarını sizinle paylaşmaya çalışacağız.

Ev hanımı, hayatın tüm koşullarına uyum sağlayan, zorlu geçim mücadelesinde pratik zekası sayesinde birçok sorunla baş edebilen bir kadının özelliğidir. Ev hanımı demek, aile fertlerinin her birinin sorunlarına çözüm bulan bunların yanı sıra aile ilişkilerini sağlayan ve evin maddi gelirinin yönetimden sorumlu kişidir desek bile yetmez. Daha sayamayacağımız özelliklere sahiptir. Belki de hiç fark etmediğiniz birçok işi onlar yaparlar bu sayede aile içi huzur sekteye kolay kolay uğramaz.

Bir ev hanımı bu kadar donanımlı iken maddi olarak imkanlarının sınırlı olması çok üzücü bir durumdur. Ekonomik seviyesi yüksek ev hanımlarının bile bu kısıtlamanın mağdurları arasında maalesef yer alırlar. Birçok alanda kendilerini özel hissetmek isteyen kadınlarımızın söz konusu maddiyat olunca ikinci planda kalmaları hiç hoş bir durum değildir.

Nitekim bankalar  ev hanımlarını bir zamanlar ikinci planda bırakıyor hatta yok sayıyorlardı. Sebep ise haklı olarak düzenli bir gelire sahip olmayışlarıydı. Artık durumlar değişti ve bankalar ev hanımlarına özel kredi paketleri tasarladılar. Tabi ki hepsinin şartı birbirinden farklı ama genel anlamda bazı kriterlere sahipseniz kredi fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.

el

Mesela, üstünüze bir mal varlığı varsa tahmin ettiğinizden de öncelikli ve yüksek miktarda kredi çekme işleminiz gerçekleşebiliyor. Peki ya mal varlığınız yoksa, o zamanda yüksek kredi notuna sahip ( çektiği kredileri düzenli ödeyen,kredi kartlarının en azından azamisini ki tercihen dönem borcunu yatıran ) bir kefil bulabilirsiniz. Bunlara sahip değilseniz eğer bankaların ev hanımlarına özel kredi paketlerinde istenilen özelliklere uygun olabilirsiniz.

Şimdi sizlerle ev hanımlarına özel kredi paketleri sunan bankalardan bahsedelim.

İlk sırada Denizbank yer alıyor. Kredi başvurusu yapmak içinse https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx web adresinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

ING bankın minik kredi kmapanyalarından yararlanabilirsiniz.ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dİlerseniz KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

Ev hanımlarına özel kredi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor. Sanal banka olduğu için en hızlı kredi veren banka ünvanına sahip oldu.  uygun krediler için https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Tabi bu bankaların web adreslerinden veya kısa mesajlarla başvuru yapabilirsiniz. Lakin biz direk şubeye gitmenizi tavsiye ediyoruz. Yüz yüze yapılan görüşmeler hem daha samimi hem de ihtiyacınıza en uygun kredinin hangisi olacağını öğrenebilirsiniz. Vade ve ödemeleri kolaylıkla planlayabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz bankalar ev hanımlarına ihtiyaç kredisi şeklinde paketler sunan bankalardır. Birde bu krediyi iş amaçlı talep eden ev hanımlarımız bulunmakta. Hayallerindeki iş imkanlarını hayata geçirmek üzere kredi çekmesi gereken ev hanımlarını da bankalarımız unutmadı. Hatta bu şekilde düşünen ev hanımlarına özel kredi fırsatına devlette destek verdi ve faizsiz bir fon oluşturdu.

