Etiket arşivi: ev hanımlarına kredi başvurusu

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu hakkında detaylı bilgilendirmeyi sizinle paylaşacağız.

Denizbank her daim fırsatlarla kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. En son ki ve en önemli hamlesi ev hanımlarına kredi hakkındaydı.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Birçok banka tarafından yok sayılan ev hanımlarına kredi fırsatını denizbank sundu. Ev hanımları söz konusu olduğunda prosedürlerle olsun kredi limitleri hakkında olsun birçok sorun yaşanmaktaydı. Bir ev hanımı üstünde mal varlığı olsa dahi kredi çekemezdi çünkü düzenli bir gelir isteyen bankalara göre üstündeki mal varlığı yetersizdi. Birçok zor durumla karşılaşan ev hanımları kısaca bize kredi vermiyorlar diyecek kadar zorluklar yaşamışlardı.

Artık durum değişti. Bir ev hanımı ister bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kredi talebinden başvursun isterse küçük ölçekli bir iş yeri açmak için yatırım amaçlı bu krediyi talep etsin. Her iki türlüde denizbank ev hanımlarına kredi onayını verdi.

Artık günlerce kredi beklemek yok. Artık az bir krediyi yüksek faizlerle ödemek yok. Vade sıkıntısı yaşamak yok. Denizbank tüm bu tüketiciyi yıldıran seçenekleri kredi talebinde bulunanlardan uzaklaştır.

Evet yanlış duymadınız düşük vaizlerle ve istenilen vade imkanlarıyla bir ev hanımı olarak kredi alabiliyorsunuz. Ailenin en temel taşını oluşturan ev hanımları artık hayallerini özgürce gerçekleştirebilecekler.

denizbank

Eğer kredi notunuz yüksek ise sizden cüzdanınızdan başka hiç bir şey istemiyor Denizbank. Sadece nüfus cüzdanınızla uygun vadeli ödeme koşullarıyla talep ettiğiniz krediye bir çırpıda kavuşabiliyorsunuz.

Kredi notunuzun yüksek olması için zamanında kredi kullanmış ve bu kredileri düzenli ödemeniz gerekmekte. Yok eğer daha önce hiç kredi kullanmadıysanız bu işlem kredi kartınız için geçerli oluyor. Kredi kartınızın ödemelerini düzenli yaptığınız müddetçe kredi notunuz düşük olmaz. Böylece kredi notunuz yüzünden ret cevabı da almamış olursunuz. Eğer bunlar yeterli değil ise üstünüze bir mal varlığının olduğunu gösteren bir belge gerekmektedir. Bu dükkan ev veya araba olabilir. Bu da size uymuyorsa kredi notu yüksek bir kefil bulmanız şart. Bunların dışında denizbankın size sunduğu fırsatlarda var. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman çekilen kredi de faiz oranları çok düşük tutuluyor. Bunların dışında bir banka hesabınızın olması ve düzenli bir miktar paranın yatırılması da Denizbank ev hanımlarına kredi kampanyasından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

http://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/paketler/ev-hanimi-paketi.aspx adresinden ev hanımlarına özel kredi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz en yakın Denizbank şubesine gidebilir kendinize uygun faiz oranları ve vade imkanlarıyla bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

denizbankk

Bu yazımızda Denizbank ev hanımlarına kredi imkanlarından bahsettik. Hangi şartlarda denizbankın ev hanımları kampanyalarından faydalanabileceğinizi anlattık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle Akbank ev hanımlarına kredi kampanyalarından bahsedeceğiz. Akbank kredi başvurusu yapmak için püf noktalar ve iletişim adresini sizinle paylaşacağız.

kalp

Ev hanımları, hayatları boyu en zor durumlarla karşılaşmış ve bu durumların üstesinden bir şekilde gelmeyi başarmış olan kadınlarımızdandır. Her türlü zorluğu göğüsleyen ev hanımları söz konusu maddiyat olduğunda maalesef yok sayılırlardı. Her türlü maddi düzenleme onlara ait olmasına rağmen bankalar onları muhatap almazlardı. Bu zor durumlarla o kadar çok karşılaştılar ki ev hanımları, şimdi yeni düzenlemelerle artık bankaların ev hanımlarına kredi verdiğine inanamıyorlar.

İster bireysel ihtiyaç kredisi çekmek istesinler isterlerse iş kurmak için krediye ihtiyaç duysunlar en az çalışanlar kadar kredi çekebilme fırsatına artık onlarda sahip. Tek yapmaları gereken bankalara başvurmak.

