Etiket arşivi: en uygun ihtiyaç kredisi

En Uygun Kredi Veren Banka

Bu yazımızda sizlerle en uygun kredi veren bankalardan bahsedeceğiz.

İhtiyaçlarınıza yönelik her türlü ihtiyacınızı bankalar taşıt kredisi,konut kredisi ve ihtiyaç kredisi adı altında size vermekte. Adlarındanda anlaşıldığı gibi araba almak için kredi başvurusunda bulunacağınız da taşıt kredisinden, ev,arsa almak veya tadilat yaptırmak için konut kredisinden geri kalan ihtiyaçlarınıza yönelik nakit ihtiyaçlarınızı da bireysel kredi türü olan ihtiyaç kredilerinden yararlanmaktasınız. Ama sizin için en önemli olan şey en uygun kredi veren bankayı bulmak.

tttt

Kimi banka faiz oranları ile cazip fırsatlar sunarken kimi banka da vade ve kredi limitleri ile avantajlıdır. Böyle bir durumda en uygun kredi veren bankayı tespit etmek zor. Lakin biz sizin için en uygun kredi veren banka ve kredileri hakkında şimdi size geniş bir bilgi vereceğiz.

Eğer kredi türünüz ihtiyaç kredisi ise ve en uygun kredi veren bankayı merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Fibabanka standart ihtiyaç kredisi diğer bankların aksine en uygun kredi veren bankalardandır. En düşük 3.000 TL en yüksek 30.000 TL limitiniz bulunan bu kredi çeşidinde  36 ay aya kadar vade imkanınız bulunmakta. Şimdi gelelim ayrıntılara 3-12 ay arası vade seçeneğini tercih ederseniz eğer %1,29 12-24 ay arası vade seçerseniz %1,35 faiz oranı 25-36 ay vade de ise % 1,41 faiz uygulanmaktadır. Kefilsiz olan bu kredi, sabit faizli olup uygun ödeme planı oluşturmanıza izin verilmektedir. 10.000 TL ye kadar olan kredilerde sadece nüfus cüzdanı yeterli olurken 10.000 TL nin üstü için elektrik,su veya doğal gaz faturanız ayrıca gelir belgeniz gerekmektedir. Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için https://www.fibabanka.com.tr/KrediBasvuru/Default.aspx?U=01 linkinden yararlanabilir dilerseniz size en yakın fibabanka şubesine de gidebilirsiniz.

Şimdi gelelim taşıt kredisine. Taşıt kredisinde en uygun krediyi ING bankası vermekte. Sıfır ve ikinci el olmak üzere ikiye ayrılan bu kredi çeşidinde ilk önce sıfır taşıt kredisinden bahsedelim. Öncelikle kefil sıkıntısı bulunmaz. Satın aldığınız aracı ipotek göstermeniz yeterlidir. 50.000 TL ye kadar kredi kullanma hakkına sahipsiniz. Ferdi kaza veya hayat sigortası zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Vade aralığı 3 ay ile 48 ay arasında değişmekte olup 3-6 ay vade de % 1,04 9-48 ay vade de %1,39 dur. Eşit taksit seçeneği veya 3 ay erteleme seçeneğiniz bulunmaktadır.

2. El taşıt kredisinde ise 8 yaşa kadar olan arabalar için bu krediyi kullanabilirsiniz. Bu kredide de 48 ay vade seçeneğiniz bulunmakta. 3-6 ay arası vade de %0,99 faiz uygulanırken 9-48 ay vade de %1,39 faiz oranı uygulanmaktadır. 50.000 TL ye kadar kredi kullanabileceğiniz gibi eşit taksitli ve 3 ay erteleme imkanınız da mevcuttur. Ferdi kaza ve hayat sigortası bu kredide de zorunlu değildir. Satın alacağınız aracı ipotek göstermeniz yeterlidir. En uygun kredi veren banka taşıt kredisinde ING bank olup başvuru için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/tasit-kredisi-basvuru-formu adresindeki formu doldurmanız yeterlidir.

Gelelim konut kredisine. Konut kredisinde en uygun banka  Garanti bankası. %2 Peşin faizli kiracıya mortgage adındaki bu kredi seçeneğinde 3 ay ile 240 ay vade imkanınız bulunmakta. Evet yanlış okumadınız 240 ay vade. Konut kredilerinde en uygun vadeyi Garanti bankası yapmakta. Seçtiğiniz evin %75 ini karşılayan bu kredide  12 ay vadeye kadar % 0,85 24 ay vadeye kadar %1,00 36 ay vadeye kadar % 1,05 48 aya kadar % 1,08 60 aya kadar vade de %1,09 84 aya kadar vade de % 1,11 108 aya % 1,12 120 ay vadeye kadar olan kredilerde % 1,13 144 ay vade de % 1,16 faiz uygulanmakta olup 240 ay vade seçeneğini seçerseniz eğer % 1,17 faizle geri ödemenizi hesaplayabilirsiniz.