Finansbank girişimci ev hanımlarına kobi kredileri kapsamında ihtiyacınıza yönelik kredi verebiliyor. 36 aya varan vade imkanlarıyla size cazip bir fırsat teklif etmektedir. Bu fırsatlardan yaralanmak istiyorsanız en yakın finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Şekerbank ise benim desteğim kredi adındaki bu kampanyada hesap işletim ücreti talep edilmiyor. Bankada vadeli mevduat hesabı bulunan ev hanımlarının ev ekonomisi paketinden yararlanabiliyor. Bu kredi kendi emeğiyle aile bütçesine katkı sağlamak isteyen sigortası olmayan ev hanımlarını kapsıyor. 1.500 TL ye kadar kadar kredi imkanı veren %0,97 faizle 12 aya varan vadelerle geri ödemesini yapabilirsiniz. http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi en yakın şekerbank şubesine gidip kredi işinizi hızlandırabilirsiniz.

ell

Tüm bunların dışında sıfır faizsiz devlet destekli bir kredi istiyorsanız ve bu kredi ile küçük ölçekli bir iş yeri açmaksa hayaliniz http://www.tgmp.net/tr/sayfa/nasil-mikro-kredi-alinir–/132/1 adresinden başvuru yapabilir veya http://www.tgmp.net/tr/subelerimiz/3 linkinden şubelerini öğrenip bulunduğunuz ildeki şubeye giderek bizzat bilgi alıp başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıda ev hanımlarına özel kredi fırsatları sunan bankalardan bahsettik. Başvuru linklerini sizinle paylaştık. Banka değil de devlet destekli kredi istiyorsanız hangi birime başvuruda bulunabileceğinizi gösterdik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ev Hanımına Kredi

Bu yazımızda sizlerle ev hanımına kredi verilir mi? Hangi bankalar bu kredi işlemine olanak sağlıyor? Bu gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Ev hanımı deyince aklınıza ne geliyor? Eminim ki bir çok kişi ev hanımı deyince aklına bir sürü şey geliyordur. Yemek,temizlik,çocuk bakımı,kurallar vs. fakat kimsenin aklına çalışıyor yada bir iş de çalışmak anlamında bir ifade gelmiyordur. Peki bu ev hanımlarına haksızlık değil mi?

Neden ev hanımı deyince özellikle maddi konularda pasif bir insan beliriyor insanların aklında? Çünkü yıllarca maddi konularda yetersiz oldukları işlendiği için. Çünkü yıllarca hiçbir maddi imkanları olmadıkları ve bunu değiştirmek için de herhangi bir girişimde bulunulmadığı için.

Evet yanlış okumadınız yıllarca ev kadınları maddi anlamda muhtaç gözüyle bakıldı. Bir ev hanımına kredi imkanı verileceği kimsenin aklına gelmezdi. Artık bu bir rüya değil. Birçok banka artık ev hanımlarına bu imkanı sunuyor.

indir (1)

Daha önce  kredi amaçlı bankalardan kolay kolay kabul görmeyen ev hanımları artık rahatlıkla kredi çekebiliyorlar. Bunun için birçok banka harekete geçti. Farklı farklı kampanyalarla kendinize uygun dilediğiniz şekilde kredi çekme imkanına artık sizde sahipsiniz.

Eğer hiçbir bankaya borcunuz yoksa ayrıca kredi kartı kullanıyor ve ödemelerini en azından asgari ödemelerini düzenli bir şekilde yatırıyorsanız bu kredileri almanız daha da kolaylaşıyor.

Şimdi size bu fırsatı sunan bankalara bir göz atalım.

Kadınlara özel Şekerbanktan ihtiyaç kredisi 12 ay vade imkanı ile size bir paket sunuyor. Bu paketten yararlanmak istiyorsanız http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/ihtiyackredileri.jsp adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz 444 78 78  çağrı merkezini arayarak veya KREDI boşluk T.C. kimlik nonuzu 1953 e kısa mesaj atarak da size verilebilecek kredi ve vadeleri öğrenebilirsiniz.

Denizbank ev hanımlarına özel kredi başvuruları için https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx adresinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 444 0 800 telefon numarasından ayrıntılı kredi imkanlarını ve KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurularına olanak sağlıyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilir 0850 222 0 600 numarasından telefonla ile kredi kampanyaları hakkında bilgi alabilir KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

Ev hanımlarına Kredi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor size uygun kredileri https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yaparak öğrenebilirsiniz.

