Etiket arşivi: ev hanımlarına ihtiyaç kredisi

Adabank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle Adabank’ın ev hanımlarına kredi fırsatlarından bahsedeceğiz. Ada bank ev hanımlarına kredi veriyor mu? Peki başvuruları nasıl yapacağız gibi belli başlı soruları sizin için yanıtlamaya çalışacağız.

Ev hanımları söz konusu banka olduğunda saf dışında kalıyorlar. Bu hem ev hanımları için istenmeyen hem de bir ailenin acil durumda ihtiyaçlarını giderecek bir anda çaresiz kalması demektir.  Ailenizin geçiminden nasıl erkek sorumluysa maddi konudan tüm idarelerde kadınlardan sorumludur.

Ev hanımları bilir ne zaman hangi ödeme yapılacağını, ailenin bütçesini. Bir ev hanımına tüm bu yetkiler verilirken neden söz konusu kredi çekmek olduğunda maddi sınırlamalarla çepeçevre sarılmış olur? Yetersizlik içinde bırakılır.

adabank

Evet yanlış okumadınız yıllarca ev kadınları maddi anlamda muhtaç gözüyle bakıldı. Bir ev hanımına kredi imkanı verileceği kimsenin aklına gelmezdi. Artık bu bir rüya değil. Birçok banka artık ev hanımlarına bu imkanı sunuyor.

Bu krediler ihtiyaç kredisi kapsamında siz ev hanımlarına sunulmaktadır. İsterseniz bu kredilere başvuru sebebiniz bireysel amaçlı olsun isterseniz iş amaçlı olsun. Rüyalarınızı, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Adabank diğer bankalardan çok daha uygun faiz ve vade oranlarıyla size bu hizmeti sunmakta.

Evet artık adabank sayesinde ev hanımlarına yönelik kredi alabilirsiniz. Küçük bir iş yeri mi açmak hayalinizdi? Artık gerçekleştirebileceksiniz. Bu iş yeri sayesinde aile bütçenize katkıda bile bulunabilirsiniz. Ev hanımları artık ekonomik konuda eziyet çekmek zorunda değil. O günler geride kaldı.

Tek yapmanız gereken en yakın adabank şubesine gitmeniz veya http://www.bankalar.org/adabank/ihtiyac-kredileri/ bu linke tıklayıp en uygun faiz ve vade oranlarını kendiniz ayarlayarak kredi başvurusunda bulunmanız.  Yıllardır beklediğiniz fırsatı şimdi değerlendirebilirsiniz.

Tabi ki her banka gibi Adabank’ın da ev hanımlarına kredi vermesi için bazı şartları bulunmakta. Aslında genel olarak aynı şeyler istenmektedir. İlk etapta mutlaka bir mal varlığınızın olması gerekli. Eğer mal varlığınız var ise diğer prosedürlerle uğraşmadan hemen kredi alabiliyorsunuz. Üstünüze bir araba,dükkan veya ev olduğunda kredi çekerken bu mal varlığınızı ipotek göstermek şartıyla alabiliyorsunuz. Yok eğer bu imkana sahip değilseniz mutlaka bir kefil gerekmeli.

Bu kefilin kredi notu yüksek olmadı yani kendi çekmiş olduğu krediler var ise onları düzenli yatırmış ve kredi kartının ödemelerini de düzenli yapmış olması gerekli. Böyle olduğu takdirde bankaların size kredi limitleri daha yüksek olacaktır. Gördüğünüz gibi sadece bu iki şart istenmekte bir ev hanımı olarak kredi çekmek istediğiniz zaman.

adabankk

Adabank ev hanımlarına kredi başvurularını en hızlı yanıtlayan bankalardan bir tanesidir. Bu sayede kendinizin ayarlamış odluğu vade ve uygun ödeme koşullarıyla istediğiniz krediye kavuşabilirsiniz.