Bu krediden yararlanmak için satın aldığınız evin ipoteği yeterli olup kefil istenmemektedir. Ayrıca Garanti Bankası kredi kullandırımında kamu çalışanlarına, banka maaş müşterilerine, emeklilere, halihazırda kiracı olanlara, eğitim sektörü çalışanlarına ve askeri personele özel faiz ve masraf indirimi de uygulamaktadır. Konut kredisini Garanti bankasından kullanmak isterseniz eğer https://www.garantimortgage.com/basvuru-yap.aspx adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Size en uygun ödeme planını oluşturmak için dilerseniz en yakın Garanti bankasına gidebilir hayallerinizdeki eve en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi söz konusu kredi olduğunda her banka birbirinden farklı imkanlar sunmaktadır. biz sizin için en uygun kredi veren bankaları araştırdık ve küçük bir tanıtım şeklinde size sunduk.Bireysel ihtiyaç kredisinde Fibabanka taşıt kredisinde ING bank ve konut kredisinde en uygun seçenekler Garanti bankasında bulunmaktadır. Kendi bütçenize uygun ödeme planını oluşturarak ihtiyacınız olan krediyi bu bankalardan talep edebilirsiniz.

tr

Bu yazımızda sizlerle en uygun kredi veren bankalardan bahsettik. Kredi çeşitleri, faiz oranları ve başvuru linklerini sizinle paylaştık. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

 

En Uygun İhtiyaç Kredisi

Bu yazımızda sizlerle en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaları tanıtacağız.

Her türlü ihtiyacınızda artık bankalar ihtiyaç kredisi kapsamında size yardım etmekte. Evinizin için olsun, diğer kişisel ihtiyaçlarınız için olsun kredi kullanmanız hem istediğinizi gerçekleşmesine hemde ekonomik bütçenizin bozulmasını önler. Her geçen gün bankalar yeni kampanyalar çıkararak sizin hayallerinize kavuşmanız için teşvik ederler.

Kararınızı verdiğiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi çekeceksiniz. İşte o anda en önemli soru kafanızın içinde belirir. En uygun ihtiyaç kredisini veren banka acaba hangisidir?

Peki ya bu bankanın şartları nelerdir?  Kaç vadede geri ödeme yapabilirim? Faiz oranları ne kadar? gibi bir sürü soru kafanızın içinde döner durur. Bir türlü karar veremezsiniz. Şimdi biz size en düşükten gittikçe yükselen bir şekilde en uygun ihtiyaç kredisi kullanma imkanını sunan bankaları tanıtacağım. Şartlarını ve başvuru linklerini sizinle paylaşacağım.

Bu yazımızda tüm bankalar olmayacak sadece faiz oranı en düşük bankalarımızı baz alarak sıralama yapacağım.

iiii

İlk sırada Halkbank yer almakta. Erken gelen bayram kredisi kampanyasında %1,12 oranında faiz oranı sayesinde tüm bankalardan en düşük faiz oranına sahip olan Halk bank en düşük 500 TL en yüksek 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. 36 ay vade imkanı sunulan bu kredide 5.000 TL ye kadar % 1,12 faiz oranı 50.000 TL ye kadar %1,27 iken isterseniz dosya masrafsız 50.000 TL ye kadar % 1,37 faiz ile hesaplama yaptırabiliyorsunuz.

Halk bankın bu kampanyasını kaçırmak istemiyor ve hemen başvurmak istiyorsanız aralarında boşluk bırakarak BAYRAM, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar yazarak 3452’ye kısa mesaj  gönderebilirsiniz.