Evet Akbank’ta ev hanımlarına kredi veriyor. Üstelik uygun ödeme koşullarıyla. İhtiyaç kredisi kapsamında ev hanımlarına sunulan bu pakette ayda 90 TL ödeyip 36 aya varan vadelerle 2.500 TL kredi çekebilmeniz artık mümkün.

Gördüğünüz gibi bu ihtiyaç kredisi sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kobiye de destek olmakta. Girişimci ev hanımları için akbank birçok kolaylık sunuyor.  Bu pakette girişimcilerin kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını anında karşılamak için Artı Para Kredisi, çek karnesi ve “Axess Business Giri-şimci”yi gibi imkanları tanır. Artı para kredisi tamamı ile düşük miktar kredi çekmek isteyenlere hitap etmektedir. Günlük faiz işleyen bu kredide anında maddiyat sorununuzu çözmeye yönelik bir uygulamadır.

Aynı zamanda ‘Girişimci Destek Paketi’ ile müşterilerimiz üç ay boyunca Akbank şubelerinden 10 adet havale, EFT işlemlerini ve çek tahsilatlarını, Akbank İnternet Şubesi’nden de havale ve EFT işlemlerini sınırsız şekilde ücretsiz gerçekleştirebilmekte.

Gördüğünüz gibi akbank hem ev hanımlarına hem de girişimci ev hanımlarına ayrı ayrı imkanlar sunmakta.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz link akbank ev hanımlarına kredisi için başvuru linkidir.

https://webapp.akbank.com/crosssell/web/KrediBasvuru.aspx

Bu adresten başvurularınızı yapabilirsiniz. Biz kredi başvurularında mutlaka size en yakın akbank şubesine gitmenizi tavsiye ediyoruz. Yüz yüze yapılan görüşmeler hem daha verimli olup hem de sizin kendinizi daha kolay ve rahat ifade etmenize yardımcı olacaktır. İnternetten yapılan başvurular belirli kriterleri kapsar eğer uymadığınız düşünülürse olumsuz cevap alabilirsiniz. Lakin şubeye bizzat gidip yapacağınız başvurular size uygun paketler ve ödeme planlarıyla olumlu sonuç alma ihtimaliniz çok daha yüksektir.

Şimdi bu kredilere sahip olmak için Akbank’ın sizden istediği evraklara gelelim.

kalp

Öncelikle ilk istenilen evrakların başında eşinizin gelir belgesi gelmekte. Maaş bordrosu veya serbest meslekse eşiniz vergi levhasını talep ediyorlar. Size verecekleri kredinin geri ödeme planını çıkartmaları için bu belge önemlidir. Fakat siz eşiniz vasıta ile kredi çekmek istemiyorsanız üstünüze ait bir mal varlığı olmak zorunda. Bu mal varlığını ipotek göstererek kredi alma ihtimaliniz artıyor.

Eğer üstünüze ait mal varlığı da yok ise mutlaka bir kefil bulmalısınız. Bu kefilin kredi notu yüksek olmalı. Gelir belgesi be kadar yüksek olursa sizin kredi limitinizde o kadar artacaktır. Kefilinizin ödemelerini düzenli yapıyor olması şart.

İstenilen bu özelliklere sahipseniz hiç vakit kaybetmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hayallerinizi Akbank ile gerçeğe taşıyın. Sizin en yakın destekçilerinizden biri de  akbank ve ev hanımlarına kredi paketleri olsun.

Bu yazımızda Akbank ev hanımlarına kredi fırsatlarından bahsettik. Konu hakkında soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi başvurusunu paylaşacağız. Ev hanımı kredi başvurusu yapabilir mi? Hangi bankalar ev hanımlarının kredi başvurusunu onaylıyor? Bu merak ettiğiniz soruların yanıtlarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bir ev hanımı düşünün. 365 gün 24 saat ailesi için çalışan,ailesinin istek ve arzularını yerine getiren ve karşılığında hiçbir ücret almıyor. Eline para geçer lakin evin bütçesi için kullanır tasarruf yapar yeri gelir biriktirir. Ev hanımı sizin ekonomik tüm bütçenizi toplar biriktirdiklerinden ve tasarruf yapabildiği kadarıyla aile bütçesine destek olmaya bile çalışır.

Peki bu kadar özverili bir ev hanımı ailesi için sürpriz bir tatil hazırlayabilir mi? Peki bu ev hanımı toplu para ile yapılması gereken herhangi bir işlem yapabilir mi? Bu ev hanımı eşi veya çocukları için kredi kullanabilir mi? Tüm bu soruların yanıtları maalesef ki hayır.