Bu yazımızda adabank ev hanımlarına kredi fırsatlarını nasıl değerlendirmeniz gerektiğinden bahsettik. Dilerseniz en yakın şubeye dilerseniz internetten üzerinden nasıl başvuruda bulanabileceğinizden bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularını nasıl ve nereden yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

ass

Bildiğiniz gibi ev hanımları kredi konusunda fazlasıyla mağdurdu. Düzenli bir gelirlerinin olmayışı ve sigortalarının da olmaması nedeniyle bankalar söz konusu ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularını kesinlikle onaylamıyorlardı.

Bir ev hanımının kredi çekemiyor oluşu aslında hem bankaları hemde ev hanımlarını olumsuz etkiliyordu. Onlar potansiyel olabilecek müşterilerini kaçırıyor ev hanımları ise ihtiyaçlarına bir çözüm bulamıyorlardı. Kimi zaman borç alan ev hanımları kimi zamansa çaresiz kalabiliyorlardı.

Tabi ki artık durum değişti ve ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularında bulunabiliyorlar. Bunun için birçok banka kampanyalar başlattı. En az çalışanlar kadar güzel fırsatlar artık siz ev hanımlarına da hitap ediyor.

Bir düşünelim. Artık bir ev hanımı olarak evinizdeki mobilyaları değiştirmek istiyor ve taksitle ödemek mi istiyorsunuz ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyorsunuz. Yok evinizi mi dekore edeceksiniz yine ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabiliyorsunuz. Bir ev hanımı olarak hayallerinizi artık gerçekleştirmeniz mümkün.

Şimdi sizlerle bu bankaların isimlerini ve başvuru adreslerini paylaşacağız.

Bankpozitif sanal bir banka olduğu için en hızlı kredi veren bankalar listesinde. Bu yüzden bu bankaya onlıne olarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir.Ev hanımı kredisi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor. Sanal banka olduğu için en hızlı kredi veren banka ünvanına sahip oldu.  uygun krediler için https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank içinse https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx web adresinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

ING bankın minik kredi kmapanyalarından yararlanabilirsiniz.ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dİlerseniz KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

TEB Bankası pratik kredi adı altında ev hanımlarına kredi imkanı sunuyor. http://www.teb.com.tr/sizin-icin/pratik-kredi/ adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz.

Şekerbank ev hanımlarına ihtiyaç kredisi çok uygun vade ve faiz oranlarıyla size bir paket sunuyor. Dilerseniz http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/kredibasvurusu.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabilir dilerseniz ATM lerden başvurabileceğiniz gibi 4447878 telefon numarasından da başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank ev hanımlarına gelir belgesiz kredi imkanı sunuyor. %1,23 ten başlayan faiz oranları ve uygun vadelerle size bu imkanı sunan finansbank için http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/finansbank-ihtiyac-kredisi.aspx?ref=finansbanksearch&searchKeyword=gelir%20belgesiz adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi artık birçok banka ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veriyor. üstelik tahmin ettiğinizden daha uygun vade ve faiz oranlarıyla. Tabi ki bu bankaların da şartları var. Ev hanımlığından önce bir iş hayatınız var ise o zaman çalıştığınız bankalardan kredi çekmenizi tavsiye ederiz. O zamanlar kullanmış olduğunuz kredi var ise ve düzenli ödemişseniz veya kredi kartınızın en azından asgari tutarlarını dahi düzenli ödemiş iseniz ev hanımlarına ihtiyaç kredisi almanız çok kolay olacaktır.

as

Lakin bu şartlara sahip değilseniz öncelikle üstünüzde bir mal varlığı var mı o sorgulanmakta. Eğer mal varlığınız var ise kredi çekebiliyorsunuz. Yok ise kredi notu yüksek bir kefil bulmanız gerekmekte. Buda kredilerini düzenli ödeyen ve kredi kartların ödemelerini geciktirmemiş bir kişi anlamına gelir. Bu şartları sağladığınızda kredi çekebiliyorsunuz.

