Etiket arşivi: ev hanımları kredi alabiliyor mu

Akbank Ev Hanımlarına Kredi

Bu yazımızda sizlerle Akbank ev hanımlarına kredi kampanyalarından bahsedeceğiz. Akbank kredi başvurusu yapmak için püf noktalar ve iletişim adresini sizinle paylaşacağız.

kalp

Ev hanımları, hayatları boyu en zor durumlarla karşılaşmış ve bu durumların üstesinden bir şekilde gelmeyi başarmış olan kadınlarımızdandır. Her türlü zorluğu göğüsleyen ev hanımları söz konusu maddiyat olduğunda maalesef yok sayılırlardı. Her türlü maddi düzenleme onlara ait olmasına rağmen bankalar onları muhatap almazlardı. Bu zor durumlarla o kadar çok karşılaştılar ki ev hanımları, şimdi yeni düzenlemelerle artık bankaların ev hanımlarına kredi verdiğine inanamıyorlar.

İster bireysel ihtiyaç kredisi çekmek istesinler isterlerse iş kurmak için krediye ihtiyaç duysunlar en az çalışanlar kadar kredi çekebilme fırsatına artık onlarda sahip. Tek yapmaları gereken bankalara başvurmak.

Evet Akbank’ta ev hanımlarına kredi veriyor. Üstelik uygun ödeme koşullarıyla. İhtiyaç kredisi kapsamında ev hanımlarına sunulan bu pakette ayda 90 TL ödeyip 36 aya varan vadelerle 2.500 TL kredi çekebilmeniz artık mümkün.

Gördüğünüz gibi bu ihtiyaç kredisi sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kobiye de destek olmakta. Girişimci ev hanımları için akbank birçok kolaylık sunuyor.  Bu pakette girişimcilerin kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını anında karşılamak için Artı Para Kredisi, çek karnesi ve “Axess Business Giri-şimci”yi gibi imkanları tanır. Artı para kredisi tamamı ile düşük miktar kredi çekmek isteyenlere hitap etmektedir. Günlük faiz işleyen bu kredide anında maddiyat sorununuzu çözmeye yönelik bir uygulamadır.

Aynı zamanda ‘Girişimci Destek Paketi’ ile müşterilerimiz üç ay boyunca Akbank şubelerinden 10 adet havale, EFT işlemlerini ve çek tahsilatlarını, Akbank İnternet Şubesi’nden de havale ve EFT işlemlerini sınırsız şekilde ücretsiz gerçekleştirebilmekte.

Gördüğünüz gibi akbank hem ev hanımlarına hem de girişimci ev hanımlarına ayrı ayrı imkanlar sunmakta.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz link akbank ev hanımlarına kredisi için başvuru linkidir.

https://webapp.akbank.com/crosssell/web/KrediBasvuru.aspx

Bu adresten başvurularınızı yapabilirsiniz. Biz kredi başvurularında mutlaka size en yakın akbank şubesine gitmenizi tavsiye ediyoruz. Yüz yüze yapılan görüşmeler hem daha verimli olup hem de sizin kendinizi daha kolay ve rahat ifade etmenize yardımcı olacaktır. İnternetten yapılan başvurular belirli kriterleri kapsar eğer uymadığınız düşünülürse olumsuz cevap alabilirsiniz. Lakin şubeye bizzat gidip yapacağınız başvurular size uygun paketler ve ödeme planlarıyla olumlu sonuç alma ihtimaliniz çok daha yüksektir.

Şimdi bu kredilere sahip olmak için Akbank’ın sizden istediği evraklara gelelim.

kalp

Öncelikle ilk istenilen evrakların başında eşinizin gelir belgesi gelmekte. Maaş bordrosu veya serbest meslekse eşiniz vergi levhasını talep ediyorlar. Size verecekleri kredinin geri ödeme planını çıkartmaları için bu belge önemlidir. Fakat siz eşiniz vasıta ile kredi çekmek istemiyorsanız üstünüze ait bir mal varlığı olmak zorunda. Bu mal varlığını ipotek göstererek kredi alma ihtimaliniz artıyor.

Eğer üstünüze ait mal varlığı da yok ise mutlaka bir kefil bulmalısınız. Bu kefilin kredi notu yüksek olmalı. Gelir belgesi be kadar yüksek olursa sizin kredi limitinizde o kadar artacaktır. Kefilinizin ödemelerini düzenli yapıyor olması şart.

İstenilen bu özelliklere sahipseniz hiç vakit kaybetmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hayallerinizi Akbank ile gerçeğe taşıyın. Sizin en yakın destekçilerinizden biri de  akbank ve ev hanımlarına kredi paketleri olsun.

Bu yazımızda Akbank ev hanımlarına kredi fırsatlarından bahsettik. Konu hakkında soru sormak isterseniz aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Ve Şartları

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartlarından bahsedeceğiz. Ev hanımları kredi çekebiliyor mu? Hangi bankalar bu fırsatı ev hanımlarına sunuyor gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

kredinnn

Kara listede olmayan her insan kredi çekebilir hale geldi. Hatta öğrencilere bile kredi veren bankalar var peki neden ev hanımları hala kredi çekemiyor. İster ihtiyaç kredisi olsun ister iş kurmak için olsun artık ev hanımlarına da kredi alabiliyor. Evet yanlış okumadınız birçok banka artık bu hizmeti ev hanımlarına sundu.

