Etiket arşivi: ev hanımları nasıl kredi çeker

Ev Hanımlarına Destek Kredisi

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına destek kredisi hakkında bilgiler vereceğiz. Birçok kişi yeni bir proje olan ev hanımlarına destek kredisini duymuştur. Peki bu kredi hangi bankalar ne şekilde size veriyor işte bununla ilgili tüm bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Ev hanımları deyince insanların ilk aklına gelen çalışmıyor oluşları. Her ne kadar en ağır işçi yada evin tüm düzenini sağlamak da çalışmaktır dense de yine de çalışmıyor intibası akılda kalıyor. Bu yanlış düşünce yüzünden bir çok girişimci ev hanımı belki de hiç kendini gösteremeden yok olup gidiyor.

ev_hanimlarina_kredi_mujdesi_1

Oysa bir evin tüm zahmetini sekteye uğratmadan, her gün her ihtiyaçlarını karşılamak mükemmel bir performans gerektirir. Bir çok ev hanımı desteği olmadığı için, aklına gelen üretici fikirleri değerlendiremeden ya da yaşam biçimini değiştiremeden alışa gelmiş düzene uyum sağlayarak sıradanlaşıyorlar. Birçok yeni iş imkanı keşfedilemeden yok oluyor.

Türkiyenin her geçen gün nüfusunun artması ve iş olanaklarının azalmasından kaynaklanan işsizlik sorunu herkesin yaşam biçimini etkilemektedir. Üretici beyinlere fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Bir fikrin hayata geçmesi birçok insanı olumlu yönde etkileyebileceği gibi Türkiye ekonomisine de katkıda bulunulması anlamına gelmektedir.

İşte bunun için ev hanımlarına destek kredisi adlı bir proje başlatıldı. Birçok ev hanımı bu projeden yararlanıp kendi hayatlarını değiştirdikleri gibi yanına aldıkları işçi kadrosu sayesinde bir çok işsiz insanın da hayatlarını değiştirmeleri için bir etken oldular. İster devlet bünyesindeki krediler olsun ister bankaların sağladıkları krediler olsun teşvik amaçlı bir çok kampanya başlatıldı.

Peki bu ev hanımlarına destek kredisini nasıl alabiliriz?

Ev hanımlarına destek projesi artık rüya değil. Devlet desteğinin yanı sıra birçok özel bankada İhtiyaç kredisi adı altında  size bu fırsatı sunuyor. Bu bankaların başında Denizbank, Finansbank,Garanti Bankası,TEB  vs. bankaları yer almaktadır.

Eğer sizde yaratıcı fikirleriniz olduğunu düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Yada pratik zekanızla birçok işin üstesinden gel ebileceğinize inanıyorsanız mutlaka kendinizi denemelisiniz. Destek kredileri ile hem kendinize hem de çevrenize iş imkanı sunabilirsiniz.

Kendinize bir şans verin. Bunca yıldır ev hanımı olarak bir sürü sorunla baş edebilmişken ev hanımlarını destek veren kredi projeleriyle iş dünyasının sorunlarını da rahatlıkla çözebilirsiniz. Kurduğunuz hayaller gerçekleşebilecek hayaller ve bir adım ötenizde. Yukarıda bahsettiğimiz bankaların şubelerine giderek detaylı bilgiler alabilir ve vakit kaybetmeden bir iş sahibi olabilirsiniz.

Çalışmayan-Ev-Hanımlarına-Kredi-Veren-Bankalar-640x457

Gördüğünüz gibi ev hanımları için kredi almak artık çok kolay. Bu konu hakkında herhangi bir sorunuz var ise aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı yöneltebilirsiniz.