Yukarıda size ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvuru adreslerini paylaştık. Fakat önerimiz şubelere bizzat kendiniz gitmeniz. Bu sizin kendinizi daha iyi ifade etmeniz için büyük bir fırsattır. Aynı zamanda size uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurularını nasıl ve ne şekilde yapmaları gerektiğinden bahsettik. Bankaların web adreslerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi

Bu yazımızda ev hanımlarına ihtiyaç kredisi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Ev hanımları ihtiyaç kredisi alabilir mi ? Hangi bankalar buna fırsat sunuyor gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.

Zaman sürekli akıyor. Bu akıntıda yetişen bir genç kız ya meslek sahibi olup iş hayatına atılıyor yada ev hanımı olmak zorunda kalıyor. Belki genç kız iken bir çok kadın çalışan bir kişi iken evlenip de çocuk sahibi olduğu andan itibaren bir kısmı  çocuğunun büyümesine eşlik etmek için ev hanımı olmayı tercih ediyor.

Bide bu duruma bankaların gözüyle bakalım. Aktif olan müşteriler zamanla azalıyor ve pasif müşteriler çoğunluğa geçiyor. Yaşamın döngüsü gereği özellikle kamu yada devlet dairesinde çalışmayanların birçoğu hamileliğinden itibaren iş yaşamlarına veda ediyorlar. Yada özel sektörde boşalan yere her daim yenisi geleceği için doğumdan sonra iş bulmakta zorlanan kadınlarımız iş hayatını bırakabiliyor.

betül

Ama aktif iş hayatı boyunca bankalarla çalışmış olan kredi kartı olan ve bu kartların en azından azamisini düzenli yatıranlar için iş değişiyor. Bankalar zamanında aktif olan kadınların ev hanımı olduktan sonra da potansiyel müşterileri gözüyle bakmaya başladı. Çalışmış iken kredi çekmiş ve düzenli ödemişseniz bu sizin için mükemmel bir artı.

Evet artık ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veren bankalar var. Kendi müşteri portföylerinden dışarı çıkarak ev hanımlarını da potansiyel müşterileri haline getirmeyi hedefliyorlar. Birçok ev hanımının merakla beklediği bu fırsatı artık birçok banka sunuyor.

Peki ama şartları?

Yukarıda belirttiğimiz gibi zamanında kredi çekmiş ve düzenli ödemişseniz kredi kartlarınızın en azından asgari ödemelerini düzenli yapmışsanız kredi notunuz yüksek demektir. Bu durumda bir ev hanımı olarak kredi çekme ihtimalinizin yükselmesi bir yana kredi limitiniz de yükselecektir.

Eğer yukarıda bahsettiğimiz avantajlara sahip değilseniz üstünüze bir mal varlığı istenmektedir. ( Araba,ev,dükkan gibi ). Eğer bu maddede size uymuyorsa kredi notu yüksek bir kefil bulduğunuz takdirde bir ev hanımı olarak bankaların başlatmış olduğu ev hanımlarına ihtiyaç kredisinden sizde yararlanabilirsiniz.

Size bu olanakları sağlayan bankaları aşağıda sizin için listeledik,

  1. Garanti Bankası,
  2. Denizbank
  3. TEB
  4. ING BANK
  5. Odeobank
  6. Finansbank
  7. Şekerbank

betüll

Evet yukarıda bankalar ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veriyor. Dilerseniz internet üzerinden başvurabileceğiniz gibi en yakın şubeye de gidebilirsiniz. Biz en yakın şubeye bizzat gitmenizi tavsiye ederiz. Yüz yüze yapılan görüşmelerde sizin ödeme durumunuza göre esnek vadeler yapabiliyorlar. İnternetten üzerinden yapılan başvurular da belli kriterlere dikkat edilmekte. Buda eğer kredi notunuz yüksek değilse direk olumsuz bir cevap almanıza yol açabilir. Bundan dolayı başvurularınızı şubeye giderek yapmanız sizi avantajlı hale getirecektir.

Bu yazımızda ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veren bankalardan bahsettik. Ev hanımları artık ihtiyaç kredisi kullanabilmekte olup bunun için istenilen şartları sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.