Fiba bankada bayram kredisi kampanyası başladı. En uygun ihtiyaç kredisini bulabileceğiniz bu kampanyada en az 3.000 TL kredi çekebiliyorsunuz. En fazla 30.000 TL kullanabileceğiniz bu kredilerin 3.000 – 4.000 TL arasında 12 ay vadeye %1,19 24 ay vadeye ise %1,29 faiz oranı işlemekte. 5.000 TL ile 20.000 TL arasındaki kredilerinize 12 ay vade de % 1,19 faiz oranı uygulanırken 36 ay vade de % 1,39 faiz oranı belirlenmiştir. 20.000 TL den sonraki kredileriniz vadesi farketmeksizin %1,39 faiz oranı üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Fiba bankanın en uygun ihtiyaç kredisini kaçırmak istemiyorsanız https://www.fibabanka.com.tr/KrediBasvuru/Default.aspx?U=01 linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Bayram kredisi kampanyasında ihtiyaç kredinizde 36 ay vade kullanabilirsiniz. 1.000 TL ile 55.000 TL arasında başvuru yapabilirsiniz. 4.000 TL ye kadar 12 ay vade ile kredi kullanırsanız % 1,30 24 ay vade kullanırsanız %1,34  36 ay vade kullanmak isterseniz de %1,39 üzerinden hesaplama yapılacaktır. Denizbankın en uygun ihtiyaç kredileri kapsamındaki bayram kredisine başvuruda bulunmak isterseniz https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx linkten faydalanabilirsiniz.

Akbanktan sonbahar kredisi normal ihtiyaç kredilerinden bir adım önde. Yapmış olduğu kampanya sayesinde hiç zorlanmadan dilediğiniz kredi miktarını çekebileceksiniz. Ayda 434 TL ödeyerek 36 ay vade ile 12.000 TL çekebileceğiniz bu kredi de aynı zamanda en yüksek limit 75.000 TL dir. % 1,25 faiz oranı uygulanan bu kredi de 3 ay erteleme imkanınız da bulunmakta. Akbank kampanyasını kaçırmak istemiyorsanız https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx linkine tıklayabilirsiniz.

Yüksek tutarlı bir ihtiyaç kredisi arıyorsanız ve en uygun ihtiyaç kredisi olmasını arzu ediyorsanız ING banka başvurmalısınız. Yüksek tutarlı ihtiyaç kredisinde en düşük 15.000 TL kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeli 3 ay erteleme özelliği bulunan bu kredi kampanyasında % 1,34 faiz oranı bulunmaktadır. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş bankasından Geleneksel Bayram kredisi sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak en uygun geri ödeme planını oluşturabilirsiniz. en düşük 5.000 TL kredi çekebilirsiniz. 50.000 ye kadar 36 ay vade de %1,23 faiz oranı uygulanmaktadır. Cep telefonundan başvuruda bulunmak için  NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=BKTP_HizliKrediBasvuruAnasayfa linkinden de yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankasına en uygun yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi veren bankalarımız arasında. 20.000 TL ye kadar 36 ay vade imkanı tanınan bu kredi kampanyasında 10.000 TL ye % 1,43 15.000 TL ye % 1,39 20.000 TL ye % 1,37 faiz oranı uygulanmaktadır. https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page?#calcContent=UID5bec35b başvurularınızı bu linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Yapı kredi bankasında Bayram kredisi en düşük 5.000 TL en yüsek 15.000 TL kredi çekmenize izin vermektedir. En düşük vade 24 ay iken en yüksek vade 36 aydır. 5.000 TL 24 ay vade %1,44 faizi uygulanırken diğer miktarlarda % 1,41 faiz oranıyla işlem görmektedir. Yapı kredi deki bayram kredisini kaçırmak istemiyorsanız https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx linkinden başvuruda bulunabilirsiniz.

HSBC bankta en düşük 500 TL en yüksek 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 36 ay vade imkanı sunulan bu kredi de faiz oranı ise % 1,45dir. Başvuruda bulunmak için https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/IAPPLY_01.asp?strRef=rbkhsbca&wt.ac=HBTR_rbk_hsbca&StrRefererUrl=https://www.google.com.tr/ linkine tıklamanız yeterli.

şşş

Bu yazımızda sizlerle en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaları tanıttık. Faiz oranları ve vadelerle ilgili bilgileri paylaştık. Kredilere başvurmanız için linklerini yazımıza ekledik. Konu hakkında sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından tarafımıza iletebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi

Bu yazımızda sizlerle ihtiyaç kredisinin çeşitlerinden vade ve faiz oranlarından bahsedeceğiz.

bitmek bilmeyen ihtiyaçlar ve karşılanamayan giderler derken hayatımızın bir döneminde mutlaka bir krediye muhtaç oluruz. İster evimizin mobilyalarını değiştirmek amaçlı olsun isterseniz dekorasyon,tatil veya çocuklarınızın masrafları veya tamamı ile sizin kişisel harcamalarınıza yönelik olabilir bu ihtiyaç kredisi. Bankalar sizin bu zor zamanınızda ihtiyaç kredisi şeklinde bir ödeme hazırlarlar. Çektiğiniz krediyi size uygun vadeye bölerler ve taksitli geri ödeme yaptığınız için bütçenizde herhangi bir zorlama yaşamanızı önlemiş olurlar.

indir (2)

İhtiyaç kredisi kullanmaya karar verdikten sonra ki en önemli sorun hangi bankadan alabilirim sorusu. Her bankanın faiz oranı değişik olduğu ve kampanyaları farklı olduğu için size uygun krediyi seçmekte zorlanabilirsiniz. Biz bu yazımızda sizin için en uygun krediden başlayarak sıralı bir şekilde bu bankaların listelerini sunacağız.