Çünkü bankalar geliri olmadığı için ev hanımı statüsünü adeta yok sayıyorlardı. Bu Türkiye’nin ekonomisinde kör noktaları oluşturan ev hanımlarına devlet bir fırsat verdi ve bankalarda bu fırsatı size uygun koşullarla sundu. Evet artık ev hanımları da kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Tabi ki bunun için belli başlı şartlar var. Klasik şartlardan biri kredi notu yüksek bir kefil bulmak. Eğer bulamıyorsanız üstünüzde bulunan herhangi bir mal varlığı olması gerekiyor. Eğer kredi kartınız var ise ve ödemelerini aksatmamış iseniz kredi almanız kolaylaşıyor. İlk seferde az miktarda alınan kredinin düzenli ödemeleri sayesinde ikinci kez kredi başvurunuzda onaylanma veya limit arttırma talebinizin değerlendirilme olasılığı daha yüksek.

Eğer eviniz yada kişisel sebeplerden ötürü  kredi çekmek istiyorsanız ev hanımlarına kredi veren bankalara müracaat etmenizi öneririz. Şimdi size ev hanımlarına kredi başvurusuna onay veren bankaların listesini paylaşacağız.

müjde2

Öncelikle Şekerbank ev hanımları işçin özel kampanya başlatan bankalardan sadece bir tanesi. Benim desteğim kredi adındaki bu kampanyada hesap işletim ücreti talep edilmiyor. Bankada vadeli mevduat hesabı bulunan ev hanımlarının ev ekonomisi paketinden yararlanabiliyor. Bu kredi kendi emeğiyle aile bütçesine katkı sağlamak isteyen sigortası olmayan ev hanımlarını kapsıyor. 1.500 TL ye kadar kadar kredi imkanı veren %0,97 faizle 12 aya varan vadelerle geri ödemesini yapabilirsiniz. http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi en yakın şekerbank şubesine gidip kredi işinizi hızlandırabilirsiniz.

İkinci sırada yer alan Finansbank girişimci ev hanımlarına kobi kredileri kapsamında ihtiyacınıza yönelik kredi verebiliyor. 36 aya varan vade imkanlarıyla size cazip bir fırsat teklif etmektedir. Bu fırsatlardan yaralanmak istiyorsanız en yakın finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Denizbankın başlatmış olduğu ev hanımlarına kredi başvurusu için iki adet kampanya var. Ev hanımlarına mevduat biriken hesap ve ev hanımları özel altın günleri. Bu kampanyaların detaylarını öğrenmek için mutlaka size en yakın denizbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Direk kredi başvurusu yapmak içinse https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx web adresinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

ING bankın minik kredi kmapanyalarından yararlanabilirsiniz.ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dİlerseniz KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

Ev hanımı kredisi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor. Sanal banka olduğu için en hızlı kredi veren banka ünvanına sahip oldu.  uygun krediler için https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz bankalara onlıne olarak başvurabilirsiniz lakin biz size en yakın şubeye gitmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü kafanıza takılan tüm sorunları yüz yüze görüşerek çözüme kavuşturabilir aynı zamanda ev hanımlarına kredi başvurunuzun onaylanması için size yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Özel bankalardan ihtiyaç kredi değil de iş kurmak küçük ölçekli bir işe sahip olmak istiyorsanız ve bu hayalinizi gerçekleştirmek için kredi kullanmayı tercih ediyorsanız bunun için devlet destekli kredileri kullanmanızı öneririz. Hem faizi düşük hemde bir sürü prosedürle sizi uğraştırmadan hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Devlet destekli kredi kullandığınızda bir sonraki kredi çekme limitinizde yükseliyor. Mikro kredi denilen bu kredileri almak için siz dahil toplam 5 kadın küçük bir işletme için bir araya gelmesi gerekmektedir. Eğer hayaliniz iş kurmak ve bunun için kredi çekmek ise bu fırsattan mutlaka yararlanmalısınız.

müjde

http://www.tgmp.net/tr/sayfa/nasil-mikro-kredi-alinir–/132/1 adresinden başvuru yapabilir ve gerekli bilgilere kavuşabilirsiniz

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi başvurusunun ister bireysel amaçlı ister küçük ölçekli işletme kurma amaçlı olsun nasıl kredi alabileceklerini ve bu imkanları hangi bankaların sağladıklarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.