Neden mi ? Tüm bir ailenin ekonomik idaresi ev hanımlarında. Hangi zamanlarda nasıl ödeme yapacaklarını çok iyi biliyorlar çünkü bir ailenin tüm giderlerinden onlar sorumlular. Böyle bir kabiliyete sahip bir ev hanımını kredi ödeyemeyeceğini düşünmek biraz haksızlık olur. Her sorumluluk sahibi ev hanımı mutlaka giderlerini düzenler ve bütçesini aşmadan masraflarını karşılar borçlarını öder.

Düzenli bir geliri olmadığı için bir zamanlar bankalar kredi imkanı vermiyordu ve bu birçok ev hanımını oldukça kötü etkiliyordu. Maddi imkanı yerinde olan bir ev hanımı bile kredi alamıyorken şimdi iş kurmak isteyen ev hanımlarımıza kadar kredi imkanı sunan bankalarımız var.

Devlet destekli bu proje sayesinde bankaların bazıları ev hanımlarına iş kurmasını için kredi paketleri hazırladılar. Uygun vadelerle ve düşük faiz oranlarıyla umutları tükenen ev hanımlarına adeta sürpriz bir imkan sağladılar.

Bunların başında Şekerbank  yer alıyor.  Benim desteğim kredi adındaki bu kampanyada hesap işletim ücreti talep edilmiyor. Bankada vadeli mevduat hesabı bulunan ev hanımlarının ev ekonomisi paketinden yararlanabiliyor. Bu kredi kendi emeğiyle aile bütçesine katkı sağlamak isteyen sigortası olmayan ev hanımlarını kapsıyor. 1.500 TL ye kadar kadar kredi imkanı veren %0,97 faizle 12 aya varan vadelerle geri ödemesini yapabilirsiniz. http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp adresinden onlıne başvuruda bulunabileceğiniz gibi en yakın şekerbank şubesine gidip kredi işinizi hızlandırabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartları artık eskisi gibi değil. Birçok imkan ev hanımlarının aktif bir çalışan olması yönünde teşvik uyandırıcıdır. Gördüğünüz gibi artık hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Finansbank girişimci ev hanımlarına kobi kredileri kapsamında ihtiyacınıza yönelik kredi verebiliyor. 36 aya varan vade imkanlarıyla size cazip bir fırsat teklif etmektedir. Bu fırsatlardan yaralanmak istiyorsanız en yakın finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Çünkü size uygun ödeme planı oluşturmak için yüz yüze görüşmeniz gerekmektedir. Gördüğünüz gibi bankalar, ev hanımları kendi işlerinin sahipleri olsunlar diye en uygun ödeme koşullu kredileri size sunuyor. Tek yapmanız gereken müracaat etmek.

pratik_ihtiyac_kredisi_teb

İş kurma kapsamında kosgeb ile işbirliği yapan teb bankası size çok uygun faiz oranları ve vadelerle kredi imkanı sunuyor. TEB bankakasından iş kurmak için kredi çekmek istiyorsanız http://www.teb.com.tr/esnafim/kosgeb-destekli-krediler/ adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İş kurmak isteyen ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartlarını belirtelim. Öncelikle kosgebe üye olmanız gerekmektedir. Kosgeb listesinde başvurunuz buluyor ise bankalar direk size iş kurma kredisi verebiliyorlar.

Yok iş kurmak istemiyorsanız ve istediğiniz sadece ihtiyaç kredisi ise, belki mutfağınızı yenileyecek belki de yeni bir yatak odası takımı almak isteyecekseniz ki bunlar için toplu paralar gerektirebiliyor o halde bankalardan yararlanabilirsiniz.

Şimdi ihtiyaç kredisi kapsamında ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartlarını sizinle paylaşacağız.

ING bankın minik kredi kmapanyalarından yararlanabilirsiniz.ING bank ta ev hanımlarına ihtiyaç kredisi altında kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkine tıklayarak onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Dİlerseniz KREDI boşluk T.C. kimlik nonu yazarak 2205 e kısa mesaj göndermen halinde ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilirsiniz.

Ev hanımı kredisi kapsamında BankPozitif de kredi imkanı sunuyor. Sanal banka olduğu için en hızlı kredi veren banka ünvanına sahip oldu.  uygun krediler için https://webkredi.bankpozitif.com.tr/basvuru adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank yer alıyor. Kredi başvurusu yapmak içinse https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx web adresinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz KREDIM boşluk T. C. kimlik nonuzu yazıp 3280 E kısa mesaj atmanızda yeterli olacaktır.

Yukarıda belirttiğimiz bankalar ev hanımlarına kredi veren bankalardır ve şartları da ihtiyaç kredisi kapsamında olduğu için yukarıda belirtilenden  daha farklıdır.

Bu bankalar öncelikle üzerinizde bulunan mal varlığına bakıyorlar. Yani ev,dükkan veya araba gibi herhangi bir mal varlığınız bulunmalı. Eğer yok ise kredi notu yüksek bir kefil isteniyor. Kendi kredi ödemelerini düzenli yapan kredi kartlarının ödemelerini düzenli yapan kişilerin kredi notu yüksek olduğundan olası bir durumda sizin borcunuzu rahatlıkla ödeneceği düşünülüyor.

Bu yazımızda sizlerle ev hanımlarına kredi veren bankalar ve şartlarından bahsettik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.