İş bankasından kredi çekmek isterseniz https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=HizliKrediAnaSayfa.aspx adresinden web üzerinden onlıne başvuru yapabilir dilerseniz 0850 724 0 724 numaralı telefondan size uygun kredileri öğrenebilir veya NAKIT boşluk T.C. kimlik numaranız boşluk Kredi tutarınızı boşluk aylık net gelirinizi yazıp 4402 ye kısa mesaj olarak göndermeniz halinde size verilebilecek kredinin tutarını öğrenebilirsiniz.

Yapıkredi bankası hızlı kredi sloganıyla rakiplerinin bir adım ötesine geçmeyi hedefleyen bankalar arasında olup dilerseniz https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx web adresinden başvuruda bulunabilir veya 444 0 444 numaralı telefondan yapıkredi hattını arayıp merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilir yada Bireysel boşluk T.C. kimlik numaranızı  boşluk aylık net gelirinizi yazıp 4411 e kısa mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

indir (2)

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi konusu hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını verdik.Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularılarınızı yöneltebilirsiniz.

Almanya’da Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileri

Almanya’da ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileri, bu soruya cevap aramaya çalışacağız. Bildiğimiz kredi veren bankaları da sizlerle paylaşacağız. Bu sorunun cevabı genelde aynı olmasına rağmen, Almanya ve Türkiye‘de farklılık gösterebilir yine.

“Almanya’da yaşayan Türkler için kredi veren bankalar hangileridir? Almanya’daki ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileridir, şartları nelerdir?”

Ev hanımlarına kredi Almanya

Ev hanımlarına kredi Almanya

Almanya’daki Türk ev hanımları için kredi veren bankalar hakkında bilgi.

Türkiye’de ev hanımlarına kredi vermek konusunda en ılımlı bankalardan birisi olan Finansbank yani Card Finans, Almanya’da da faaliyet gösterdiği için, orada yaşayan Türk vatandaşlar ya da ev hanımları bu bankadan kolaylıkla kredi çekebilirler. Uygun ve ucuz kredi için bu bankaları denemelisiniz. Aşağıdaki bankaları da kesinlikle deneyiniz.

Schufasiz kredi olayına dikkat etmeli bayanlar ve schufasiz kredi olayını detaylıca araştırmalarını tavsiye ediyoruz. Bu banka kredisi daha ulaşılabilir gibi duruyor.

Kredi hesaplama ile en uygun kredi için araştırma yapabilirsiniz Almanya’da. Eğer sorularınız olursa bize de danışabilirsiniz.

Krediler ile ilgili cevap arayacağımız sorular şunlardır:

 • Kendi işini kurmak isteyen bayanlar, Almanya’da hangi bankalarda kredi çekebilirler?
 • Kefilsiz kredi çekmek mümkün mü?
 • İşsizlere de kredi veriliyor mu?
 • Çalışmayan bayanlar da kredi çekebilir mi?
 • Gurbetçiler için kredi imkanları nasıldır?
Fransa ev hanımlarına kredi

Fransa ev hanımlarına kredi 

Fransa için kredi durumu nasıl? Fransa’daki gurbetçiler kredi çekebiliyor mu?

Hangi bankalar kredi veriyor? Eğer sizin “credit report” iyi olursa, aşağıdaki bankalar verebiliyor.

 1. HSBC Bank
 2. Finansbank (Card Finans)
 3. VEREINIGTE RAIFFEISENBANKEN
 4. LFA FÖRDERBANK BAYERN (Almanya’da uygun kredi almak isteyenler için)
 5. İş Bankası (Türkiye’den kredi almak mümkün)
 6. Ziraat Bankası
 7. Online bankacılık yapan bankalar
 8. Online krediler
 9. Denizbank kredi başvurusu (Türkiye’deki bankaları da deneyin derim. Denizbank da kefilsiz kredi konusunda en uygun banka.)

