Etiket arşivi: ev hanımlarına kredi kartı başvurusu

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda ev hanımlarına kredi kartı başvurusu nasıl yapılır hangi bankalar bu kredi kartı başvurusunu onaylıyor gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Evin tüm yükü kimde ? Ev hanımlarında. Evin maddi yönetimi kimde? Tabiki yine ev hanımlarında. Peki evin ödemelerini kim düzenliyor? Evet yine aynı cevapla karşı karşıyayız. Ev hanımları. Genelde evin tüm geçim kaynağı nasıl erkeğe aitse evin masrafları ve giderlerini ayarlayan da ev hanımıdır.

kart

Hangi tarih de ödemeler yapılacak?  Bu hafta evin mutfağı için ne kadar harcanacak? Ev harcamalarından arttırılan parayla yine eve hangi eşyalar alınacak? Hepsi ev hanımlarının adeta uzmanlık alanı. Bu kadar evin idaresinden sorumlu iken ve tüm bunların üstesinden her gün bir çırpıda gelen ev hanımlarına söz konusu kredi kartı almak olunca hiçbir banka onay vermemekteydi. Neden mi? Çünkü sabit bir gelirin olmadığına yada düzenli bir geliri ispat edemedikleri için.

Bu ev hanımlarına büyük haksızlık. Evet her kadın alışverişi sever. Birşeyler almak adeta kadınlar için hobi veya stres atmanın bir çeşididir. Lakin her kadın bütçesini bilir ve buna uygun harcamalar yapar. Kimi zaman mutfak masrafından kısan ev hanımları kimi zaman elektrik ve sudan tasarruf sağlayarak almak istedikleri ürünü mutlaka alırlar. Bu özelliklerini yanlış anlayan birçok erkek kadınların gözü kapalı tutkulu bir şekilde alışveriş yaptığını düşünür. Oysa kolay kolay bütçelerini aşmayan ev hanımları maddi anlamda eşlerine bağımlıdırlar.

Bu durum kredi almak yada kredi kartı talep etmelerini olumsuz etkilemektedir. Ama artık değil. Denizbank,Vakıfbank,INGbank,işbankası,bankasya,akbank gibi bankalar ev hanımlarına kredi kartı başvurusunu onaylıyor.

Tabiki onlarında bazı şartları var. Gelir belgesi olan eşleriniz size kefil olabilir. İstenilenlerin arasında bu en kolayı. Eğer kefil bulamıyorsanız üstünüzde mal varlığınız var ise ona kabul edilebilir. Onun dışında kredi notu yüksek herhangi bir kefilde bulabilirsiniz. Bunlardan hiçbirisi yoksa banka hesabınızda hareketlilik olması lazım. Son üç aya bakılan hesaplarda para yatırma ve çekme işlemleri olduğu takdirde kredi kartının onaylanma ihtimalide yükseliyor.

katr

Şimdi size yukarıda listesini verdiğimiz bankaların ev hanımlarına kredi kartı  başvuru için kısa yol işlemlerini paylaşacağız. İster şubeye gidin ister web üzerinden kredi kartı talebinde bulunun.

Vakıfbank onlıne hızlı başvuru için, http://www.vakifkart.com.tr/

Yapıkredi Onlıne hızlı kredi kartı başvurusu için http://www.worldcard.com.tr/

İşbankası kredi kartı için http://www.maximum.com.tr/TR/ana-sayfa/Sayfalar/ana-sayfa.aspx

ING bankası için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/kredi-karti-basvuru-formu?basvuru=bonus

Odeabank ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasındadır. http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz 444 8 444 numaralı odeabank iletişim merkezinden sorularınızın yanıtlarını da alarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı verme konusunda baya iddiali bankalarımızdan biridir. http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru.aspx adresinden onlıne başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı için https://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/457/axess-ile-tanisin

Bank asya kredi kartı başvurusu için https://esube.bankasya.com.tr/BenimAsyamPortalWeb/basvurular/CreditCardApplication.jsf?p_referer=www.tuketicifinansman.net

Denizbank kredi kartı hızlı başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/basvurular/basvurular.aspx

Evin tüm maddi işleyişi size aitken kendinize ait bir kredi kartı istemeniz en doğal hakkınız. Nasıl evin bütçesini aşmıyorsanız kredi kartınızın da bütçesini aşmamaya özen gösterin.

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi kartı başvurusunu onaylayan bankaların listesini paylaştık. Hangi şartlarda kredi kartı talebinizin onaylanacağına dair bilgileri sizlere ilettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.