Banka listelerimizin başında söz konusu ihtiyaç kredisi olduğu anda ilk en uygun faiz oranı ile ING bank yer almaktadır. 1.000 TL ile 100.000 TL arasında bir miktar talep edebilirsiniz. 3 ay ile 36 ay vade imkanınız bulunmakta. Faiz oranları ise 3-11 ay %1.18 12 ay vade seçerseniz %1.08 13-36 ay vade hakkından yararlanmak istediğiniz takdirde %1.18 faiz oranları ile ödeme yaparsınız. İhtiyaç kredisi için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu linkinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci bankamız ise Halk Bankası. Halk bankasında erken gelen bayram kredisi kampanyasından yararlandığınız takdirde 500 TL ile 50.000 TL arasında kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz ayrıca 3-36 ay vade imkanınız bulunmakta. Faiz oranı ise %1,27. Bu krediden yararlanmak için en yakın Halk bank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Üçüncü ihtiyaç kredisi için tavsiye edeceğimiz banka Fibabanka. Bayram kredi kampanyasından yararlanırsanız eğer 3.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi kullanabiliceksiniz. Ayrıca 36 aya varan vade imkanları bulunmakta. 3-12 ay vade %1,19 faiz oranı 13-24 vade de %1,29 25-36 ay vade hakkınızı kullanmak isterseniz %1,39 faiz oranı ile hesaplama yapmanız gerekmektedir. https://www.fibabanka.com.tr/KrediBasvuru/Default.aspx?U=01 linkinden direk başvuru yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredinizi Denizbanktan kullanmak isterseniz Denizbank Bayram kredisine başvurmanızı tavsiye ederiz. 1.000 Tl ile 55.000 TL arasında kredi kullanmak hakkınız bulunmakta. 1-12 ay vade %1,19 13-24 ay vade %1,24 25-36 ay vade de ise %1,29 faiz oranı uygulanmaktadır. https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Sırada Akbank sonbahar kredi kampanyası  ile ihtiyaç kredisi vermekte. 1.000 TL ile 15.000 TL arasında kredi hakkınız bulunan bu kredi de 36 ay vadeden % 1,25 faiz oranı ile yararlanabilirsiniz. https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx başvurunuzu bu linke tıklayarak yapmanız yeterli.

Akbanktan sonra en uygun kredi İş bankası geleneksel bayram kredisinde. 2.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. 36 ay vade imkanı sunan kredi %1,35 faiz oranına sahip. https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=BKTP_HizliKrediBasvuruAnasayfa linkinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç kredisini Garanti bankasından kullanmak istiyorsanız Garanti bayram kredisinden yararlanabilirsiniz. 1.000 TL ile 100.000 TL arasında kredi kullanabiliyorsunuz. 3-12 ay vade %1,69 13-24 ay vade de %1,64 25-36 ay vade de ise %1,54 faiz oranı uygulanmaktadır. Başvurularınızı https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page?#calcContent=UID9dbf98 linkine tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi bankası ihtiyaç kredisinde 1.000 TL ile 10.000 TL arasında kredi kullanabiliyorsunuz. 36 ay vade imkanı bulunan bu kredi çeşidinde %1,44 faiz oranı uygulanmaktadır. https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx linkinden bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz.

Son olarak da HSBC ihtiyaç kredisi bulunmakta.  500 TL ile 10.000 TL arasında kredi kullanmak hakkınız vardır. 36 ay ödeme olanağı sunulmakta. Kefilsiz, teminatsız %1,45 faiz oranı ile bu krediye sahip olabilirsiniz. https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/IAPPLY_01.asp?WT.ac=HBTR_iphone_kredi&strRef=iPhonekredi linkine tıklayarak formu doldurmanız yeterli.

indir (3)

Bu yazımızda sizlerle en uygun ihtiyaç kredileri hakkında bilgiler verdik. Bu uygun kampanyalardan yararlanmanız için başvuru linklerini sizinle paylaştık. Bu konuda sorularınız var ise aşağıdaki yorum kısmından sorularınızı tarafımıza iletebilirsiniz.