Kaç euro kredi çekmek istiyorsanız, ona göre de bankaların tavrı değişebiliyor. Ancak en kolay kredi çekmenin yolu ve en uygunu eşinizin size kefil olması ya da durumu iyi birinin size kefil olması durumunda işler çok kolaylaşıyor.

Eğer yeni bir iş kurmak için kredi çekmek istiyorsanız, bunu şu şekilde de yapabilirsiniz. Projenizi özel sektördeki melek yatırımcılara sunabilirsiniz, onlar da bunu beğenirlerse size destek olurlar. Ya da mikro krediler için de çeşitli dernek ve belediyelere başvurabilirsiniz.

Daha fazlası için : www.evhanimlarinakredi.com

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2015

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2015 yılının en çok arananları arasında bulunmaktadır. Kredi veren bankalar hangileri, merak uyandırmaktadır.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2013

Daha önceki yazılarımızda da bu konuya biraz değinmiştik (Ev hanımlarına kredi). Fakat 2014 yılındaki aramaların genelinden yola çıkarak, kredi veren bankalardan bazılarına bu yazımızda değinmek istiyoruz. Muhtemelen 2015 yılında da bayanlar arasında en çok arananlardan olacaktır.

Ev hanımlarına kredi verme konusunda en olumlu yaklaşan banka, Finansbank. Daha az prosedür ve daha esnek koşullar ile kredi vermek konusunda ilk tercih edilebilecek bankalardan biri. Ancak onlar da yine kefil ya da hanımların üzerine kayıtlı olan bir tapu ya da araç ruhsatı istemekteler. Tabii ki başvuru yaptığınız kredi miktarına göre de şartları değişmektedir.

Yasal olarak, ev hanımlarının kredi için eşlerinden izin almalarını gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Kredi verme işlemi banka ile şahıslar arasındaki özel sözleşmeler karşılığında gerçekleşmektedir. Fakat geliri olan eşin kefil olması kredi alma sürecini kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden eşleri ikna etmek (kefil olmaları için çünkü kefilsiz kredi işi zor oluyor) en öncelikli yapılması gerekenlerin başında gelmektedir.

Kefilsiz kredi veren bankalar hangileri?

Bankaların neredeyse hepsi kredi için kefil istemektedirler. Fakat bazı bankalar, belli bir miktara kadar verecekleri krediler için kefil talebinde bulunmamaktadırlar yani kefilsiz kredi vermektedirler. Bu bankaları da detaylı olarak sitemizde inceleyeceğiz ve sizleri bu konuda bilgilendireceğiz.

Bankaların kredi kampanyaları nelerdir?

Ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileridir 2013

Yine bankaların belirli dönemlerde uygun faizli kredi kampanyaları bulunmaktadır. Kampanya dönemlerinde kredi almak çok daha cazip olmaktadır. Bu konuda da en son haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bankalardan bazıları kredi vermek konusunda çok temkinli davranırken, bazıları ise daha esnek ve kolay şartlar ortaya sürmektedir. Eğer geliriniz yoksa ya da çok az ise daha uygun şartlı bankaları aramak gerekmektedir.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileri 2014

Tüm bankaların, ev hanımlarına kredi vermesi konusunu sitemizde detaylıca inceleyeceğiz ve her birinin de bu konuda tavırlarını sitemizde paylaşacağız. Sizden gelen talepler doğrultusunda da daha detaylı çalışmalar yapacağız.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2014 gibi “Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2015” söz öbeği de bu senenin en çok arananları arasında olmaya aday görünüyor.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2015 yılında şu şekilde sıralanabilir:

 1. Finansbank
 2. Denizbank
 3. HSBC
 4. Yapı Kredi Bankası
 5. İş Bankası
 6. Garanti Bankası
 7. Bank Asya (Nakit kredi vermiyorlar.)
 8. Ziraat Bankası
 9. İng Bank
 10. Vakıfbank

2015 yılında da ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgilere sitemiz aracılığıyla ulaşabileceksiniz.