Etiket arşivi: ev hanımına kredi kartı

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlerle Denizbank ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından ve şartlarından bahsedeceğiz.

Günlük hayatımızda kredi kartları çoğu zaman kurtarıcı, limiti aştığımızda ise kabusumuz olabiliyor. Fakat şöyle bir baktığımızda bir çok ürün hatta ihtiyacımız olan elektronik olsun mobilya olsun aklınıza gelebilecek bir sürü üründe taksit seçeneği maalesef kredi kartlarına sunuluyor. Bu durumda kredi kartınız olmadığında ihtiyacınız olan ürünün toplam nakit fiyatı kadar para biriktirmeniz gerekmekte. Bu aslında çok güzel bir durum olsa da acil ihtiyaçlarımızda çaresiz kalmak yerine kredi kartı kullanmamız gerekebilir.

İşte bu anlarda Denizbank ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanın. Hem harcayın hem kazanın. Denizbank’ın ayrıcalıklı kredi kartlarını şimdi size tek tek tanıtalım.

landingA-kartlar3

Deniz Bonus kredi kartı ilk seçeneğinizdir. Bu kartta hem harcayıp hemde bonus biriktirebilirsiniz. 1 Bonus = 1 TL değerindedir. Deniz bankın klasik kartlarından sayılan bu kredi kartında yaptığınız alışverişlere taksit seçeneği de bulunmaktadır.  Bu karta başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca KKART yazıp boşluk bırakarak  T.C. kimlik numaranızı yazıp 3280 ‘e SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca ATM lerden ve denizbank şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci kart ise tam ev hanımlarının market alışverişleri için tasarlanan bir karttır. Kiler bosnus Kart sayesinde marketlerde yaptığınız alışverişlerde taksit imkanınız varken aynı zamanda bonus kazanmaktasınız. İlk sene kart ücreti alınmayan bu kartta 35 TL nin altındaki ödemelerde temassız ödeme özelliği sayesinde şifresiz alışveriş yapabiliyorsunuz. Bozuk para taşımanıza gerek kalmadan en düşük fiyatlarla bile kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Kiler bonus karta başvuruda bulunmak için 444 0 800 Açıkdeniz bancalığından da başvuruda bulunabilirsiniz.Kiler yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 3280 e kısa mesaj olarak gönderdiğinizde de bu karta başvuruda bulunmuş olabilirsiniz. Ayrıca http://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/kiler-bonus-card/ adresinden onlıne olarak başvuruda bulunabileceğiniz gibi dilerseniz size en yakın Denizbank şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

40-tl-bonus

Şimdi yukarıda bahsettiğimiz Denizbank ev hanımlarına kredi kartlarından nasıl faydalanabileceğinizden bahsedelim. Öncelikle denizbankın ev hanımları için Özel Altın günleri veya ev hanımlarına özel mevduat biriken hesaplardan birine başvurmuş olmanız gerekmekte. Bu hesaplarda paranız olduğu sürece denizbank’tan yukarıda bahsettiğimiz kredi kartlarına başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eğer bu hesaplara sahip değil iseniz normal bir hesap açtırmanız ve iki adet faturanızı otomatik ödeme talimatı yapmanız gerekmekte. Eğer üstünüze ait bir mal varlığı veya almış olduğunuz bir kira bedeli var ise düzenli gelir sayılacağı için kolaylıkla kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Denizbanktan bir ev hanımı olarak kredi kartı almak çok kolay. İstediğiniz ürünü bütçenize uygun taksitlere bölün ve rahatlıkla ödeyin. Hem alışverişte istediğinizi almanın tadını çıkarın hem de bütçenizi sarsmadan taksitlere bölün.

Bu yazımızda sizlerle Denizbank ev hanımlarına kredi kartı seçeneklerinden bahsettik. Bir ev hanımı olarak denizbank ayrıcalıklarından faydalanmanız için gereken koşulları size aktardık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Ev Hanımına Kredi Kartı

Bu yazımızda ev hanımına kredi kartı almak mümkün olup olmadığını belirten bir yazıyı sizlerle paylaşacağız.

Ev hanımına kredi kartı alınır mı? Şartları nelerdir? Hangi bankalar ev hanımına kredi kartı verir gibi sorular ister istemez bir anda insanların aklına üşüşüyor. Gelir belgesi olan veya çalışanlar bile düzenli ödeme yapmamışlarsa kredi kartı almakta zorlanırken ev hanımlarına bu imkan nasıl sağlanacak. Belkide en çok merak edilen konular arasındadır.

Aslında almakta şartları da çok kolay diyebiliriz. Bir ev hanımı evin tüm maddi idaresini yönetirken,mutfak harcamalarından okul masraflarına kadar düzenlemeler yapabilen bir kadın ailesinin bütçesine göre kredi kartı kullanmayı da elbet bilecektir.

Evet ev hanımları alışverişi sever lakin bu sorumsuz bir harcama yapacağı anlamına gelmez. alışverişi seven kadınların üzerine sanki bütçesini aşan hele ki kredi kartı olursa kesin limitlerini zorlar şeklinde bir algı yaratılmıştır. Oysa evin tüm bütçe ayarlamalarını yapan ev hanımlarına bu şekilde bir yaklaşımda bulunmak haksızlık olur.

Bankalarda bunun farkına varmış ve artık ev hanımına kredi kartı verir hale gelmiştir. Bunun için öncelikle bazı şartları yerine getirmeniz gerekebilir. Bazı bankalar, finansbank özellikle kefilsiz şartsız ev hanımlarına kredi kartı verdiklerini beyan ettiler. Kimi bankalarda aşağıdaki özelliklere göre kredi kartı veriyor veya limitini arttırıyor.

Öncelikle hangi bankayı tercih etmek isterseniz o bankadan bir hesap açtırın. Hesabı olanlar kredi kartı başvurusu yapıyorsa son 3 aylık döneme bakılıyor. Hesabınızda hareketlilik olsun. Mümkünse eğer otomatik ödeme talimatı verin. Bu sizin şansınızı arttıracaktır.

Şimdi size bu bankaların listesini ve iletişim bilgilerini paylaşalım.

Finansbank ev hanımlarına kredi kartı verme konusunda baya iddiali bankalarımızdan biridir. http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru.aspx adresinden onlıne başvuru yapabilirsiniz.

aef

Bank asya kredi kartı başvurusu için https://esube.bankasya.com.tr/BenimAsyamPortalWeb/basvurular/CreditCardApplication.jsf?p_referer=www.tuketicifinansman.net

Denizbank kredi kartı hızlı başvuru yapmak için http://www.denizbank.com/basvurular/basvurular.aspx

Akbank Axess Kredi Kartı için https://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/457/axess-ile-tanisin

aex

Vakıfbank onlıne hızlı başvuru için, http://www.vakifkart.com.tr/

Yapıkredi Onlıne hızlı kredi kartı başvurusu için http://www.worldcard.com.tr/

İşbankası kredi kartı için http://www.maximum.com.tr/TR/ana-sayfa/Sayfalar/ana-sayfa.aspx

ING bankası için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/kredi-karti-basvuru-formu?basvuru=bonus

Odeabank ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasındadır. http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx adresinden onlıne başvuruda bulunabilirsiniz

Bu yazımızda ev hanımlarına kredi kartı almanın mümkün olup olmadığından bahsettik.konu hakkında soru sormak isterseniz eğer aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz.